Duomenų mokslo vasaros mokykla siūlo platų daugiadalykį požiūrį į įvairius duomenų mokslo ramsčius, įskaitant duomenų gavybą ir didelių duomenų analitiką, mašinų mokymąsi ir AI, tinklo mokslą ir sudėtingas sistemas, skaitmeninę etiką, skaičiavimo socialinį mokslą ir taikomųjų duomenų mokslą, apimantį paskaitas aukšto lygio tarptautiniai mokslininkai.

Tikslas

Duomenų mokslas atsiranda kaip trikdanti skaitmeninės revoliucijos pasekmė. Jis pagrįstas didelių duomenų prieinamumo, sudėtingų duomenų analizės metodų ir keičiamo skaičiavimo infrastruktūros deriniu. Duomenų mokslas sparčiai keičia verslą, bendrauja, atlieka tyrimus ir valdo visuomenę. Taip pat keičiasi mokslinių tyrimų atlikimo būdas. Modeliu pagrįstas požiūris papildomas duomenimis pagrįstu metodu. Atsirado nauja paradigma, kurioje teorijos ir modeliai bei apačioje iki žinių atskleidimo iš duomenų abipusiškai padeda viena kitai. Atsižvelgiant į tarpdisciplininį duomenų mokslo pobūdį, jame naudojami duomenys ir modeliai, skirti pažinti įvairias disciplinas arba įvairias disciplinas (pvz., Biologiją, ekonomiką, mediciną ir kt.). Pagrindinės vasaros mokyklos temos yra susijusios su didelių duomenų analize (ty žinių išgavimas iš didelių duomenų, mokymasis mašinomis; pagrindinių metodų, naudojamų automatiškai išmokti ir tobulinti iš patirties ir sudėtingų sistemų, apžvalga, ypač susiję su metodais ir technologijomis; tinklo mokslas). Be to, paskaitose bus išryškinti etikos aspektai, kuriuos gali lemti duomenų mokslas, ir atsakomųjų priemonių, kurias kiekvienas duomenų mokslininkas gali prašyti atlikti analizę, susijusią su duomenimis dalyvaujančiais asmenimis.

Kas gali kreiptis

Magistrantūros ir doktorantūros studentai, postdoktorantai ir ankstyvosios stadijos mokslininkai, tarpdisciplininiai mokslininkai iš mokslo ir pramonės.

Kalba

Anglų

Programos intensyvumas

Pilnas laikas

Priėmimo sąlygos

Pareiškėjai bus įtraukti į mokyklą pagal jų atnaujinimus.

Reikalingi dokumentai

  • Asmens dokumentas (* PASSPORT, jei esate užsienio studentas *)
  • Registracijos forma. Jūs privalote užpildyti formą ir užregistruoti du kartus abiejose srityse, pažymėtose „Sign here“, kaip nurodyta dokumente; jei norite, jį įkelsite į portalą
  • Gyvenimo aprašymas

ECTS

3

Mokesčiai

€ 500,00

Mokėjimas atliekamas, kai vasaros mokyklos studentas gaus patvirtinimo patvirtinimą. Informacija apie mokėjimą bus pateikta komunikate.

Finansavimas

Jei norite gauti daugiau informacijos, rašykite koordinatoriui.

Laikotarpis

2019 m. Rugsėjo 2 d

Terminas

2019 m. Birželio 27 d

Koordinatorius

Dino Pedreschi

el. paštas: dino.pedreschi@unipi.it

Programa mokoma:
  • Anglų
University of Pisa Summer & Winter Schools

Peržiūrėti 27 daugiau kursų University of Pisa Summer & Winter Schools »

Paskutinį kartą atnaujinta Liepa 2, 2019
Šis kursas yra Campus based
Duration
1 savaitė
Dieninės
Price
500 EUR
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date