Elektroninės muzikos gamyba ir veikimas diplomas

dBs Music Berlin

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Elektroninės muzikos gamyba ir veikimas diplomas

dBs Music Berlin

Naudojant skaitmeninių ir analoginių technologijų derinys mūsų vienerių metų elektroninė muzika Gamybos ir našumo diplomas bus sukurti savo įgūdžius garso kūrimo ir manipuliacijos. Darbas per bendradarbiavimo projektus ir praktinės kūrybiškumo jums išnagrinės daug aspektų elektroninės muzikos, nuo sintezės ir mėginių ėmimo, gamybos ir maišymo muzikos technologijų ir pramonės praktiką, o nustatant jums kelyje tampa gamintojas, atlikėjas ir praktikuojančių menininkas.

  • Kurso trukmė: 1 metai (36 savaičių)
  • KURSŲ PRADŽIOS DATA: Sept 2017
  • Terminuotųjų: Sept 2017 - 2018 liepa
  • Kursų mokestis: nuo 740 € per mėnesį

Mūsų diplomas kursai

3 Mūsų BTEC lygio nacionalinių diplomų yra hands-on išmokti kiek įmanoma apie galimybes ir technines charakteristikas, technologijų ir programinės įrangos sistemų, todėl galite drąsiai įgyvendinti savo meninę viziją. Jie svarbūs, jei jūs turite ribotą arba jokios muzikos gamybos arba jei patirtis tikrai norite padaryti, kad šuolis nuo hobis menininko! Nors jie gali atrodyti įvadinius kursus, jie toli nuo jos. Jie pristatyti platų gylis informacijos ir siekia, kad jums dirbti tiek savarankiškai, tiek bendradarbiaujant su pagrindinių projektų nuo pat pirmos dienos.

Darbas muzikos industrijos

Mūsų kursai yra orientuota teikti platų atitinkamų įgūdžių, kad galėtų pasiruošti dirbti realiame pasaulyje, padėti jums įveikti tarp mokosi klasėje ir pragyventi iš savo darbo spragą. Tai reiškia, turintys dėstytojai, kuris gali perduoti savo patirtį, dirbant su projektais, kurie gali tapti jūsų vizitine kortele, ir įlaipinami įgūdžius tose srityse, paprastai nėra palietė kitų kursų.

Buvo įsikūrę Berlyne, ir su mūsų studijose Funkhaus, jūs turėsite prieigą prie šimtų kitų gamintojų, menininkų ir muzikantų, kurie nori bendradarbiauti ir ieškoti naujų projektų.

Progresuoti sėkmingai į darbo šiandienos muzikos industrijos mano sunkaus darbo, dėmesio, atsidavimo ir aistros daug. Taip pat reikia stiprios rinkinį kompetentingų įgūdžių ir gerai išvystytą kūrybinį raumenis ". Mūsų tikslas yra padėti jums plėtoti visose šiose srityse per savo laiką prie DBS muzikos Berlyne!

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
1 metai
Dieninės
Price
Kaina
7,650 EUR
Kursų mokestis: nuo 740 € per mėnesį
Locations
Vokietija - Berlin, Berlin
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2019
Vokietija - Berlin, Berlin
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla