Ekonomikos mokslų daktaras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

„ Santiago Canyon College “ Ekonomikos departamentas siūlo kursus, skirtus studentams paruošti ekonomikos ir verslo administravimo AA laipsnį ir perkėlimą.

Mūsų vizija

Ekonomikos departamentas siūlo įvairius kursus, aprūpinančius SCC besimokančių studentų poreikius, studentus, ketinančius perkelti į ketverių metų institucijas, ir bendruomenės narius, kurie domisi asmeniniu praturtėjimu.

Mūsų misija

Departamento misija yra pasiūlyti pagrindinius žemesnio lygio mikroekonomikos ir makroekonomikos kursus ir motyvuoti studentus stiprinti bendravimo, kritinio mąstymo, problemų sprendimo ir analitinių samprotavimų įgūdžius, kurie padės jiems toliau studijuoti ir karjerai. Departamentas taip pat siekia plėtoti atsakingus piliečius, kurie žino ir yra informuoti apie įvairias nuomones apie dabartinius ekonominius įvykius ir politikos klausimus bei apie tai, kaip jie veikia mūsų gyvenimą.

Mokymo planas

Ekonomikos mokslų daktaro laipsnis - tai pagrindinių kursų programa, leidžianti studentams pereiti į ketverių metų mokymo programą, kuri suteikia bakalaureato laipsnį. Ekonomika rengia studentą karjeros galimybėms, tokioms kaip apskaita ir rinkodara verslo, valdžios ir mokymo srityse.

Pagrindiniai reikalavimai, keliami asocijuotam meno laipsniui:

Kursas

Studentų mokymosi rezultatai

Sėkmingai baigęs bet kurią šios programos kursą, studentas galės:

  • Nustatyti ir paaiškinti pagrindinę ekonominę problemą, susijusią su ribotų išteklių skyrimu ir teigiamos ekonomikos svarba aiškinant pasirinkimus.
  • Bendraukite naudodamiesi pagrindine ekonomine terminologija, interpretuokite svarbius ekonominius duomenis, sekite ir konstruokite pagrindinius ekonominius argumentus.
Paskutinį kartą atnaujinta Kovas 2019

Apie mokyklą

Santiago Canyon College (SCC) is a dynamic award-winning Southern California Community College within the Rancho Santiago Community College District. SCC campus is located in the city of Orange, which ... Skaityti daugiau

Santiago Canyon College (SCC) is a dynamic award-winning Southern California Community College within the Rancho Santiago Community College District. SCC campus is located in the city of Orange, which has been named one of the 50 Safest College Towns in America by The SafeWise Report. From our founding, Santiago Canyon College’s inclusive community continues to redefine the truly student-focused experience. Diverse programs and certification paths, proven transfer successes, and accessible state of the art facilities are just the beginning to us. Attending SCC empowers the individual student to seek the opportunities they deserve and desire, right here, right now. Skaityti mažiau