ESL pokalbio programa

Adams College of English

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

ESL pokalbio programa

Adams College of English

ESL pokalbio vidurkis

M - F 1:10 pm - 5:10 pm

Tue, Thu nuo 8:30 iki 17:10, Pn. 1:10 - 5:10

ESL pokalbių tarpinių pokalbių valdymo ir akcento mažinimo (CMAR) kursas skirtas studentams demonstruoti komunikacinius gebėjimus akcento mažinimo principais ir komunikacinėmis strategijomis, kuriomis išreiškiamos idėjos, nuomonės ir faktai, pagrįsti temomis, kurios įtrauktos į visą mokymo programą.

ESL pokalbių tarpinių idiomų kursas yra skirtas mokiniams, kurie gali naudotis idiomis ir neoficialiais žodžiais anglų kalbos pokalbyje. Per pamokų pamokas studentai siekia, kad kiekvieną dieną studentai galėtų savarankiškai pripažinti, praktikuoti ir demonstruoti kompetentingą idiomų ir neoficialios kalbos vartojimą anglų kalbos pokalbiuose.

ESL pokalbio tarpinio klausymo tikslas

ESL pokalbiai išplėstiniai

M - F 1:10 pm - 5:10 pm

M, R 08:30 - 17:10, p. 8:30 - 12:30

"ESL Conversation Advanced Conversation Management" ir "Accent Reduction" (CMAR) kursas skirtas mokiniams, kurie sugebėtų demonstruoti komunikacinius gebėjimus akcento mažinimo principais ir komunikacinėmis idėjomis, nuomonėmis ir faktais pagrįstomis strategijomis, pagrįstomis mokymo programoje aptariamomis temomis. Išplėstinė sklandumo lygis, kai mokiniai gali laisvai vartoti žodžius, susijusius su įvairiais dalykais, ir parodyti akcento mažinimo sklandumą, aprašytą kursų programoje.

ESL pokalbio pažangių idiomų kurso tikslas - mokiniams suprasti anglų kalbos idiomą ir neformalią išraišką sklandžiai, kai idiomos gali būti naudojamos įvairiose situacijose, o studentai gali išreikšti ir parodyti idiomas pokalbio ir pokalbio praktika. Per pamokų pamokas studentai turi sugebėti tiksliai atpažinti, praktikuoti ir demonstruoti kompetentingą idiomų ir neoficialios kalbos vartojimą anglų kalbos pokalbiuose kasdien.

"ESL Conversation Advanced" diskusijų eigos tikslas yra ugdyti pasitikėjimą ir demonstravimą bei aukštesnį sklandumo lygį, palyginti su studentų klausymo, kalbėjimo ir pokalbių gebėjimų tikslumu ir sklandumu. Šis kursas skirtas supažindinti su įvairiais klausimais pokalbių dialogais ir gerinti klausymo supratimo gebėjimus, laisvai išreikšti idėjas, nuomones ir susieti asmeninę patirtį su mokymo programose nurodytomis temomis.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų


Paskutinį kartą atnaujinta January 12, 2018
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Registracija galima
Duration
Trukmė
4 - 44 savaites
Dieninės
Locations
Jungtinės Amerikos Valstijos - Los Angeles, California
Pradžia : Registracija galima
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Registracija galima
Jungtinės Amerikos Valstijos - Los Angeles, California
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla