Read the Official Description

Parengiamajame kursą studijuoti bakalauro laipsnį čekų užsieniečių (per studijuoja srityje filologijos) siūlome studentams ryto pamokas daugiausia dėmesio skiriama dabartinės čekų kalba atitinkamu lygiu pagal kalbų mokėjimo orientacinės sistemos ir laikantis už stojamuosius egzaminus reikalavimus.

Pagrindinis rengimas kalbinių, literatūros, istorijos, sociokultūrinius ir sociogeographic studijų vyksta į popietę interaktyvių seminarų forma. Mokymo turinys seminaruose yra pritaikytos prie konkrečių reikalavimų universiteto stojamuosius egzaminus į tam tikros srities.

Mokytojai iš Čekijos departamentų aukštojo mokslo universitetuose bus paskaita visus kursus ir seminarus. Studentai įgyja žinių apie Čekijos aplinkos reguliariais kultūrinėje veikloje. Kiekvieną trečiadienį po pietų, siūlome aktyvų kultūrinę programą, kuri orientuota į literatūros, kino, meno ir muzikos. Be to, studentas dalyvauti palankių švietimo pėsčiųjų žygius su ekspertų vadovus.

Gausiai įžuvinti biblioteka yra prieinama studentams kasdien. Studentai gali skolintis reikalinga literatūra stojamųjų egzaminų į tam tikros srities čekų kalba (pvz gramatikos knygų čekų kalba, žodynus, pagrindinio kalbų literatūros ir žinynų apie teorijos ir istorijos, literatūros, Čekijos vadovėlių, Čekijos fantastika, garso / vaizdo medžiagos).

Studentas gali pasinaudoti turimų individualių konsultacijų.

Bendras pamokų skaičius per savaitę yra 35 (iš kurių 25 pamokos čekų kalba pirmoje semestrą ir 20 pamokos čekų kalba Antrąjį semestrą). Detalus informacija apie specialų kursą skaičius gali būti rasta žemiau pateiktoje lentelėje.

Program taught in:
Anglų

See 12 more programs offered by Charles University The Institute for Language and Preparatory Studies »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
1 metai
Dieninės
Price
5,770 EUR
By locations
By date
Start Date
Rugs 2019
Application deadline

Rugs 2019

Location
Application deadline
End Date