ESL pokalbio vidurkis

Nuo pirmadienio iki penktadienio 13-10 val

Antradienis, diena 8:30 - 17:10, penktadienis 1:10 - 5: 10 val

ESL pokalbių tarpinių pokalbių valdymo ir akcento mažinimo (CMAR) kursas skirtas studentams demonstruoti komunikacinius gebėjimus akcento mažinimo principais ir komunikacinėmis strategijomis, kuriomis išreiškiamos idėjos, nuomonės ir faktai, pagrįsti temomis, kurios įtrauktos į visą mokymo programą.

ESL pokalbio tarpinių idėjų kursas yra skirtas studentams, kad jie galėtų naudoti idiomas ir neoficialias kalbas pokalbyje anglų kalba. Klasės mokymu siekiama, kad studentai kasdien galėtų savarankiškai atpažinti, praktikuoti ir įrodyti kompetentingą idiomų naudojimą ir neformalų kalbą į anglų kalbas.

ESL pokalbio tarpinio klausymo tikslas

ESL pokalbiai išplėstiniai

Nuo pirmadienio iki penktadienio 13-10 val

Pirmadienis, trečiadienis 8:30 - 17:10, penktadienis 8:30 - 12:30 val

"ESL Conversation Advanced Conversation Management" ir "Accent Reduction" (CMAR) kursas skirtas mokiniams, kurie sugebėtų demonstruoti komunikacinius gebėjimus akcento mažinimo principais ir komunikacinėmis idėjomis, nuomonėmis ir faktais pagrįstomis strategijomis, pagrįstomis mokymo programoje aptariamomis temomis. Išplėstinė sklandumo lygis, kai mokiniai gali laisvai vartoti žodžius, susijusius su įvairiais dalykais, ir parodyti akcento mažinimo sklandumą, aprašytą kursų programoje.

ESL pokalbio pažangių idiomų kurso tikslas - mokiniams suprasti anglų kalbos idiomą ir neformalią išraišką sklandžiai, kai idiomos gali būti naudojamos įvairiose situacijose, o studentai gali išreikšti ir parodyti idiomas pokalbio ir pokalbio praktika. Per pamokų pamokas studentai turi sugebėti tiksliai atpažinti, praktikuoti ir demonstruoti kompetentingą idiomų ir neoficialios kalbos vartojimą anglų kalbos pokalbiuose kasdien.

ESL pokalbio pažengusių diskusijų kurso tikslas - plėtoti ir sukurti pasitikėjimą ir parodyti aukštą sklandumo lygį, lyginant su vidutiniais tikslumo ir sklandumo moksleivių klausymo, kalbėjimo ir bendravimo gebėjimais. Šis kursas skirtas pokalbių dialogams įvairiomis temomis išgirsti ir klausymo supratimo gebėjimams stiprinti, skleidžiant idėjas, nuomones sklandžiai ir asmeninę patirtį susiejant su mokymo programos temomis.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 2 daugiau kursų Adams College of English »

Paskutinį kartą atnaujinta March 9, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Atvira registracija
Duration
4 - 44 savaites
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas

Atvira registracija

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date