Read the Official Description

ESL pokalbio vidurkis

M - F 1:10 pm - 5:10 pm

Tue, Thu nuo 8:30 iki 17:10, Pn. 1:10 - 5:10

ESL pokalbių tarpinių pokalbių valdymo ir akcento mažinimo (CMAR) kursas skirtas studentams demonstruoti komunikacinius gebėjimus akcento mažinimo principais ir komunikacinėmis strategijomis, kuriomis išreiškiamos idėjos, nuomonės ir faktai, pagrįsti temomis, kurios įtrauktos į visą mokymo programą.

ESL pokalbių tarpinių idiomų kursas yra skirtas mokiniams, kurie gali naudotis idiomis ir neoficialiais žodžiais anglų kalbos pokalbyje. Per pamokų pamokas studentai siekia, kad kiekvieną dieną studentai galėtų savarankiškai pripažinti, praktikuoti ir demonstruoti kompetentingą idiomų ir neoficialios kalbos vartojimą anglų kalbos pokalbiuose.

ESL pokalbio tarpinio klausymo tikslas

ESL pokalbiai išplėstiniai

M - F 1:10 pm - 5:10 pm

M, R 08:30 - 17:10, p. 8:30 - 12:30

"ESL Conversation Advanced Conversation Management" ir "Accent Reduction" (CMAR) kursas skirtas mokiniams, kurie sugebėtų demonstruoti komunikacinius gebėjimus akcento mažinimo principais ir komunikacinėmis idėjomis, nuomonėmis ir faktais pagrįstomis strategijomis, pagrįstomis mokymo programoje aptariamomis temomis. Išplėstinė sklandumo lygis, kai mokiniai gali laisvai vartoti žodžius, susijusius su įvairiais dalykais, ir parodyti akcento mažinimo sklandumą, aprašytą kursų programoje.

ESL pokalbio pažangių idiomų kurso tikslas - mokiniams suprasti anglų kalbos idiomą ir neformalią išraišką sklandžiai, kai idiomos gali būti naudojamos įvairiose situacijose, o studentai gali išreikšti ir parodyti idiomas pokalbio ir pokalbio praktika. Per pamokų pamokas studentai turi sugebėti tiksliai atpažinti, praktikuoti ir demonstruoti kompetentingą idiomų ir neoficialios kalbos vartojimą anglų kalbos pokalbiuose kasdien.

"ESL Conversation Advanced" diskusijų eigos tikslas yra ugdyti pasitikėjimą ir demonstravimą bei aukštesnį sklandumo lygį, palyginti su studentų klausymo, kalbėjimo ir pokalbių gebėjimų tikslumu ir sklandumu. Šis kursas skirtas supažindinti su įvairiais klausimais pokalbių dialogais ir gerinti klausymo supratimo gebėjimus, laisvai išreikšti idėjas, nuomones ir susieti asmeninę patirtį su mokymo programose nurodytomis temomis.

Program taught in:
Anglų

See 2 more programs offered by Adams College of English »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Open Enrollment
Duration
4 - 44 savaites
Dieninės
By locations
By date
Start Date
Open Enrollment
Application deadline

Open Enrollment