ESL- Pagrindinis

Programa:

  • Pirmadienis - penktadienis (išskyrus poilsio dienas)
  • 09:00-13:00
  • 20 Valandos / savaitę
  • 1-12 mėnesių programa

Nuostabi Žinoma studentui su prasta anglų kalba, kad gaus daug paramos iš savo profesinės instruktoriai, ir jums bus 100% vadovautis per visą procesą.

Pasirinkite mūsų mokyklą kokybę! Mes tikimės, kad jums 2013!

Gramatika ir rašymas

Pagrindiniuose lygmenyse, Gramatika klasės sutelkti dėmesį į pagrindines gramatines struktūras, su dėl gramatikos struktūrų naudoti kasdienėje veikloje daug dėmesio.

Be tarpinių lygių, pagrindiniai gramatikos įgūdžiai yra sustiprintas, o mokiniai mokosi sudėtingesnių gramatikos struktūras per įvairias veiklas ir išsami praktikoje.

Į aukštesniais lygiais, dėmesys yra tiksliai naudojimo gramatiką raštu ir žodžiu. Metodai raštu nuoseklias esė ir kūrybinės dokumentai taip pat yra mokoma.

Klausymas ir kalbėjimas

Pagrindiniuose lygmenyse, klausymo ir kalbėjimo įgūdžiai yra įdiegta per dialogus, nuotraukas ar pantomima naudojimui. Studentai mokosi bendriausias frazes siekiant kovoti su įprastose situacijose ir pranešimus angliškai kalbančių aplinkoje.

Be tarpinių lygių, bendravimas ne tik kasdieniame anglų pabrėžiama, kaip studentai pereiti prie sudėtingesnių kalbos įgūdžius. Klasės medžiagos sutelkti dėmesį į dabartinius įvykius ir pranešimus praktikuoti naujai išmoktus kalbos funkcijas.

Į aukštesniais lygiais, dėmesys skiriamas tiek neoficialių, tiek oficialių pristatymo įgūdžiai, susiję su viešojo kalbėjimo ir kasdienio bendravimo ir angliškai kalbančių pasaulio. Studentai bus gerai-tuningas savo žodinio bendravimo įgūdžius, siekiant pagerinti tiek tikslumą ir sklandumą savo anglų kalbos gebėjimus.

Skaitymas ir žodynas

Pagrindiniuose lygmenyse, skaitymo ir žodynas klasės sutelkti dėmesį į išgyvenimo įgūdžių, apimanti kasdienių žodžių, veiklos ir funkcijų įvairovė. Jos pateikiamos per įdomių vaizdų ir klasės veikloje. Skaitymas strategijos dėmesio pagrindinio supratimo detales.

Tarpinis skyriuje sustiprina pagrindinius skaitymo įgūdžius, o pristatydamas naujas, sudėtingas įgūdžių. Klasės veikla siekiama skatinti praktinį panaudojimą naujai įgytą žodyną realaus gyvenimo situacijose.

Į aukštesniais lygiais, skaitymo ir žodynas klasės dėmesys skiriamas plėtoti analitinius ir kritinio mąstymo įgūdžius. Medžiagos yra autentiškas ir akademinę skaitymo medžiagą. Išplėstinė žodynas ir skaitymo įgūdžiai (kaip rekomendavo daug kolegijų gairės) yra mokomi.

Peržiūrėti 4 daugiau kursų Hamilton College »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
1 - 12 mėnesių
Dieninės
Price
850 USD
Ne mažiau kaip $ 850/4 savaites !!!
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date