Efektyvių pardavimų valdymas - Honkongas ir Singapūras

Bendroji informacija

4 locations available

Programos aprašymas

* Nustatyti konkrečius veiksmus, kurie gamina ilgalaikius rezultatus
* Įgyvendinti laiką veiksmų planus
* Nustatyti bendras kliūtis į rezultatus orientuotą valdymą
* Generate metodai, siekiant pagerinti našumą prekybos žmonėmis


Apžvalga


Veiksmingai Pardavimų valdymo programa kreipiasi į besikeičiančią verslo aplinką ir svarbų vaidmenį, pardavimų valdymas vaidina kuriant rinkos veikiamus organizaciją. Organizacija \ 's gebėjimą įvykdyti savo verslo tikslus priklauso nuo pardavimų vadybininkai Gebėjimas kurti kompetentingi ir motyvuoti pardavimo jėgą, kuri greitai prisitaiko prie besikeičiančių klientų poreikius. Kaip rinkos ir klientai vystytis, sėkmingo pardavimo vadybininkas bus viena pajėgi išradinėjimo pardavimų organizaciją prieš rinkos tendencijas, kad jis paseno.


Nuolat didėjanti svarba pardavimo jėga reikalauja profesionalių pardavimo vadybininkus. Perėjimas iš pardavimo į pardavimų valdymas yra labai svarbus. Veiksmingai Pardavimų vadyba programa skirta šį svarbų klausimą. Programos dalyviai išmoks įvertinti stipriąsias ir silpnąsias puses dabartinės pardavimų organizavimas, analizuoti, kaip tikslinę klientų segmentai apibrėžti vertę perkant produktus ir paslaugas, ir skirti reikiamus išteklius užfiksuoti tikslines rinkas. Kuriant komandos orientuotą organizacinę struktūrą, kuri skirta pristatyti vertę klientams yra pagrindinis dėmesys šioje programoje.


Per savo dalyvavimą, jums įgyti įgūdžių, būtinų norint planuoti, organizuoti ir augti veiksmingą ir efektyvią pardavimų komandą.Kas turėtų dalyvauti

Nesvarbu, ar esate naujai paskirtas pardavimų vadybininkas ar patyręs pardavimų vadybininkas, kuris norėtų žengti žingsnį atgal ir etalonas savo elgesį, ši programa yra tinkama. Programos turinys yra taikoma pramonės ir vartotojų rinkose, materialiojo produktus ar paslaugas, ir privataus ar viešojo sektoriaus įmonėms.


Mokymosi tikslai

Nesvarbu, ar esate naujai paskirtas pardavimų vadybininkas ar patyręs pardavimų vadybininkas, kuris norėtų žengti žingsnį atgal ir etalonas savo elgesį, ši programa yra tinkama. Programos turinys yra taikoma pramonės ir vartotojų rinkose, materialiojo produktus ar paslaugas, ir privataus ar viešojo sektoriaus įmonėms.


Unikalios

Kitas privalumas Dalyviai vertiname yra galimybė dalintis idėjomis su bendraamžiais - tiek ir iš klasėje. Programa siūlo puikias galimybes kontakto su pardavimų vadovai iš įvairių organizacijų ir geografinių sričių. Dalyviai dažnai atvyksta į šias programas mąstymo, \ "Mano verslas yra skirtingi, \", bet jie palieka su supratimu, kad daugelis pardavimų valdymo problemos, sprendimai ir galimybės universalus.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Stephen M. Ross School of Business, Mičigano universiteto yra Premier švietimo įstaiga, kaip vienas iš geriausių mokslinių tyrimų universitetuose visame pasaulyje. Mūsų misija yra plėtoti lyderių mint ... Skaityti daugiau

Stephen M. Ross School of Business, Mičigano universiteto yra Premier švietimo įstaiga, kaip vienas iš geriausių mokslinių tyrimų universitetuose visame pasaulyje. Mūsų misija yra plėtoti lyderių minties ir veiksmo, kurie pasirengę kovoti nelengva, įvairių sričių problemas su kuriomis susiduria visuomenė. Lyderiai, kurie gali teikti moralinę ir pilietinę vadovavimo, ir kuri svertų jų įtaka visuomenės naudai. Tuo Mičiganas, mūsų visa apimančio stiprybė yra mūsų unikali galimybė įveikti mokslo teorijos verslo praktika. Mes tikime, tiesa vadovavimas prasideda suvokti kaip vientisą verslo. Mūsų esmė yra persekiojimas "intelektinis kapitalas, turintys įtakos." Tai yra idėjos mūsų fakultetas priima į klasę ir įrankiai mūsų absolventai naudoti formuoti pasaulį. Mus domina studentams, kurie nori bendradarbiauti su fakultetas bendrai sukurti labai individualų, tvirtas švietimo patirtimi. Mūsų strategija plėtoti studentų vadovavimo gebėjimus - be poveikio pakankamai verslo žinių ir įgūdžių - yra numatyti veiksmų pagrįstos mokymosi galimybes įsišaknijusių realaus pasaulio problemas. Su iš Mičigano Ross "Verslo mokykla MBA, Jums reikės įvesti kaip su pasitikėjimu ir išmintimi apibrėžti ir įgyvendinti savo viziją sėkmės lyderis rinkoje. Skaityti mažiau
Ann Arbor , Bengalūras , Dubajus , Bankokas + 3 Daugiau Mažiau