Oficialus aprašymas

Egzamino rengimo kursai (Cambridge ESOL, KET, PET, FCE, CAE, CPE, IELTS, TOEFL, IBT, TOEIC)

Gateway School Of English siūlo platų egzaminų rengimo kursų spektrą, iš kurių populiariausi yra IELTS, TOEFL iBT, TOEIC ir Cambridge FCE

  • Egzamino paruošimas Grupės kursai 20 pamokų per savaitę (galima ištisus metus, išskyrus liepos mėn.)
  • Egzamino paruošimas Grupės kursai 30 pamokų per savaitę (galima ištisus metus, išskyrus liepos mėn.)
  • Kombinuotoji grupė Bendra anglų kalba 20 pamokų per savaitę Individualus egzamino rengimas (privati ​​mokykla) 10 pamokų per savaitę (galima ištisus metus, įskaitant liepos mėnesį).

Bendras anglų kalbos egzaminų rengimo kursas yra idealus tiems studentams, kurie nori tobulinti bendrojo anglų kalbos įgūdžius (klausymasis, kalbėjimas, skaitymas

Egzamino paruošimo grupės kursams maksimalus dydis vienai grupei yra 8 studentai vienai klasei. Kiekvienos pamokos trukmė yra 45 minutės.

Jei studentas nori eiti egzaminą Maltos kurso pabaigoje, mūsų akademinis personalas padės registracijos procese ir padės studentui užpildyti paraiškos formą. Jei studentas jau nusprendė egzamino dieną prieš atvykimą į Maltą ir ketina eiti egzaminą baigęs kursą, mūsų darbuotojai turėtų užpildyti egzamino paraiškos formą, kad galėtume pateikti paraiškos formą egzaminų centrui . Mūsų darbuotojai vadovaus studentui ir padės taikant paraiškų teikimo tvarką ir visą būtiną informaciją pateiks elektroniniu paštu.

IELTS egzaminų rengimo kursas

Šiuo kursu mokytojas teikia veiksmingą praktiką visose srityse, kurioms taikomos egzamino reikalavimai. Mokymosi programa yra organizuota taip, kad egzaminuotojų patikrintų kalbinių užduočių tvirtą pagrindą. Mažų grupių mokslas ir individualus mūsų mokytojų dėmesys prisideda prie studentų motyvacijos, reikalingos kuo labiau padidinti jų grupių balus.

TOEFL® iBT paruošimo kursas

TOEFL ® iBT - tai internetinis testas, kurį galite atlikti Maltoje baigę kursą. Šis testas yra reikalavimas įvažiuoti į daugumą Vakarų pasaulio aukštojo mokslo įstaigų, įskaitant aukščiausias kolegijas ir universitetus JAV, Kanadoje, Jungtinėje Karalystėje, Australijoje ir Naujojoje Zelandijoje. Taškų sistema suteikia 120 taškų, o dauguma universitetų reikalauja 85 100 taškų.

Šiuo kursu mokytojas teikia veiksmingą praktiką visose srityse, kurioms taikomi bandymo reikalavimai. Mokymosi programa yra organizuota taip, kad egzaminuotojų patikrintų kalbinių užduočių tvirtą pagrindą. Mažų grupių mokymas ir mūsų mokytojų individualus dėmesys prisideda prie studentų motyvacijos, reikalingos TOEFL ® iBT maksimaliam jų darbo rezultatui.

Kembridžo ESOL egzaminų rengimo kursai

"Cambridge ESOL" egzaminai apima įvairius lygius, tokius kaip KET, PET, FCE, CAE ir CPE. Sertifikatai apima pagrindinius egzaminus tiems, kurie pradeda mokytis anglų kalbos, taip pat išplėstinius sertifikatus tiems, kurie pasiekė aukštą sklandumo lygį.

Šiuos egzaminus visame pasaulyje pripažįsta darbdaviai, universitetai ir vyriausybės ministerijos kaip gebėjimas naudoti anglų kalbą.

Šiuose kursuose mokytojas teikia veiksmingą praktiką visose egzaminų srityse. Mokymosi programa yra organizuota taip, kad egzaminuotojų patikrintų kalbinių užduočių tvirtą pagrindą.

Mažų grupių mokslas ir individualus mūsų mokytojų dėmesys prisideda prie studentų motyvacijos, reikalingos jiems maksimaliai padidinti jų egzaminą.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 11 daugiau kursų Gateway School Of English »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Atvira registracija
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas

Atvira registracija

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date