Apie programą

Įsikūręs Davenport, Ajova, INTERLINK St. Ambrose universitete siūlo intensyvų anglų kalbos mokymą, akademinį pasiruošimą ir tarpkultūrinę orientaciją studentams, mokslininkams ir specialistams ištisus metus. Programa rengia studentus už sunkias karjerą ir suteikia priemonių ir įgūdžių, reikalingų norint pasiekti sėkmės XXI amžiuje. INTERLINK mokymo programa yra griežta. Jos šeši lygiai, siūlomi 9 savaičių seansuose, apima klasių užduotis klausant, kalbant, skaitant, rašant ir projektus, kuriems reikalingas aktyvus studentų dalyvavimas. Studentai turi visišką prieigą prie universiteto įstaigų, įskaitant galimybes susipažinti su studentais ir dėstytojais, atlikti auditą ar mokytis už kreditus. Programos ekskursijos leidžia mokiniams išmoksti apie valstybę ir vietinę bendruomenę. Ypač naudinga studentams yra daugelio kultūrų atstovavimas programoje. Įvairiomis aplinkybėmis mokiniai sužinojo daugiau apie pasaulį ir procesą apie save. Prieš prasidedant kalbos programai "INTERLINK", akademiškai kvalifikuoti studentai naudojasi sąlyginio priėmimo sąlygomis. INTERLINK mes stengiamės užtikrinti įsimintiną ir transformacinę mokymosi patirtį tarptautiniams studentams. Jei ieškote anglų kalbos kaip antrosios kalbos programos, ypač jei planuojate studijuoti Amerikos universitete, tikimės, kad apsilankysite INTERLINK Šv. Ambruso universitete. INTERLINK Language Centre St. Ambrose University (SAU) teikia tarptautinius studentus, turintiems anglų kalbos kaip antrosios kalbos mokymą (angl. ESL), kultūrinę orientaciją ir akademinį pasirengimą, taip pat padėti universitetams įdarbinti ir sąlygiškai priimti sėkmingą ir įsimintiną edukacinę patirtį Jungtinės Valstijos. INTERLINKDAVENPORT

Kaip taikyti

Jei norite taikyti, jums reikia visų šių dalykų:

 • Užpildyta paraiškos forma
 • Oficiali jūsų vidurinės mokyklos ar universiteto pažymių kopija
 • Oficialus jūsų banko, rėmėjo ar globėjo finansinės paramos pareiškimas, patvirtinantis, kad jūsų INTERLINK pirmoji kadencija yra mažiausiai 6 000 JAV dolerių.
 • 100,00 LTL negrąžinamas paraiškos mokestis
 • Jūsų paso kopija (asmens tapatybės lapas)

Prieš kreipdamiesi į INTERLINK, atidžiai perskaitykite Priėmimo politikos pareiškimą.

1. Užpildykite paraišką Jei norite pateikti savo paraišką internete, spustelėkite čia, kad gautumėte paraišką on-line. Jei pageidaujate, galite atsisiųsti ir išspausdinti studento paraišką čia (PDF versija arba Word versija), užpildyti ją rašikliu ir išsiųsti ją paštu. Paraiškos formoje parašykite savo vardą tiksliai taip, kaip nurodyta jūsų pasienyje. Jei įmanoma, išsiųskite arba faksuokite savo paso kopiją. Taikyti kuo anksčiau, kad viza būtų užtikrinta laiku.

2. Mokėjimo parinktys Mokėjimai gali būti atliekami naudojant kredito kortelę adresu https://interlink.edu/online-payment/ arba pateikiant kredito kortelės leidimo formą.

Jūsų paraiška nebus apdorota, kol bus gautas prašymo mokestis ir (negrąžinamas) greitojo pašto mokestis, jei taikytina.

3. Kas ateityje vyks? Gavę visas jūsų paraiškos medžiagas, mes informuosime jus, ar esate priimtas į programą. Priimtiems kandidatams bus gauti dokumentai ir išsamios instrukcijos, kaip gauti studento vizą. Jei turite klausimų ar norite gauti pagalbos paraiškų teikimo metu, susisiekite su mumis. Jei norite gauti papildomos informacijos tarptautiniams studentams, kurie planuoja studijuoti Jungtinėse Amerikos Valstijose, apsilankykite JAV Imigracijos ir muitinės vykdymo svetainėje ir spauskite Valstybės departamento vizos gauti informaciją apie studentų vizas (F-1).

4. Sąlyginis priėmimas Galite kreiptis dėl bakalauro arba magistrantūros studijų programos SAU tuo pačiu metu, kai kreipiatės į INTERLINK. Daugiau informacijos rasite adresu https://interlink.edu/distinctions/conditional-admission/.

DATA

II pavasaris, 2017 m. Kovo 20 d. - 19 gegužė. Išlaidos

 • Paraiškos mokestis (tik vienkartinis) 100 USD
 • Dieninis mokymas 3000 JAV dolerių
 • Sveikatos draudimas 393 $
 • Kambarys (universitetas) 1764 *
 • Valdyba (universitetas) 1,134 USD *
 • Universiteto veiklos mokestis (neprivaloma) 150 USD

* Dienos kainos: Kambarys = 28 $ / parai, valdyba = 18 $ / parai

Terminas
Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 4 daugiau kursų American Consortium of Universities (INTERLINK) »

Paskutinį kartą atnaujinta September 11, 2018
Šis kursas yra Campus based
Duration
9 savaites
Dieninės
Price
3,000
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Galutinis paraiškų davimo terminas
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date