Egzaminų rengimo programos anglų kalba

am Language Studio

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Egzaminų rengimo programos anglų kalba

am Language Studio

Kad pasaulis greitai taptų mažesne vietove, dažniau ne gimtoji anglų kalbos mokytoja dažniau lanko angliškai kalbantį universitetą arba perkelia į angliškai kalbančią šalį. Studentai, norintys dalyvauti tarptautiniu mastu pripažintame egzaminui, gali dalyvauti egzaminų rengimo kursuose su " am Language Studio apimančiu pagrindinius egzaminus; Kembridžo egzamino kursai ir IELTS, TOEFL, TOLES ir WEFT.

Šie kursai yra ištisus metus kaip kombinuoti kursai. Kiti kursai yra prieinami.

Kursai gali būti užsakomi bet kokiam savaičių skaičiui, priklausomai nuo egzamino ir pareiškėjo poreikių bei lygio. Paskirstyti per 20/25/30 sesijas per savaitę, kiekviena sesija yra 45 minutės, dalyviai sutelkti dėmesį į gramatikos ir kalbos vartojimą. Jie ugdo keturis skaitymo, klausymo, rašymo ir kalbėjimo įgūdžius, taip pat sutelkia dėmesį į konkretesnius egzamino dalyko reikalavimus.

TOEFL (anglų kalbos kaip užsienio kalbos testas)

Amerikos egzaminas. TOEFL balai yra reikalingi norint įstoti daugiau nei 2400 kolegijų ir universitetų Jungtinėse Amerikos Valstijose ir Kanadoje. Europoje TOEFL taip pat naudojasi institucijos, kuriose anglų kalba yra mokymosi kalba. Daugelis vyriausybinių agentūrų, stipendijų programų ir licencijavimo / sertifikavimo agentūrų naudoja TOEFL balus norint įvertinti anglų kalbos mokėjimą.

TOLES (Anglų kalbos įgūdžių testas)

TOLES egzaminas buvo sukurtas taip, kad atitiktų advokatų kontorų, įmonių, teisinių institucijų, teisininkų ir teisės studentų paklausą dėl tikslaus asmens teisinio anglų kalbos mokėjimo vertinimo metodo. "TOLES" parengė specialistai, turintys patirties anglų kalbos mokymuose. Tai yra išsamių konsultacijų su advokatų kontoromis ir įstaigomis rezultatas, ir jis reguliariai persvarstomas, kad atspindėtų vykstančius pokyčius, vykstančius teisininko profesijoje.

WEFT (raštu anglų kalba turizmui)

Nustatyta LCCI (Londono prekybos rūmų instituto), WEFT testuoja kandidato gebėjimus efektyviai bendrauti anglų kalba klientų ryšių lygiu su svetingumo, kelionių ir turizmo industrijoje. Joje nagrinėjamas studento sugebėjimas efektyviai dirbti profesionaliu lygiu, naudojant anglų kalbos žodžiu ir raštu verslo ryšius.

FCE (pirmasis pažymėjimas anglų kalba)

FCE yra Kembridžo penkių lygių sistemos 3 lygyje. Šis kursas yra plačiai pripažintas komercijoje ir pramonėje, pavyzdžiui, viešajame ar sekretoriato darbe bankininkystės, oro linijų, maitinimo ir svetingumo srityse. Tai taip pat pripažino kai kurie universiteto fakultetai, koledžai ir kitos švietimo įstaigos, atitinkančios anglų kalbos reikalavimus.

CAE (sertifikatas išplėstiniame anglų kalba)

CAE yra Kembridžo penkių lygių sistemos 4 lygyje. Šis kursas rodo aukštą kalbos mokėjimo lygį kandidatams, norintiems vartoti anglų kalbą profesinio ar studijų tikslais. Didžioji dalis britų universitetų ir aukštojo mokslo įstaigų pripažįsta, kad jie atitinka anglų kalbos įėjimo reikalavimus.

CPE (anglų kalbos mokėjimas)

CPE yra 5 lygmenyje Kembridžo penkių lygių sistemoje. Šis kursas rodo aukštą kompetencijos lygį, kuris pripažįstamas kaip atitinkantis anglų kalbos įėjimo reikalavimus Britanijos universitetuose ir daugelyje kitų anglakalbių šalių universitetų bei kitų aukštųjų mokyklų ir profesinių organizacijų visame pasaulyje. Kai kuriose šalyse CPE suteikia išimtį vietiniams anglų kalbos reikalavimams arba yra kvalifikacija, leidžianti įstoti į kursus ar įdarbinti, kai reikia išsamių anglų kalbos žinių.

IELTS (tarptautinė anglų kalbos testų sistema)

IELTS yra bendrai administruojama Britanijos tarybos, IDP Švietimo Australijoje ir Kembridžo universiteto vietos ekspertizės sindikato. Ji skirta įvertinti kandidatų, kurie turi studijuoti ar dirbti, kalbų gebėjimą, kur anglų kalba vartojama kaip bendravimo kalba. Jis apima visus keturis kalbos įgūdžius devyniais lygiais nuo ne naudotojo iki eksperto naudotojo. IELTS balus plačiai pripažįsta švietimo įstaigos, gali būti naudojamos kaip įėjimas į mokymo kursus ir pripažįstamos kitų paslaugų ir įmonių, tokių kaip imigracija ir įdarbinimas. Šis kursas gali būti priimtas kaip bendrojo anglų arba intensyvus anglų kalbos kursas.

BEC (Verslo anglų sertifikatas)

BEC siūloma dviem lygmenimis: "Vantage" ir "Higher". BEC egzaminai idealiai tinka studentams, kurie rengiasi verslo karjerai. Tarptautiniu mastu pripažįstama verslo kvalifikacija gali padėti jiems parodyti, kad jie išmoko anglų kalbą pagal atitinkamą standartą ir gali ją naudoti profesiniame kontekste. Kursas apima visus verslo anglų aspektus, daugiausia dėmesio skiriant egzaminams BEC Cambridge egzaminams. Tai apima rašyti pranešimus, kalbėti telefonu, pateikti anglų kalba ir naudoti oficialų žodyną. Kursas skirtas suteikti studentams viską, ko jie turi bendrauti anglų kalba verslo darbo aplinkoje ir taip atverti darbo galimybes.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų


Paskutinį kartą atnaujinta June 19, 2018
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2018
Duration
Trukmė
Ištęstinės
Dieninės
Locations
Malta - Sliema
Pradžia : Rugs 2018
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2018
Malta - Sliema
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla