Read the Official Description

Epic Profesionalaus Bandomieji programa yra pirmaujanti dalis 141 patvirtintas paspartino FAA komercinės aviacijos piloto mokymo kursai.

Šis kursas yra skirtas priimti studentą su nuline skrydžio mokymo patirtį Multi Variklio komercinės aviacijos piloto lygio taip mažai, kaip 6. - 8. mėnesius. Šio komercinės aviacijos piloto mokymo kursą dėmesys yra studentas pirmiausia gauna tvirtą bendrosios aviacijos žinias. Kai patyrę pagrindai strateginis, pilnas pakrovimas programa yra paleistas studento ypač mokymosi stilius.

Kitas žingsnis yra studentai plėtoti savo tikrąsias skrydžio įgūdžių ir patirties esminiams saugos procedūras, naudojant realaus laiko modeliavimo mūsų Frasca Tru Flite ir Mentor 5 lygio laukas mokymo priemones. Tai kartu scenarijus, pagrįstas mokymas su kompiuteriu mokymas leidžia studentams mokymosi ir klaidų ant žemės komfortą. Tai didina pasitikėjimą, kad jie žino ir gali sėkmingai atlikti procedūras ir manevrus prieš pradedant faktinį skrydžius orlaivyje, taupyti laiką ir pinigus komercinės pilotų mokymo metu. Mūsų profesionalūs bandomoji programa imituoja kapitalinio oro linijų mokymo, rengiant jums aviakompanijos nuo pirmos dienos.

Pasauliui reikia Komercinės Pilots Quick

Pasaulis išgyvena didžiulio bandomojo trūkumo! Kiekvienais metais "Boeing" gamina statistiką dėl pasaulinės paklausos pilotų artėjančiam dešimtmečius. Kaip matote, tai labai svarbu, kad jūs pradėsite savo komercinės aviacijos piloto mokymus dabar įsitikinkite, kad jums pasinaudoti šiuo neįtikėtinu paklausa, o tai trunka. Šviesus perspektyvos oro linijų pramonėje pirkimo užsakymų daugiau orlaivių ir maršrutų to. Tai Orlaivių ir maršrutų padidėjimas reiškia, visame pasaulyje oro ketinate reikia samdyti daugiau pilotai ne tik suspėti su pensinio amžiaus, tačiau šių išteklių ir maršrutų to. Yra skuba skrydžiams mokyklose įdarbinti daugiau studentų pilotai ir sėkmingai gamina aukščiausios kokybės Komercinės kelių variklių pilotai greitai užpildyti regioninių oro linijų poreikius. Su slėgio užpildyti atvirus lizdus, ​​oro ieškote studentams, baigė savo komercinės aviacijos piloto mokymus skrydžio mokykloje, kuri parengė jiems už greitas ir pažangios techninės mokymosi aplinkoje. Tai kodėl Epas sukūrė mūsų pačių komercinės aviacijos piloto mokymo programas su aviakompanija mokymo programa greitai kurti naujus pilotus specialistų lūkesčius.

Kokio tipo komercinės aviacijos piloto mokymo pripažįstama kitų šalių?

Licencijos ir federalinės aviacijos administracijos Jungtinių Valstijų išduoti sertifikatai yra pripažinta visame pasaulyje visų civilinės aviacijos institucijomis. Konkrečioje šalyje gali turėti šiek tiek didesnė bendra prisijungęs valandą reikalavimas arba papildoma teorija bet visi mokymai patvirtinti FAA skaičiuojamas, kai bendrai patvirtinti savo licenciją (-as) į savo šalį. Dėl CAA-ųjų, kurie reikalauja papildomų skrydžių valandas ar teorijos mes tiesiog pridėti tas valandas į savo kurso ir pritaikyti savo komercinės aviacijos piloto mokymus. Tai užtikrina, grįšite namo viską, ko jums reikia, siekiant pradėti taikyti savo darbo metu oro linijų bendrovė.

Planavimas Komercinės pilotų mokymo

Jei reikia išsamesnės informacijos apie mūsų FAA Komercinės pilotų mokymo, įskaitant lanksčių mokėjimo galimybes, nuolaidas, Akcijos ir klasė sėdynės prieinamumo susisiekti su mūsų Priėmimo komanda. Klasės užpildyti greitai, todėl nereikia delsti pateikdami paraišką! Tarptautiniai studentai, turėkite omenyje, kad tai trunka nuo 30 iki 90 visiškai gauti savo M-1 vizą, todėl jūs norite pradėti kuo greičiau užsisakyti "M-1 vizų interviu. Jei tampa komercinės aviacijos piloto visada buvo jūsų svajonė mes turime programą Jums ir esame Flight Academy jums jau seniai ieško, siekiant padėti jums pasiekti savo svajones tapti profesionaliu pilotu.

Program taught in:
Anglų
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
6 - 8 mėnesių
Dieninės
By locations
By date

Nigerian Student Appreciation

Colombian Student Appreciation

Saudi Arabian Student Appreciation