Energetikos ir klimato magistras

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Reikia skubių sprendimų, susijusių su didžiuliais iššūkiais. Sužinokite apie abu ir tapkite sprendimų dalimi! Visuotinę klimato kaitą daugiausia lemia išmetami teršalai dėl kasdienio žmonių energijos vartojimo. Norint galvoti apie skubius ir drastiškus pokyčius, būtina „galvoti globaliai, veikti vietoje“. Energija naudojama ir sprendimai yra vietiniai, rinkos ir technologijos yra globalios. Surasti galimus energijos sistemų pertvarkymo būdus yra sudėtinga mums visiems. Viena vertus, drastiškiems pokyčiams reikalingos naujos idėjos, novatoriški problemų sprendimo būdai ir dar neištirti keliai. Kita vertus, tvirti fizikos įstatymai ir įprasta žmogaus elgesio tvarka riboja pokyčius. Paskaitos sujungia abi perspektyvas. Įgysite moksliškai pagrįstų įrodymų ir įrankių kartu su žiniomis ir praktika apie politikos formavimą ir įgyvendinimą.

Programos turinys

Energetikos ir klimato magistrantūra yra novatoriška ir unikali savo požiūriu:

  • Paskaitose pagrindinis dėmesys skiriamas ateities energijai: Energijos vartojimo efektyvumas ir atsinaujinanti energija nagrinėjami iš energijos išteklių ir paslaugų perspektyvos.
  • Ateitis neaiški: du lektoriai, išsiskyrę analize ir pasiūlytais sprendimais, pateiks savo požiūrį ginčytinos politikos klausimais.
  • Ateitis yra bendra: kursai pritraukia plačią auditoriją, pradedant nuo netechnologų ir baigiant atestuotais inžinieriais, visi norintys ištirti naujas perspektyvas ir metodus, susijusius su energetikos ir klimato temomis.

Jei norite energetikos politikos, turite suprasti politiką ir energetiką.

128939_CampusMiddelheimpreview_OpeninggebouwIenDMiddelheim1.jpg

Programa skirta suteikti dalyviams kompetencijos suvokti šiuolaikiškiausius energetikos ir klimato klausimus bei vykstančias diskusijas apie politiką ir reglamentus . Programos tikslas - pagerinti sąvokų ir sistemų supratimą ir patobulinti žinias apie priemones ir technologijas. Tai įgalins novatorišką planavimą ir veiksmus iš naujos perspektyvos ir požiūrio. Programa sukurta bendradarbiaujant su kelių mokslo disciplinų ir darbo aplinkos dėstytojais. Jis yra integruotas į University of Antwerp tarpdisciplininį aplinkos ir darnaus vystymosi University of Antwerp .

Magistrantūros programa yra neakivaizdinė 30 ECTS kreditų studija. Jį sudaro 5 privalomi kursų moduliai. Kiekvieną kurso modulį galima sekti atskirai. Magistrantūros studijas galima derinti su dviem papildomais kursais.

Karjeros kelias

Energetikos ir klimato magistrantas suteikia specialių žinių ir kompetencijų ir paverčia jus aukšto lygio energetikos ir klimato specialistu . Tai suteikia jūsų gyvenimo aprašymui pridėtinę vertę darbo rinkoje. Programa daugiausia dėmesio skiria profesiniams įgūdžiams, todėl įgytas žinias galėsite nedelsdami panaudoti darbo aplinkoje. Dalyvavimas taip pat padės išplėsti jūsų tinklą . Programa įkvepia darbo vietas plačioje energetikos ir klimato srityje, susijusiose su konsultacijomis, politikos formavimu, inžinerija ir valdymu.

Kodėl verta rinktis „ UAntwerp ?

"Šios programos įgyvendinimas neabejotinai darys įtaką mano buvusio darbdavio„ PwC "karjeros kelyje. Kaip paaiškėjo, magistrantūros programos metu buvau išrinktas Europos Parlamento nariu. Kadangi mano portfolio yra energija, klimatas, mobilumas ir inovacijos, aš kasdien naudojuosi žinias ir konkrečius pavyzdžius, kurie buvo pateikti per magistrantūros programą.

Teorija, konkretūs pavyzdžiai ir diskusija tarp skirtingų kultūrinių ir profesinių sluoksnių studentų buvo patys vertingiausi dalykai, kuriuos pasiimu su savimi.

Manau, kad tęstinis švietimas yra būtinas nuolat besikeičiančiame pasaulyje. Energija ir klimatas bus svarbiausias verslo ir politinės darbotvarkės dešimtmetis, todėl yra labai protingas pasirinkimas sužinoti daugiau apie šias temas ir pasiimti šias žinias su savimi tolimesniuose jūsų kelionės žingsniuose “.

Tomas Berendsenas | Belgija

61331_cover.jpg

Perskaitykite atsiliepimą mokyklos svetainėje

Paskutinį kartą atnaujinta Bal. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

The University of Antwerp is ranked 7th in THE Young Universities Rankings 2019: Millenial universities. It has about 20,000 students, which makes it the third-largest university in Flanders. 19% of o ... Skaityti daugiau

The University of Antwerp is ranked 7th in THE Young Universities Rankings 2019: Millenial universities. It has about 20,000 students, which makes it the third-largest university in Flanders. 19% of our student population comes from abroad. Skaityti mažiau