Read the Official Description

Ar turite bakalauro laipsnį ir norėtų tęsti studijas žinutę Ekonomika temą Čekijoje? Registruotis į vieną iš mūsų kursus Prahos-Hostivar ar Poděbrady!

Studentai mokysis čekų kalba intensyviai, prieš pareikšdama į specialistas dalyko žinių ekonomikos. Didelis dėmesys skiriamas specialistų terminologija ir gebėjimas išreikšti save savarankiškai. Vasarą semestrą studentai gali dalyvauti paskaitas pasirinktų universitetų.

Praha-Hostivař centras

Didžioji dalis žiemos semestrą yra orientuota į mokymosi Czech. Čekijos studentai įgys elementarius bendravimo įgūdžius, jie išmokys čekų gramatiką taip, kad padėtų jiems susidoroti su kasdienėmis situacijomis. Stiprus dėmesys skiriamas rašytinių kūrinių ir gebėjimas išreikšti idėjas čekų kalba.

Be ketvirto mėnesio kursą, studentai pradeda mokytis terminologiją, pavyzdžiui, glaudžiai svarstymui Techninių tekstų, kuris yra labai svarbus studijų Universiteto / Koledžo programas ekonomikos srityje. Vasaros semestras apima įėjimas egzaminą parengiamąjį seminarą. Kaip dalis seminaro studentai dalyvaus Universiteto / Koledžo paskaitas, susijusias su programų, kurias jos taikomos. Be įsisavinimas Czech, studentai taip pat bus atsižvelgiama anglų kalbos pamokas.

Podebrady centras

Žiemos semestras baigiamas galutinio-of-semestro egzaminą, vasaros semestras baigiamas baigiamuoju egzaminu. Pasibaigus kurso pabaigoje, studentai turi sėdėti patvirtintą egzaminą čekų, atitinkantį prie Bendros Europos kalbų mokėjimo orientacine parinktį.

Be žiemos semestrą, studentai imtis klases kartu su bakalauro. Semestras yra daugiausia skirta mokytis čekų ir specialistų terminologija. Kursų metu studentai įgyja pagrindinį komunikacinę mokėjimą ir įgyti žinių apie Čekijos gramatikos sistemą iki tokio lygio, kad jie gali dirbti kasdienėse situacijose. Didelis dėmesys taip pat skiriamas rašymo įgūdžius ir gebėjimą išreikšti save savarankiškai. Nuo antro mėnesio žiemos semestrą studentai įgyja terminologiją, reikalingą jų studijų Ekonomikos ir inžinerijos srityse (pavyzdžiui, skaityti ir analizuoti techninius tekstus).

Vasaros semestrą studentai jau turi specialius Masters' klases. Įtraukti į kurso sąlyga yra anglų kalba B2 lygio, kuris studentams įrodyti išlaikius anglų egzaminą vasaros semestro pradžioje. Studentai taip pat turi praeiti Čekijos vidurio / semestro egzaminą. Vasaros semestro Anglų kalbos pamokos taip pat sudaro dalį kurso. Daugiau mokslą tada progresuoja pagal atitinkamos instituto (VVPB) su lankyti seminarus ir paskaitas galimybė kryptimis.

Norėtume pabrėžti, kad mes siūlome Paruošimo kokia už meno srityje arba už studijų programų skirtinguose fakultetuose architektūros ar dailės ir amatų mokyklos !!!

Program taught in:
Anglų

See 12 more programs offered by Charles University The Institute for Language and Preparatory Studies »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
1 - 1 metai
Dieninės
Price
5,140 EUR
Podebrady centras - 5140, Praha - 5770
By locations
By date
Start Date
Rugs 2019
Application deadline

Rugs 2019

Location
Application deadline
End Date