Read the Official Description

University of Algarve vidurinės University of Algarve vyks birželio 10-16 dienomis. Programa yra NEMOKAMA ir apima popietę apimančius kursus ryte ir sporto bei kultūros renginius (pvz., Valčių keliones, pėsčiųjų keliones, lankytinas kultūrines vietas ir pan.). Taip pat yra apgyvendinimas ir visi patiekalai. Atvykstamoji ir grįžimo kelionė yra vienintelė mokinių atsakomybė. Dalyviai turi būti 18 metų ir vyresni.

TIKSLINĖ AUDITORIJA

Šis kursas skirtas studentams ir jauniems mokslininkams, norintiems užsiregistruoti tarptautinėje magistrantūros studijų programoje vadybos, ekonomikos ar turizmo srityse. Kandidatai turi turėti arba būti pasirengę turėti bakalauro studijas atitinkamoje studijų srityje. Studentai turi laisvai mokytis anglų kalba. Portugalų kalba nėra privaloma.

PAGRINDINIAI TIKSLAI

Šis kursas skirtas suteikti studentams supratimą apie tai, ką jie gali tikėtis, jei jie užsirašys į vieną iš tarptautinių magistrantūros kursų, kuriuos siūlo Ekonomikos mokykla. Visų pirma, dalyviai turės galimybę susipažinti su fakulteto nariais, studentais ir kai kuriais iš mūsų institucinių ir privačių partnerių. Jie taip pat sužinoti apie tai, ką šiuo metu vykdo Ekonomikos mokykla tyrimų ir mokymo srityje.

Program taught in:
Anglų
Last updated April 23, 2018
Šis kursas yra
Start Date
Birželis 2019
Duration
7 dienų
Price
Deadline
By locations
By date
Start Date
Birželis 2019
End Date
Application deadline

Birželis 2019

Location
Application deadline
End Date