ES politikos formavimo vasaros mokykla

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Brussels & Vienna Summer School on EU Policy Making

Intensyvi 2 savaičių vasaros mokykla. Tai katastrofiškas ES politikos formavimo kursas, 2020 m. Daugiausia dėmesio skiriant žmonių saugumo ES analizei! Paliesdami visas ES politikos sritis, pasiūlysime dalyviams įžvalgų apie keletą saugumo aspektų, įskaitant saugumą ne tik tradicine prasme (gynyba), bet ir visuomenės požiūriu (migracija, aplinka, plėtra).

Apsilankymai: Europos Komisija, Europos Parlamentas, ESBO, Jungtinių Tautų Organizacija, ES delegacija Vienoje.

Skirta svetainė: www.eu-summerschool.eu

Skirtoji "Facebook" puslapis: www.facebook.com/summerschooleu/

Kreipkitės iki birželio 1 dienos! (10% nuolaida ankstyviesiems paukščiams, jei kreipsitės iki kovo 15 d.)

Vasaros mokykla atitinka 5 ECTS kreditus .

Organizuoja: Tarpuniversitetinė programa: Vrije Universiteit Brussel Europos studijų institutas ir Diplomatische Akademie Wien - Vienos tarptautinių studijų mokykla ir Vienos universitetas.

Programa: pirmąją BRUSSELS savaitę pabrėžiami įvairūs sprendimus priimantys subjektai ir pagrindinės politikos sritys, taip pat nagrinėjami valdymo, dalyvavimo ir teisėtumo klausimai. Paskaitos, diskusijos ir pratybos, kuriuos padeda akademikai ir specialistai, papildo studijų vizitai į ES institucijas. Antroji savaitė VIENOJE rengiama pirmą savaitę ir siūlo išsamias žinias apie ES politikos formavimą daugelyje sričių. Paskaitos ir interaktyvūs mainai su ekspertais papildomi vizitais į JT, ESBO ir ES delegaciją Vienoje.

Per dvi savaites vasaros mokyklos dalyviai dirbs mažose grupėse dėl žmogaus saugumo užduoties. Galutinis rezultatas bus parašytas straipsnis, vaizdo įrašo ataskaita, podcast'as arba infografinis variantas, kuris bus pateiktas jų bendraamžiams vasaros mokyklos programos pabaigoje.

SVARBUS ATNAUJINIMAS

Atsižvelgdami į pradinį susidomėjimą vasaros mokykla dėl ES politikos formavimo ir pasikonsultavę su partneriais Vienoje, nusprendėme vasaros mokyklą pasiūlyti sinchroniniu internetiniu formatu tuo pačiu laikotarpiu - 2020 m. Liepos 6–17 d.

Mes vykdysime tiesioginio srauto paskaitas ir užtikrinsime dalyvių ir dėstytojų sąveiką koordinuotu internetiniu grupės darbu. Panašiai kaip ir ankstesniuose vasaros mokyklos leidimuose, vykdysime ES sprendimų priėmimo modeliavimą ir kviesime aukšto lygio pranešėjus iš ES ir tarptautinių institucijų dalytis savo patirtimi ir patirtimi.

Išskyrus naudą iš asmeninio bendravimo ir fizinių vizitų į ES institucijas Briuselyje ir tarptautines organizacijas Vienoje, mes galime pasiekti savo mokymosi tikslus tokiu pat mastu, nors ir kitokiu formatu, internete. Vasaros mokykla ir toliau bus verta 5 ECTS ir liks reikli vasaros mokykla su atsidavusiais ir aukštos kokybės dėstytojais.

Dėl sutaupytų išlaidų, susijusių su asmenišku susitikimu, mes galime nuskaičiuoti mažesnį mokestį už mokslą (1 300 EUR).

Paskutinį kartą atnaujinta May 2020

Apie mokyklą

The Institute for European Studies is an autonomous department of the Vrije Universiteit Brussel. It was created in 2001 through an initiative taken by the Flemish Government. As a Jean Monnet Center ... Skaityti daugiau

The Institute for European Studies is an autonomous department of the Vrije Universiteit Brussel. It was created in 2001 through an initiative taken by the Flemish Government. As a Jean Monnet Center of Excellence, the IES teaches advanced Master programmes, and focuses on interdisciplinary research in European Studies, more specifically on the role of the EU in an international setting. Within this scope, the IES provides academic services to scholars, policy makers and the general public. Skaityti mažiau
Briuselis , Viena + 1 Daugiau Mažiau