Ekrano ir žiniasklaidos diplomas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Tapk rytdienos žiniasklaidos kūrėjais Melbourne Polytechnic . Prisijunkite prie ekrano ir žiniasklaidos diplomo ir kurkite savo gamybos įgūdžius, kūrybiškumą, išradingumą ir atsparumą, kaip interneto filmų gamintoją.

Sukurkite "Folio" ir reklamuokite savo asmeninį prekės ženklą skaitmeninėje darbo vietoje

Kursas "Ekrano ir žiniasklaidos diplomas" padės kurti "webisodes" ir "mikro-dienoraščius", aktyviai kurti tinklaraščius, kurti išteklius, iškarpų albumus ir darbo įrankius, kurie padės apibrėžti savo darbo metodus ir prekės ženklą. Jūs sukursite smulkaus verslo atsparumą ir kūrybingą universalumą, kuris bus puikus šaltinis būsimam laisvai samdomam verslui ar verslui.

Šioje praktikoje vadovaujamoje žinyboje bus vykdomas trumpų žiniasklaidos kūrinių spartos plėtros, gamybos ir paskelbimo ciklas. Ypatingas dėmesys skiriamas animacinių ir skaitmeninių efektų kūrimui, skaitmeninių efektų kūrimui ir fotografavimo medžiagoms ekranų kūrimui.

Pramonės jungtys ir ištekliai

Jūsų mokytojai yra patyrę visoje pramonės šakoje, o svečių dėstytojai įkvėps jus visus metus. Jūs būsite pakviesti dirbti parodose ir renginiuose, kuriuos organizuoja studentai iš kitų universiteto miestelio dalių, kurie studijuoja susijusioje srityje.

2015 m. Ekrano ir žiniasklaidos studentų diplomas "Melbourne Fringe" festivalyje dalyvavo kaip pagrindinė projekto dalis. Ketvirtasis terminas skirtas projektiniams darbams ir pramonės tinklams.

Užimtumo rezultatai

Jūs sukursite failą kartu su įgūdžiais ir patirtimi, norėdami paleisti jus į esamas mažas ir vidutines įmones, tokias kaip:

 • filmų gamybos namai
 • skaitmeninės, socialinės žiniasklaidos ir reklamos agentūros
 • programinės įrangos kūrimo bendrovės

Vertinimas

Bus daugiausia klasėje ir susideda iš:

 • tiesioginis stebėjimas
 • apklausti ir atsakyti
 • užduotis ir užduotis
 • žurnalo knygos
 • klasių lankomumas ir dalyvavimas
 • komandinis darbas ir grupės užduotys
 • darbo portfelio kūrimas

Vertinimas atliekamas vadovaujantis veiklos rezultatų kriterijais, vertinimo reikalavimais ir gebėjimų įsidarbinti įgūdžiais, susijusiais su kino pramone, kaip nurodyta CUFO7 ekrano ir žiniasklaidos nacionaliniame mokymo paketu.

Registracija suaugusiesiems

Vartojamos tokios datos:

 • Terminas 1 - vasaris
 • Terminas 3 - liepa

Susisiekite su departamentu, jei norite gauti daugiau informacijos arba užsiregistruoti šiandien.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Melbourne Polytechnic has been delivering vocational training since 1912 and today offers a diverse range of innovative, hands-on TAFE (VET) and Higher Education (Degree) programs to equip you with th ... Skaityti daugiau

Melbourne Polytechnic has been delivering vocational training since 1912 and today offers a diverse range of innovative, hands-on TAFE (VET) and Higher Education (Degree) programs to equip you with the knowledge and skills to excel in an evolving and challenging marketplace. Melbourne Polytechnic courses are designed and developed with industry participation to give students the best employment outcomes. Melbourne Polytechnic has seven metropolitan campuses, Preston, Collingwood, Epping, Fairfield, Greensborough Campus and Heidelberg. Each campus provides an individual, unique and enriching student experience. Skaityti mažiau