Egzamino rengimas IELTS

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Mes teikiame Kembridžo IELTS egzamino rengimą ir kursą, kad padėtume mokiniams išnaudoti visas savo galimybes ir kreiptis į pasirinktą universiteto kursą. Beveik visi universitetai angliškai kalbančiose šalyse reikalauja, kad tarptautiniai studentai turėtų IELTS, mes suteikiame nemokamą mokymosi aplinką, padedančią studentams išlaikyti kursą ir egzaminą.

IELTS - tai tarptautinė anglų kalbos testų sistema. Priimdami šį kursą, yra du moduliai, kurie išbando studentų skaitymo, rašymo, klausymo ir kalbėjimo įgūdžius.

kurso aprašymas

Ar norite eiti į universitetą Jungtinėje Karalystėje?

Kembridžo IELTS egzaminų rengimo kursas yra tarptautiniu mastu pripažintas ir pripažintas visame pasaulyje darbdavių ir švietimo institutų. Beveik visi universitetai Jungtinėje Karalystėje, Australijoje, Kanadoje ir Naujojoje Zelandijoje priima IELTS. Paimkite kursą, norėdami parodyti savo anglų kalbos lygį.

Mūsų patyrę mokytojai padės jums pasiruošti Kembridžo IELTS egzaminui, kad įsitikintumėte, jog pasieksite maksimalų potencialą ir kreipkitės į pasirinktą universiteto kursą. Egzaminai vyksta kurso pabaigoje ir būsite visiškai pasirengę juos priimti. ETC yra patvirtintas Kembridžo IELTS kursų ir egzaminų testų rengimo centras, todėl galite pasimokyti ir su kompiuteriu.

Moduliai

Yra du moduliai: akademinė ir generalinė. Abu moduliai yra klasifikuojami pagal tuos pačius kriterijus, todėl angliško lygio nėra. Jie abu išbando savo įgūdžius skaitydami, rašydami, klausydamiesi ir kalbėdami. Vienintelis skirtumas yra dalykas ir vartojamas žodyno tipas, kuris skiriasi atsižvelgiant į įvairius kandidatų interesus.

Akademinis modulis skirtas kandidatams, norintiems studijuoti bakalauro arba magistro laipsnį arba ieškant profesinės registracijos.

Bendras modulis skirtas kandidatams, norintiems pereiti į angliškai kalbančią šalį, ir tiems, kurie nori mokytis ar mokytis žemesnio laipsnio lygmeniu.

Kas akredituoja IELTS?

IELTS kartu valdo Cambridge ESOL Examinations (Cambridge ESOL), Britanijos taryba ir IDP Švietimo Australija: IELTS Australia.

Egzaminas

IELTS egzaminų rengimas skirtas anglų kalbos testavimui visais lygmenimis. IELTS nepavyksta perduoti ar nepavykti. Kiekvienas žmogus gauna balą, kad atspindėtų jų anglų kalbos įgūdžių lygį. Rezultatai pateikiami kaip juostos balai, skalėje nuo 1 (mažiausias) iki 9 (didžiausias).

 • Nebandė bandymo
 1. Ne Vartotojas
 2. Laikinas vartotojas
 3. Labai ribotas vartotojas
 4. Ribotas vartotojas
 5. Kuklus vartotojas
 6. Kompetentingas vartotojas
 7. Geras vartotojas
 8. Labai geras vartotojas
 9. Ekspertų vartotojas

Kurso struktūra

Standartinis kursas: 20 pamokų (15 valandų) per savaitę

Tvarkaraštis

Atkreipkite dėmesį, kad tai pavyzdinis tvarkaraštis ir gali būti keičiamas.

85144_Immagine1.jpg

Patekimo reikalavimai

 • Minimalus amžius: 16
 • Minimalus anglų lygis: tarpinis

Mokesčiai

85145_Immagine1.jpg

ILT studija

Dirbk kartu su Ex-IELTS egzaminuotoju ir specialistu IELTS mokytojais!

Prisijunkite prie kurso bet kurią savaitę, turėdami vakarinius kursus. "ILT Studio" specializuojasi IELTS testo rengime, kad galėtume užtikrinti sėkmę!

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2019

Apie mokyklą

ETC is a family-run language school that was founded in 1989. We have been operating successfully in Bournemouth since that time, though not always on the same site. The Directors took the decision to ... Skaityti daugiau

ETC is a family-run language school that was founded in 1989. We have been operating successfully in Bournemouth since that time, though not always on the same site. The Directors took the decision to move to a purpose-built school in West Hill Road in order to allow for expansion. Skaityti mažiau