Duomenų mąstymas

Bendroji informacija

24 locations available

Programos aprašymas

Tapk duomenų mokslininku

Sužinokite apie priemones ir metodus, kurių reikia norint priimti geresnius sprendimus naudodami duomenis, ir sugrąžinti darbą vienoje iš labiausiai ieškomų technologijų sričių.

Sužinokite iš ekspertų

Kurkite prognozuojamus modelius, mokydamiesi nugalėti, analizuoti ir vizualizuoti duomenis iš mūsų profesionalių "Data Scientist" instruktorių komandos.

Pasidarykite rankų patirtį

Kurkite savo duomenų projektus ir programas kurkite tokius gebėjimus kaip Unix, Git, SQL, Python, mašinų mokymasis ir modeliavimo metodai.

Pasidirbk

Pasinaudokite didėjančia duomenų paklausa ir pasinaudokite mūsų vidaus karjeros vadovų gairėmis ir ištekliais, kad padėtumėte rasti darbą.

Susipažinkite su savo palaikymo komanda

Mūsų kompetencija švietimo srityje yra pastangų bendruomenėje. Kai mokotės GA, visada galite pasikliauti vidine ekspertų komanda, kuri suteiks gaires ir paramą, kai tik jums tai bus reikalinga.

Instruktoriai

Mokytojas, kurio kasdienis darbas reikalauja daug naudos, sužinokite pramonės lygio pagrindus, priemones, žodyną ir geriausią praktiką.

Asistentai mokymui

Naujos medžiagos naudojimas ne visada yra lengvas. Per darbo valandas ir kitus kanalus mūsų TA yra čia, kad pateiktumėte atsakymus, patarimus ir dar daugiau.

Kursų gamintojai

Mūsų absolventai mėgsta kursų gamintojus, kurie visą laiką išlaikė motyvaciją. Galite susisiekti su savimi bet kuriuo metu.

Karjeros vadovas

Mūsų "Immersive" studentai yra pasiruošę siekti karjeros daugelyje įvairių sričių duomenų profesijos, įskaitant duomenų analizę, verslo žvalgybą ir duomenų mokslą.

Mes sujungiame kiekvieną iš mūsų "Immersive" absolventus su karjeros treneriu, mokymų apie pasirengimą darbui, darbdavių ir specialistų bei naujų galimybių tobulinti įgūdžius.

Darbas

Optimizuokite savo gyvenimo aprašymą naudodamiesi savo karjeros treneriu.

Treniruokis techniniams pokalbiams ir deryboms dėl atlyginimų.

Ryšiai su ištekliais

Apsilankykite vietinėse įmonėse ir organizacijose, kuriose daugiausia dėmesio skiriama duomenims.

Dalyvaukite ekspertų grupės diskusijose.

Tinklo galimybės

Susitinkate su mūsų pasauliniu įmonių tinklu.

Parodykite savo darbą "Meet"

Studentų gyvenimas

Per pristatymus, diskusijas ir interaktyvias pamokas mes susiaurinome savo kasdieninį grafiką, kad galėtume suprasti, koks laukas.

Ką sužinosite

Šioje programoje imsimės realių problemų, analizuodami duomenų rinkinius, skirtus įžvalgoms ir rezultatų pristatymui, naudodami statistiką, programavimą, duomenų modeliavimą ir verslo žinias.

Git, UNIX,

Surinkite, saugokite ir tvarkykite savo duomenis naudodami pagrindinį duomenų rinkinių duomenų rinkinį: SQL, Git ir UNIX.

Duomenų analizė

Atlikite vizualią ir statistinę duomenų analizę naudodami "Python" ir su ja susijusias bibliotekas bei įrankius.

Mašinų mokymasis, modeliavimo metodai,

Išnagrinėkite skirtumus tarp prižiūrimos ir neapsaugotos mokymosi naudojant įvairius modeliavimo metodus, tokius kaip klasifikacija, regresija ir grupavimas.

Kritinis mąstymas

Taikykite savo analizės ir modeliavimo įgūdžius realiosioms duomenų problemoms tokiose srityse kaip finansų, rinkodaros ir viešoji politika.

Vizualizacija, pristatymas,

Sužinokite, kaip sukurti atkuriamus pristatymus ir ataskaitas bei naudoti duomenų vizualizavimo įrankius, kad pateiktumėte savo išvadas pagrindinėms suinteresuotosioms šalims.

Fonduokite savo ateitį

Reikia mokėjimo pagalbos? Mūsų finansavimo galimybės leidžia sutelkti dėmesį į jūsų tikslus, o ne į kliūtis, kurios trukdo jums pasiekti.

Pakilti

Pateikite paraišką dėl 3 metų, fiksuoto dydžio, nuopelnais pagrįstos paskolos Nr. Už mokslą ir pragyvenimo išlaidas. Dabartinės pajamos nėra įtrauktos į studentų, turinčių įtakos, finansavimą.

ARBA

Meritizuoti

Kreipkitės į 5 ar 10 metų akademinę nuopelnais pagrįstą paskolą (atidėkite mokėjimą mokykloje) ir gaukite nemokamą prieigą prie karjeros tarnybų iš Meritization.7¹ turi būti JAV pilietis arba nuolatinis gyventojas; patvirtinimo laukiama rezidento būsena.
7 turi būti JAV pilietis arba nuolatinis gyventojas; patvirtinimo laukiama rezidento būsena.
Finansavimo galimybės skiriasi kiekvienoje rinkoje ir yra prieinamos tik studentams, kurie yra priimami į mūsų programas.
Jei reikia daugiau informacijos, kreipkitės į vietos priėmimo pareigūną.

Paskutinį kartą atnaujinta Sau. 2018

Apie mokyklą

General Assembly is a pioneer in education and career transformation, specializing in today’s most in-demand skills. The leading source for training, staffing, and career transitions, we foster a flou ... Skaityti daugiau

General Assembly is a pioneer in education and career transformation, specializing in today’s most in-demand skills. The leading source for training, staffing, and career transitions, we foster a flourishing community of professionals pursuing careers they love. Skaityti mažiau
Niujorkas , Atlanta , Austinas , Bostonas , Čikaga , Dalasas , Denveris , Los Andželas , „Santa Monica“ , Irvinas , Niujorkas , Apvaizda , San Franciskas , San Jose , Sietlas , Vašingtonas , Arlingtonas , Londonas , Honkongas , Singapūras , Brisbenas , Melburnas , Sidnėjus , JAV internete + 23 Daugiau Mažiau