Read the Official Description

ESL klases suaugusiems: Pathway programa

CES Toronto siūlo ne tik suaugusiems skirtas ESL klases, bet ir siūlome " Pathway programas studentams, besidomintiems vienu iš Kanados ar tarptautinės kolegijos ar universiteto partnerių. Norint patekti į vieną iš mūsų partnerių koledžų, reikia sėkmingai užbaigti CES bendrojo anglų aukštutinės vidurinės mokyklos lygius.

CES yra didžiuotis partneriu:

Studentams, norintiems tęsti aukštojo mokslo pasirengimą, rekomenduojame vieną iš mūsų populiariausių kursų - Kolegijos-universiteto parengimo kursą.

CUPC: kolegijos ir universiteto rengimo kursai

Šis intensyvus keturių ar dvylikos savaičių kursų tikslas yra paruošti studentus sėkmei angliškai kalbančioje po vidurinėse mokyklose. Sutelkiant dėmesį į integruotus akademinius įgūdžius, teikiamus naudojant kolegijos lygio medžiagą, studentai:

  • mokytis pagrindinių įgūdžių, tokių kaip paskaitų dalyvavimas ir akademiniai tyrimai / pristatymas
  • įgyti bendrą supratimą apie lūkesčius koledžo / universiteto studijų lygmenyje
  • ugdyti pasitikėjimą, kad galėtų integruotis į Kanados mokyklas ir užpildyti kalbos ar kultūros iššūkius

Studijuokite CES

CES pripažįstame, kad kitos kalbos mokymasis sėkmingai reikalauja ne tik vadovėlio, bet ir paskaitos. Mūsų ESL klasės suaugusiems yra orientuotos į tikslą, naudojant komunikacinį požiūrį į kalbų mokymąsi. Mes praturtina studentų gyvenimą realiomis kalbomis ir kultūrinėmis galimybėmis. Mes mokome studentus, taikydami šiuolaikinius metodus, kurie pirmiausiai įkūnija studentą. Mes įkvepia studentus realizuoti savo tikslus ir išplėsti savo akiratį.

Sužinokite angliškai Toronte

Įkurta kaip vienas saugiausių Šiaurės Amerikos miestų, Torontas yra miestas, kuriame žmonės gali jaustis saugiai ir patogiai. Nuolat balsuojama viena iš geriausių vietų gyventi ir aplankyti. Tai daugiausia priklauso nuo to, kaip Toronte žmonės švenčia įvairovę. Tai išskirtinis pasaulinio lygio miestas, kuris švenčia meilę ir pagarbą daugybei kultūrų, kurios čia klestės.

Vieta

"Capital English Solutions", įsikūrusi didžiausiame Kanados mieste ir mieste, "Capital English Solutions" yra pagrindinė vieta norintiems mokiniams pasinerti į anglų kalbą ir Kanados kultūrą. Mūsų "ESL Classes" suaugusiesiems patogiai įsikūrę pačioje Toronto miesto centre esančiame Yonge gatvėje ir Wellesley gatvėje. Čia apsuptas daugybė vietinių parduotuvių, kavinių, barų, restoranų ir specializuotų parduotuvių. "Wellesley" metro stotis yra vos už kampo, o vos keli žingsniai pasiekia šio nuostabaus miesto centrą ir Ontarijo ežerą.

Atsiliepimas - - Jinpyo, Korėja

"Aš tikiu, kad geriausia ESL mokykla Toronte yra CES! Jie davė man švietimo, gyvenimo Toronte ir nepriklausomybės bei vystymosi jausmą. Mokyklos patarėjai yra nuostabūs ir visi yra tiesiog tokie draugiški! "

Program taught in:
Anglų
Capital English Solutions - Learn English in Toronto

See 2 more programs offered by Capital English Solutions - Learn English in Toronto »

Last updated March 19, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Open Enrollment
Duration
Susisiekti su mokykla
Ištęstinės
Dieninės
By locations
By date
Start Date
Open Enrollment
Application deadline

Open Enrollment

Location
Application deadline
End Date