Oficialus aprašymas

Geriausi filmai, televizija, animacija ar garso programas pradėti kaip svajones. Per meno, amatų ir technologijų naudojimo, šie sapnai virsta judančius vaizdus ir garsą. Pasiūlymas Paveikslėlis / Televizoriai (MPTV) programa ne koledžo DUPAGE yra skirta padėti studentams išmokti meno, amatų ir technologijos atsilieka nuo judančių vaizdų žiniasklaidos ir transformuoti svajones į darbą, kad juda.

Štai keletas iš daugelio priežasčių pasirinkti MPTV programą:

  • Aistringas fakultetas su apdovanojimai, nacionalinės gamybos kreditus, ir laipsnių nuo viršaus programų (USC, UCLA, Šiaurės Vakarų)
  • Mažesnės klasės su hands-on darbai
  • Kino ir televizijos studija su kelių fotoaparato valdymo pultu, apšvietimo tinklų, chromakey ekrane, žalia kambaryje, ir daugiau.
  • Kompiuteriniai laboratorijos su naujausia profesine, cross-platform programinės įrangos
  • Garso studijos su kompiuteriais, programine įranga, maišytuvai, ir profesionalūs mikrofonai
  • Individualūs kompiuterių redagavimo apartamentai pažangių studentų
  • Profesionalus HD / SD skaitmeninių vaizdo kamerų ir didelę paramą įrenginiai
  • Praktika ir užimtumo galimybes su įvairiomis darbdavių Čikagoje ir apylinkėse

Karjeros galimybės

Absolventai Motion Picture / televizijos programą įsidarbinti įvairiose srityse. Iš fotoaparato operatorių animatorių, rašytojai redaktoriams, vadovų garso technikai, laisvai samdomų gamintojai, gamyba komandos nariai, studentai su patirtimi programa siūlo susirasti vykdyti užimtumą pradedančiųjų lygio žiniasklaidos kūrimo verslą. Gerinti srityje paprastai grindžiama abiejų zonos specifinių įgūdžių ir įvairialypė fone.

Norėdami naudotis įvairesnių darbo galimybes, kai kurie studentai pasirenka tęsti mokslus, turintiems bakalauro kvalifikacinį laipsnį. Pasiūlymas Paveikslėlis / televizijos programa perdavimo susitarimus su Kolumbijos koledžo Čikagoje ir DePaulo universitete, leidžianti studentams pradėti ne koledžo DUPAGE ir baigti Kolumbijos ar DePaul.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 16 daugiau kursų College of du Page »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rugs 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date