Ekonomika lygio

Bendroji informacija

Programos aprašymas

2

Kas tai patinka studijuoti šį kursą ir kaip man bus vertinamas?

Ekonomika yra susijęs su kiekvienu iš mūsų gyvenimo aspektą, nuo sprendimų, mes darome kaip individai į vyriausybių ir įmonių politiką. Parengti ekonomikos supratimą ir jūs įgyti gilesnį supratimą apie mus supantį pasaulį, kuris yra vertinga, nes ji yra įdomi. Ekonomika turi jungtis į daugelį kitų dalykų, pavyzdžiui, politikos, geografijos, istorijos, psichologijos ir statistikos.

Siekiant patenkinti individualius mokinių Kursas dėstomas per paskaitas, diskusijas, aktyvių užsiėmimų, pristatymai, atvejų tyrimus, video, vadovaujasi savarankiškai studijų mišinio poreikius ir kolegijos portalą ir interneto naudojimo. Žinoma vertinimas yra per trumpas testus, objektyvių testo klausimus, esė ir atvejų tyrimus. Baigiamasis įvertinimas yra per išorės egzaminus; nėra užsiėmimuose.

Kas temos bus mokausi?

Tuo AS lygio jums bus atrasti ekonominės problemos pagrindus. Kodėl mes darome pasirinkimus mes darome ir mūsų pasirinkimų poveikį. Jūs įgyti daugelio šiandienos Front Page naujienų supratimą, pavyzdžiui, klausimus, susijusius su euro zonoje, dvigubą recesijos ir mokesčių Cornish pyragėliai! 1 skyriaus, mes pažvelgti į konkrečias rinkas ir jūs atrasite, kaip paklausos ir pasiūlos reglamentuoja viskas, kad jūs! 2-ojo bloko, mes pažvelgti į išorinės aplinkos ir kaip viskas, kaip antai infliaciją, augimo, nedarbo ir užsienio prekybos veikia mus visus.

Kaip moduliai:

  • 1 skyrius - rinkų ir rinkos nepakankamumą Operacija
  • 2 skyrius - šalies ekonomikos pasaulio kontekste

Per visą lygį, mes dangtelį, kaip sąvokų ir daugiau dėmesio būtent įmonių ir rinkų, kuriose jos veikia įtaka. 1 skyrius, atrandame, kodėl kompanijos elgtis taip, kaip jie daro ir kodėl kai kurie žmonės uždirba daugiau nei kiti. Mes taip pat nagrinėja klausimus, susijusius su aplinkos ir nelygybę mūsų visuomenėje. 2 skyriaus mūsų dėmesio pereinama prie pasaulio ekonomikos ir teorijos už prekybą. Mes taip pat sužinoti daugiau apie valiutų kursų, nedarbo, infliacijos ir kitų ekonominių sąvokų išsamiau nei AS. Mes sutelkiame dėmesį į tai, kaip ir kodėl įvairios vyriausybės politika yra naudojamas valdyti savo ekonomiką. 3 skyriaus, mes pirmiausia sujungti teoriją iš 1 ir 2 blokų kreiptis į bylos tyrimą su realaus pasaulio duomenis.

Lygaus moduliai:

  • 1 skyrius - Rinkos ir rinkos nepakankamumą
  • 2 skyrius - Nacionalinė ir tarptautinė ekonomika
  • 3 skyrius - ekonominiai principai ir problemos

Kas patirtimi aš gausiu?

Yra galimybių eiti į keliones į konferencijas ir organizacijos.

Kas yra Patekimo į rinką reikalavimai?

Jums reikia bent penkis GCSE bent C klasės su anglų kalbos ir matematikos uždavinius B arba aukščiau laipsnio. B anglų pažymys reikalingas kaip žinoma, apima didelę Rašinių.

Ką aš galiu studijuoti kartu šį kursą?

Šis kursas gali būti derinamas su kitų kursų padaryti visą programą.

Kas įrenginiai yra?

Jūs turėsite prieigą prie mokymosi išteklių centro. Yra į Hele pastatas valgykla.

Ką galima kursas veda prie?

Ekonomika yra puikus žingsnis į įvairių kursų ir karjeros galimybes. Tai labai vertinamas kuriai pagal aukščiausio lygio universitetais. Darbdaviai vertina ekonominius absolventus jų analitinį mąstymą ir problemų sprendimo įgūdžiai. Ekonomika absolventai yra tarp didžiausių mokamos universitetų absolventų ir yra daug karjeros galimybes. Kaip atliktų vadovų informaciją, ekonomistai yra labai vertinami firmų visuose sektoriuose. Natūralu, finansai pozicijos (aktuarijus, audito, prekybos, bankininkystės) yra galimi maršrutai bet vaidmenys operacijų valdymo, transporto, verslo konsultacijos, valstybės tarnyboje, iždo, o ne pelno ir aplinkosaugos organizacijomis yra taip pat populiarus.

Ar yra kokių nors papildomų išlaidų?

Yra keletas medžiagų ir išteklių sąnaudos.

Ką mūsų studentai galvoja?

Tomas: "Ekonomika yra pasirinkimo mes darome siekiant paskirstyti išteklius ekonomikoje pasiekti didžiausią gerovę (ar laimės) tyrimas. Tai tema, kuri paveikia kiekvieną iš mūsų kasdien, nuo mokesčių ir išmokų vietinės popieriaus kaina. As Ekonomikos mes studijuoti tokias temas kaip paklausos ir pasiūlos, produktyvumo ir efektyvumo, rinkos nepakankamumas ir vyriausybės įsikišimo, kad rinkos efektyviau. Jei jus domina sužinoti, kodėl tai vyksta, kad yra naujienų, kaip auga naftos kainos, finansinė krizė, arba mažėja būsto kainos, tada ekonomika yra jūsų dalykas. Aš kruopščiai patiko ekonomika ir aš džiaugiuosi, kad aš pasirinkau studijuoti ekonomiką, nes tai praplečia savo karjeros perspektyvas. "

Tai dar labiau švietimas kursas yra nemokamas visiems 16-18 metų amžiaus, kurie gyvena Jungtinėje Karalystėje ir Europos ekonominės erdvės per pastaruosius 3 metus. (Jūs turite būti pagal 19 rugpjūčio 31 d tais kalendoriniais metais, kad jums pradėti savo kursą).

Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2016

Apie mokyklą

Exeter College is a large, thriving and growing tertiary college which places teaching, learning and student success as our top priority. We enjoy an excellent regional reputation. The College was jud ... Skaityti daugiau

Exeter College is a large, thriving and growing tertiary college which places teaching, learning and student success as our top priority. We enjoy an excellent regional reputation. The College was judged as outstanding by Ofsted in a pilot "no notice" inspection in 2012, and again in a full inspection in 2014. Skaityti mažiau