Energetikos inžinierius (ketvirta klasė)

Parkland College

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Energetikos inžinierius (ketvirta klasė)

Parkland College

"Saskatchewan Polytechnic" energetikos inžinieriaus technikos programa suteiks jums įrankius ir žinias, kurių reikia norint pradėti šioje sudėtingoje ir įdomioje srityje. "Power Engineers" žiemą palaiko šilumą ir naktį žiburius. Jie eksploatuoja ligoninių šaldytuvus, pramoninius šaldytuvus, visų tipų katilus, kompresorius, generatorius, variklius ir dar daugiau.

"Parkland College" prekybos ir technologijų centre jūs sužinojote apie energijos gamybos pagrindus, praktinius mokymus katilų veikimo, elektros kontrolės ir prietaisų, techninės priežiūros ir įrankių naudojimo. Jūs sukursite trikčių šalinimo įgūdžius praktinėse laboratorijose, galėsite gauti katilo šaudymo laiką galios laboratorijoje ir pramonės darbo patirtį antrą kartą.

Nors energetika nėra klasifikuojama kaip prekyba, vyriausybė ją reglamentuoja ir patvirtina provincija, kurioje gyvenate ir dirbate. Jis suskirstytas į keturis įgūdžių ir mokymo lygius (pirmoji klasė yra aukščiausia). Darbo patirties ir kursų užbaigimo derinys, po kurio atliekami griežti tarpžinybiniai egzaminai, leidžia inžinieriui pereiti iš vienos klasės į kitą.

Jūs ketinate išnagrinėti ketvirtos klasės tarpusavio standartizuotą medžiagą kaip pasirengimą užginčyti tarpkvalifikacinius ketvirtosios klasės egzaminus.

Absolventai turi teisę apskųsti provincijos egzaminą, norėdami gauti šaldymo technikos sertifikatą, reikalingą didiesiems šaldymo įrenginiams Saskačevane. Absolventai gali eiti tiesiai į darbo jėgą arba užsiregistruoti trečiosios klasės energetikos srityje.

Kodėl Parkland College?

"" Parkland College "vietos energetikos inžinerijos programos privalumai gali būti matuojami pinigais ir laiku, bet tai, ko negalima išmatuoti, yra galimybė grįžti namo po klasės.

Tokiam kompanijai kaip "Louis Dreyfus Commodities", dalyvaujančioje darbo praktikos programoje, pranašumas pirmiausia turi parodyti, kad studentai yra potencialūs darbuotojai. Paskutinis mūsų įdarbintas energetikos inžinierius sužinojo apie savo prekybą "Parkland College", o dabar jis mokosi gauti antrosios klasės licenciją. "

-Henry Bouchardas
Buvęs vyriausiasis inžinierius Louis Dreyfus Commodities, Yorkton

Karjeros galimybės

Absolventai yra pasirengę dirbti energetikos inžinieriais ar procesų operatoriais įvairiose pramonės ir šildymo įmonėse. Tai yra naudingosios (elektrinės) gamyklos, naftos perdirbimo gamyklos, ligoninės, celiuliozės ir popieriaus gamyklos, alaus daryklos, kasyklos, dujų perdirbimo įmonės, sunkiųjų naftos perdirbimo įrenginiai, trąšų gamyklos arba chemijos gamyklos.

Priėmimo sąlygos

  • 12 laipsnis su bet kuriais Matematikos 30 arba "Pre-Calculus 30" arba "Math B30" pagrindais iki 2012 m. - minimalus vidurkis 65%. Chemija, fizika ir matematika C30 yra rekomenduojamos.
  • Specialus priėmimas.
  • Anglų kalbos reikalavimas.
  • Negrąžinamas paraiškos mokestis: 60,00 USD (internetu) ARBA 90,00 Lt (popierius).
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Parkland College

Paskutinį kartą atnaujinta November 8, 2017
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2018
Duration
Trukmė
32 savaites
Dieninės
Price
Kaina
5,925 CAD
Locations
Kanada - Yorkton, Saskatchewan
Pradžia : Rugs 2018
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2018
Kanada - Yorkton, Saskatchewan
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla