Read the Official Description

Apžvalga

Naujos rinkos iniciatyvos (EMI) - tai programa, kuria siekiama ugdyti supratimą ir naujus sprendimus sparčiai augančios ekonomikos šalyse spręsti socialines ir aplinkosaugos problemas. Programoje dalyvavo daugiau nei 134 studentai iš 43 universitetų, įsikūrusių mažiausiai 29 skirtingose ​​šalyse visame pasaulyje.

EMI yra sudarytas iš keturių iniciatyvų: "Smulkaus verslo transformavimas" (TSB), EMI seminarai, "Pyramid" bazė (BOP) ir "Įmonių socialinė atsakomybė" (CSR), kuri skatina dalyvius, dirbančius kaip konsultantas, siekti sukurti mažų ir vidutinių įmonių sprendimus. (MVĮ)

Misija ir tikslai

Mūsų misija - mokyti naujų būdų verslui, siekiant pagerinti socialinius ir aplinkosaugos klausimus, siekiant mažinti nelygybę, atskirtį ir skurdą per MVĮ kylančiose rinkose.

Mūsų tikslai yra:

  1. formuoti globalius, kūrybingus ir atsakingus lyderius
  2. remti ekonomines, socialines ir aplinkos apsaugos iniciatyvas MVĮ
  3. sustiprinti privataus sektoriaus vaidmenį socialiniuose klausimuose
  4. susiekite atitinkamus subjektus, kad pasiektumėte geresnių rezultatų

EMI šiuo metu vykdo savo misiją, mokydamas jaunus specialistus iš viso pasaulio ir rengdamasis jiems vykdyti verslą besivystančiose rinkose. Nauji apmokyti konsultantai tuoj pat taiko savo įgūdžius, teikdami konsultavimo paslaugas Kolumbijos MVĮ. Atsižvelgiant į tai, kad mūsų klientų kompanijoms dažnai trūksta lėšų tokioms paslaugoms apmokėti, mes nemokamai teikiame jas.

Istorija

1998 m. "Externado de Columbia" universiteto valdymo mokykla, pripažindama galimybę padėti sušvelninti sudėtingas šalies ekonomines sąlygas, pradėjo programą, orientuotą į verslo studentų mokymąsi konsultuojant ir remiant Kolumbijos ekonominę plėtrą iš apačios į viršų. Ši programa buvo pavadinta "Plan Padrinos" ("Transforming Small Business" (TSB) tarptautinė versija) ir nuo to laiko paveikė beveik 1500 studentų konsultantų daugiau kaip 2000 mažų ir vidutinių įmonių (MVĮ).

Atsižvelgdama į "Transforming Small Business" (TSB) sėkmę, mokykla išplėtė savo iniciatyvas, įtraukdama konsultacinį darbą, kurio tikslas - skatinti geriausią įmonių socialinės atsakomybės praktiką (CSR), kad ji atitiktų Jungtinių Tautų pasaulinio susitarimo, Pasaulinės ataskaitų teikimo iniciatyvos ir kitų organizacijų nustatytus tarptautinius standartus , taip pat įtraukti konsultavimą, orientuotą į įmonių orientavimą gaminant produktus ir paslaugas, kurios yra piramidės (BOP) rinkų apačios; Visa tai palaikė EMI seminarai, kuriuose moksleiviai buvo apmokyti pagal naujausias tendencijas ir metodus, taikomus inovacijų procesuose. Dar daugiau, mokykla sujungė šias iniciatyvas su tuo, kas dabar vadinama besiformuojančios rinkos iniciatyvomis (EMI), ir išplėtė jos paskirtį remti atsakingą ekonomikos plėtrą ir tuo pačiu išplėsti žinias apie besiformuojančios rinkos ekonomiką.

Privalumai

Naujų rinkos iniciatyvų rezultatai yra "WIN-WIN".

Tarptautiniai savanoriai, naudodami vasaros darbus su EMI, perka neįtikėtiną naudą. Dalyviams universitetas turi tam tikras stipendijas (programos studijas) pagal studentų skaičių; visais atvejais dalyviai apmoka kelionės išlaidas, apgyvendinimą ir maistą. Tie, kurie nori įgyti unikalią patirtį ir pozicijas, kurios padidins jų konkurencingumą darbo rinkoje, bus tokios naudos:

- instruktavimas ir mokymas apie:

  • besiformuojančios rinkos sąlygos ir galimybės
  • konsultavimo koncepcijos ir praktika

- nesuderintos tinklų galimybės su dalyviais iš viso pasaulio ir aukščiausių institucijų

- galimybė praktiškai taikyti teoriją ir turėti įtakos

- minkštųjų įgūdžių, tokių kaip:

  • tarptautinės darbo grupės
  • vadovavimas ir novatoriškas mąstymas
  • idėjų ir pasiūlymų kūrimas ir gynimas

- unikali patirtis lankant pažeidžiamas bendruomenes

-Susisiekite su Kolumbijos MVĮ

Žinoma, labai naudingos MVĮ organizacijos. Kadangi dauguma trūksta formalaus verslo mokymų, nuolatinė inovacijų politika ar net ištekliai, reikalingi trečiųjų šalių konsultacinėms paslaugoms apmokėti, gauna klientų kompanijas.

Paraiška

Norint gauti pagalbą lauko apsilankymui, jūs jau turite būti priimtas į EMI ir patvirtintą vietą (viename ar keliuose projektuose). Tada turite pateikti kitus dokumentus:

CV su socialine aplinka

Užpildyta registracijos forma

EMI liepos mėn. Terminas: 2018 m. Balandžio 30 d

kontaktas

Susisiekite su mumis, norėdami dalyvauti:

emi@uexternado.edu.co

jose.mosquera@uexternado.edu.co

(57) 1-342-0288 ext. 1223

Vadybos mokykla

Universidad Externado de Colombia

Calle 12 # 1-17 este. Bogota, Kolumbija

EMI 2018 darbotvarkė

EMI grafikas 2018 m. Kovo mėn

EMI grafikas 2018 m. Liepos mėn

Program taught in:
Anglų
Last updated May 10, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Birželis 2019
Duration
Price
Free
Stipendija, kurioje bus nurodytas mokestis už programą
By locations
By date
Start Date
Birželis 2019
Application deadline

Birželis 2019

Location
Application deadline
End Date