Filmų kūrimo įžangos sertifikatas

afilm International Film Workshops

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Filmų kūrimo įžangos sertifikatas

afilm International Film Workshops

" Filmų kūrimo programos " įžanga - filmų mokymo kursas, kuriame nagrinėjami visi filmų kūrimo aspektai, skirti asmenims, norintiems pradėti gyvybingą karjerą vaizdinėse pasakojimo scenose, pabrėžiant filmą. Ši įvadinė programa skirta aistruoliams, kūrybingumui, ryžtui ir tikram įsipareigojimui inicijuoti ilgalaikę kino pramonės profesinę karjerą. Tai suteikia jums unikalią galimybę įgyti pirmąją patirtį, sukurdami atskirų trumpametražių filmų seriją, taip pat sukurdami funkcinį filmą.

Per ateinančius aštuonis mėnesius jūs prisijungsite prie glaudžiai bendradarbiaujančių panašių menininkų grupių, siekiančių atrasti savo balsus kaip vaizdo pasakojimus. Grupė darbo režisierių padės jums paskatinti ir vadovauti nedidelei aistringų ir specialiai atrinktų studentų grupei, skirta profesionaliai kurti istorijas apie žmogaus būklę. Jūs pateksite į tarptautinę komandą, kuri bus paimta kelionę kurdami, redaguodami ir redaguodami tris trumpus filmus, kartu kurdami visas kitas filmo kūrinius, įgydami patirties ir pasitikėdami visais mūsų prekybos įrankiais.

Intensyvus ir praktinis

Ši programa nustato jums savo siekį plėtoti savo karjerą link jūsų svajonės, suteikiant jums galimybę išmokti visus filmų kūrimo etapus. Studentai įgys daugybę įvairių projektų, įskaitant meninį filmą, sukuria "showreel" ir kuria karjeros planą. Kursas yra greitas, intensyvus ir sugeriantis. Mūsų pagrindinis tikslas yra suteikti studentams įrankius, mąstyseną ir paramą, reikalingą filmams kurti.

Pasibaigus studijų programai, studentai bus meniškai ir profesionaliai vystomi, dirbs su pramonės lyderiais, turės realią patirtį, karjeros planą ir savo darbo pasirodymą, taip pat tris trumpus filmus, kurie bus pristatyti į kino festivaliai. Tai yra išskirtinės "Afilm" programos ypatybės.

Magistrantūros perspektyvos

Absolventai turės visus pagrindinius įgūdžius, reikalingus patekti į kino pramonę, pradėti dirbti pramonėje ir būti pasirengę toliau studijuoti pažangias kino formas. Atrinkti studentai gali būti pakviesti grįžti į "afilm" pažangią "Digital Feature Film" programą. Kaip filialo absolventas, būsite unikali pozicija, kad įgarsite tikru filmu. Jūs taip pat turėsite treniruotes su komerciniais ir tinklų įgūdžiais, kad galėtumėte ieškoti darbo ir kurti savo filmų projektus, taip pat tęsti filmavimą.
švietimas.

MENTORYSTĖS

Pasibaigus kursui, tie studentai, kurie pasirodė esąs labiausiai motyvuoti, yra kviečiami pasidalinti projektu, kurį jie aistringai supranta su pramone. Vykdydami atrankos procesą, dėstytojai tada pasiūlys mentorystės programą, kuri palaikys projekto įgyvendinimą.

Absolventai

Studentai užmezga glaudžius draugystės ryšius ir sukūrė klestinčią profesinę absolventų tinklą. Dauguma mūsų buvusių studentų pasiekė aukštąjį išsilavinimą, dirba sėkmingai veikiančiose įmonėse, dalyvauja kino formavime ar dirba karjeroje, susijusiose su pasakojimais, gamyba ir dizainu. Patikrinkite, ką mūsų absolventai dirba.

Gamybos įmonė

Kai kurie iš mūsų geriausių studentų dirbo kartu su mumis filialo gamybos bendrove, sūnaus subjekte, kur mes gaminame, nukreipiame ir kuria filmus pramonės klientams.

SVARBI INFORMACIJA
Programoje dalyvaujame vienodai vietiniams gyventojams, kaip ir tarptautinėse / kartą priimant, mes pateikiame visus reikalingus patvirtinamuosius dokumentus / jei viza neleidžiama, mes suteikiame 100% grąžinamąją išmoką (atėmus banko mokesčius (nors mums beveik 100% vizos suteikiamos sėkmingai). norma)

Ne ES / EEE studentų vizos reikalavimai
Jei nesate ES ar EEE rezidentas, turėsite kreiptis dėl Ispanijos studento vizos. Tai jūsų atsakomybė taikoma už šią vizą ir tai yra labai svarbu, kad jums pradėti savo vizų taikymo procesą anksčiau kaip tai gali užtrukti ilgą laiką. Pasitarkite artimiausią Ispanijos ambasadą ar konsulatą daugiau informacijos.

Lygios galimybės
"Afilm" sveikina neįgalių studentų prašymus. Svarbu, kad prašymo procese praneštumėte mums, ar turite kokių nors ilgalaikių negalių, galinčių turėti įtakos jūsų studijoms, kad galėtume pasiruošti jums.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Spal 2019
Duration
Trukmė
1 metai
Dieninės
Price
Kaina
6,500 EUR
+ PVM (Iš viso: 7.865- 50 eurų paraiškos mokestis) Vienkartinis mokėjimas.
Locations
Ispanija - Sitges, Catalonia
Pradžia : Spal 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Spal 2019
Ispanija - Sitges, Catalonia
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla