Read the Official Description

Ką jūs sužinosite:

  • Kaip organizacijoms kurti ir remti atmosferos pasitikėjimo. Kaip etika įtakos jūsų asmeninį ir profesinį gyvenimą. Koks tu žaidi prijungdami savo verslo pojūtis, didėjantis bendruomenės atsakomybė. Ar yra geresnis būdas sujungti organizacinės ir asmeninės vertybės paslaugas klientui?
  • Sukurti naują priemonė skatinti pasitikėjimą
  • Sukurti nuoseklius verslo elgesio aukščiausiais etikos standartais
  • Sukurti Win-Win susitarimų ir vadovavimo veiksmų planus
  • Suprasti vertės bendro eksploatavimo nutraukimo procesas

Ilgis:

Penki - pusės dienos posėdžiai klasėje.

Tikslas Šio kurso:

Pralaužti tikėjimo moralės pasirinkimą lemia aplinkybes, organizacinės kultūros, trumpojo laikotarpio poreikiai ir akcininkas lūkesčius. Tapti įgaliota daryti vertė lemia sprendimus visais organizacijos lygiais. Sužinokite tiesa moralinio elgesio šaknys yra individualus ir remiasi universaliais principais, abipusės naudos ir nepriklausomybės dvasią.

Apie Sietlas tyrimų Partners, Inc

Sietlo tyrimų Partneriai atitinka mokymosi poreikių vadybininkai, vadovai, ir atskirų įmokų organizacijos. Nesvarbu, ar esate savininkas mažos įmonės, žmogiškųjų išteklių specialistas, skyriaus vadovas, arba aukščiausio rango vadovas, mūsų PEAK gyvenimą programos ™ yra skirta jums pasiūlyti aukštos kokybės mokymosi ir tobulėjimo patirtimi. Mes pedagogams ir verslo lyderiai įsipareigojo visapusiškai ugdyti specialistų nesvarbu savo srityje ar pramonės šaka.  
 


Program taught in:
Anglų

See 13 more programs offered by Seattle Pacific University School of Business and Economics »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
5 dienų
Ištęstinės
By locations
By date