Read the Official Description

Parengiamieji kursai ekonomikos dalykų vyksta mūsų centrų Prahos-Hostivar ir Poděbrady. Studentai mokysis čekų kalba intensyviai, prieš pareikšdama į specialisto dalykinių žinių, kurios bus reikalingos universiteto stojamuosius egzaminus - anglų ir matematikos, ir į Poděbrady taip pat bendrų studijų pagrindai.

Mūsų kursai yra skirtas kandidatams, kurie domisi šiais klausimais: - ekonomika - vadyba - Tarptautiniai santykiai - Finansai ir apskaita - Verslo ekonomika - marketingas

Praha-Hostivař centras

Didžioji dalis žiemos semestrą yra orientuota į mokymosi Czech. Čekijos studentai įgys elementarius bendravimo įgūdžius, jie išmokys čekų gramatiką taip, kad padėtų jiems susidoroti su kasdienėmis situacijomis. Stiprus dėmesys skiriamas rašytinių kūrinių ir gebėjimas išreikšti idėjas čekų kalba. Studentai bus supažindinti su kultūros faktų apie Čekijoje.

Vasaros semestras yra orientuota į mokymosi techninę Czech, pavyzdžiui, glaudžiai svarstymui ekonominių tekstų, kuri yra labai svarbi dalis Universiteto / Koledžo studijas ekonomikos srityje. Be čekų kursus, studentai taip pat bus atsižvelgiama anglų kalbos pamokas ir matematika.

Podebrady centras

Parengiamasis kursas yra suskirstytas į du semestrus. Žiemos semestras prasideda rugsėjo su dviejų savaičių intensyvaus kurso čekų kalba. Pamokos yra priskirti studentams pagal jų atvykimo dienos.

Po šių dviejų savaičių, studentai yra skirstomi į klases pagal jų specializaciją. Čekų kalbos pamokos natūraliai užima didžiausią skaičių pamokų valandų; kiti subjektai atitinka tipo lauko būti tiriamas.

Žiemos semestras baigiasi maždaug sausio viduryje. Kai kuriuose kursuose tik studentai uždirbti kreditus. Pagrindiniai dalykai, tačiau to reikalauja imtis vidutinės trukmės / semestro egzaminus.

Vasaros semestras prasideda vasario ir trunka iki gegužės pabaigos. Už sėkmingą studijų programos reikalavimai yra panašūs į žiemos semestrą. Tie studentai, kurie sėkmingai baigę programą gaus sertifikatą.

Program taught in:
Anglų

See 12 more programs offered by Charles University The Institute for Language and Preparatory Studies »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
1 metai
Dieninės
Price
5,770 EUR
Praha-Hostivař centras, 5140 eurų - Podebrady centras
By locations
By date
Start Date
Rugs 2019
Application deadline

Rugs 2019

Location
Application deadline
End Date