Ekonomika - bakalauro (parengiamieji kursai universitetinių studijų)

Charles University The Institute for Language and Preparatory Studies

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Ekonomika - bakalauro (parengiamieji kursai universitetinių studijų)

Charles University The Institute for Language and Preparatory Studies

Parengiamieji kursai ekonomikos dalykų vyksta mūsų centrų Prahos-Hostivar ir Poděbrady. Studentai mokysis čekų kalba intensyviai, prieš pareikšdama į specialisto dalykinių žinių, kurios bus reikalingos universiteto stojamuosius egzaminus - anglų ir matematikos, ir į Poděbrady taip pat bendrų studijų pagrindai.

Mūsų kursai yra skirtas kandidatams, kurie domisi šiais klausimais: - ekonomika - vadyba - Tarptautiniai santykiai - Finansai ir apskaita - Verslo ekonomika - marketingas

Praha-Hostivař centras

Didžioji dalis žiemos semestrą yra orientuota į mokymosi Czech. Čekijos studentai įgys elementarius bendravimo įgūdžius, jie išmokys čekų gramatiką taip, kad padėtų jiems susidoroti su kasdienėmis situacijomis. Stiprus dėmesys skiriamas rašytinių kūrinių ir gebėjimas išreikšti idėjas čekų kalba. Studentai bus supažindinti su kultūros faktų apie Čekijoje.

Vasaros semestras yra orientuota į mokymosi techninę Czech, pavyzdžiui, glaudžiai svarstymui ekonominių tekstų, kuri yra labai svarbi dalis Universiteto / Koledžo studijas ekonomikos srityje. Be čekų kursus, studentai taip pat bus atsižvelgiama anglų kalbos pamokas ir matematika.

Podebrady centras

Parengiamasis kursas yra suskirstytas į du semestrus. Žiemos semestras prasideda rugsėjo su dviejų savaičių intensyvaus kurso čekų kalba. Pamokos yra priskirti studentams pagal jų atvykimo dienos.

Po šių dviejų savaičių, studentai yra skirstomi į klases pagal jų specializaciją. Čekų kalbos pamokos natūraliai užima didžiausią skaičių pamokų valandų; kiti subjektai atitinka tipo lauko būti tiriamas.

Žiemos semestras baigiasi maždaug sausio viduryje. Kai kuriuose kursuose tik studentai uždirbti kreditus. Pagrindiniai dalykai, tačiau to reikalauja imtis vidutinės trukmės / semestro egzaminus.

Vasaros semestras prasideda vasario ir trunka iki gegužės pabaigos. Už sėkmingą studijų programos reikalavimai yra panašūs į žiemos semestrą. Tie studentai, kurie sėkmingai baigę programą gaus sertifikatą.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
1 metai
Dieninės
Price
Kaina
5,770 EUR
Praha-Hostivař centras, 5140 eurų - Podebrady centras
Locations
Čekija - Prague, Prague
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2019
Čekija - Prague, Prague
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla