Oficialus aprašymas

ESL - Išplėstinė

Programa:

  • Pirmadienis - penktadienis (išskyrus poilsio dienas)
  • 09:00-13:00
  • 20 Valandos / savaitę
  • 1-12 mėnesių programa

Gramatika ir rašymas

Dėl esminio lygio, Gramatika klasės centru yra esminių gramatinių konstrukcijų, su ant naudojant tinkamą gramatikos struktūras visuomenėje akcentuojant.

Dėl tarpininko lygmeniu, instruktorius pasiekti daugiau tinkamas būdas kalbėti ir rašyti verslo aplinkoje, siekiant užtikrinti didžiausią formą sėkmės. Siekiant tai padaryti, įvairios veiklos, vadovavimo ir tinkamos gairės bus vaidinti svarbų vaidmenį studentas.

Dėl aukštesnio lygio, o dabar mes dėmesio labiausiai tikslią naudojimo gramatikos ir rašymo įgūdžius per skaityti įvairius materialinius, esė ir kitus specialius metodus siekti meistriškumo.

Klausymas ir kalbėjimas

Klausymo ir kalbėjimo įgūdžius, bus mokoma per įvairius metodus, pavyzdžiui, dažnai naudoja dialogo, vizualizacijomis, knygos ir tt Šiame skyriuje, studentai anksto savo techniką tinkamo žodžio sakinio struktūros, kalbėdamas apie tinkamą tendencija minties, ir sugebėti paaiškinti save tinkamai teisingą žodį pasirinkimas. Mokymosi kalba prasideda skaitymo daug, o diskutuoja pakartotinai. Dėl tarpinio lygio, jis yra gyvybiškai svarbus studentas laisvai bendrauti. Daugiau iš anksto straipsniai, dabartiniai įvykiai bus naudojami diskusijai. Šiuo metu studentas turi jaustis stiprus ir pasitikintys, turintys platų žodyną.

Dėl išankstinio lygį šiame skyriuje, studentai išmoks tinkamai save atstovauti, formaliai ir neformaliai priešais kitą. Orų tai darbdavys, draugas ar klientas. Viešojo kalbėjimo yra sunku įveikti daug, tačiau yra svarbu šeimininkui, nes jis vaizduoja, kas jūs esate į kitą. Studentai bus gerai-tuningas savo žodinio bendravimo įgūdžius, siekiant pagerinti tiek tikslumą ir sklandumą savo anglų kalbos gebėjimus.

Skaitymas ir žodynas

Kaip minėta anksčiau, intensyvus skaitymas ir tinkamo žodyno naudojimas sako apie jūsų charakterį ir ką jūs bandote pavaizduoti Kita individo daug. Pagrindai prasideda daug dėmesio išgyvenimo įgūdžių, pasiekti platų žodyną bazę ir pasitikėjimą kalboje. Studentai turės galimybę parodyti save, sukuriant vizualizacijomis, klasės veiklos ir mokinių sąveiką. Stiprus koncentracija detalių nereikia.

Be tarpinio skyriuje skyriuje, stiprinant savo skaitymo / rašymo / klausymo / suvokti įgūdžiai yra gyvybiškai svarbus. Tik pasitikėjimą visose sekcijose, jūs sau leisti pereiti į išplėstinę sektoriuje šiame skyriuje. Sunkiau veikla yra galima tikėtis, nes studentai bus išbandyta studentų pažangą instruktorius vienu metu. Klasės veikla siekiama skatinti praktinį panaudojimą naujai įgytą žodyną realaus gyvenimo situacijose.

Į aukštesnį lygį šio skyriaus, dėmesys skiriamas plėtoti analitinius ir kritinio mąstymo įgūdžius. Medžiagos yra autentiškas ir akademinę skaitymo medžiagą. Išplėstinė žodynas ir skaitymo įgūdžiai (kaip rekomendavo iš daugelio kolegijų gaires).

Peržiūrėti 4 daugiau kursų Hamilton College »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
1 - 12 mėnesių
Dieninės
Price
950 USD
kad 7710 JAV dolerių per savaitę
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rugs 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date