acting

Apžvalga

Jums nereikės airių sėkmės norint įsiminti Dubliną nepamirštamą studijų užsienyje patirtį. Tiesiogiai užsiregistravę Airijos nacionalinės dramatikos mokykloje (NTSI-GSA), jūs turėsite džiaugsmas susipažinti su orlaiviais, kurie yra žinomi savo svetingumu. Jūs jaučiatės namuose, žinodamas, kad Dubline yra jauni gyventojai (daugiau nei pusė miesto yra jaunesni nei 25 metų).

Airijos nacionalinės dramatikos teatro mokykla, veikianti konservatorijoje, specializuojasi. Ši programa labiausiai pritraukia studentus, kurie pasirengę išbandyti prisitaikymą prie visiškai naujos akademinės kultūros, reikalaujančios didelės savarankiško darbo.

Dublinas taip pat bus jūsų klasė. Paimkit airišką vaidmenį "Abbey Theatre", šalies nacionaliniame teatre. Sužinokite apie Dublino istoriją ieškodami Dublino pilies, pastatytos 1204 m. Aplankykite Trinity College Dubliną, kad pamatytumėte 7-ojo amžiaus Kells knygą, meistrišką apšviesto rankraščio pavyzdį, kuris yra laikomas savo klimato reguliuojamame archyve universiteto senojoje bibliotekoje. Sveiki atvykę į užsienį!

Užsiregistravę tiesiogiai Airijos institucijoje per IES Abroad galite susipažinti su vietine akademine kultūra, tuo pat metu pasinaudodama IES Abroad būstu ir darbuotojais.

Greiti faktai

 • Centras: IES Abroad Dublinas
 • Miestas: Dublinas
 • Šalis: Airija
 • Programos kreditai: 15-19 už semestrą
 • Instrukcijos kalba: anglų
 • Kalbos pranašumai: nėra

Programos datos

Kai būsite priimtas, apsilankykite kelionių datų skyriuje "Predeparture Information" savo "MyIEsabroad" paskyroje prieš užsakydami kelionę.

2018 m. Ruduo

Rugsėjo 3 d. - gruodžio 15 d

Būsimi paraiškų pateikimo terminai:

2019 m. Pavasaris - 2018 m. Spalio 1 d

Akademikai

IES Abroad esanti misija yra paprasta: suteikti jums geriausią įmanomą studijų užsienyje programą, apimančią aukščiausios kokybės akademinę ir kultūrinę patirtį. Štai kodėl mes bendradarbiaujame su "Gaiety" mokykla - Airijos nacionaline teatro mokykla.

Nacionalinės Airijos teatro mokykla-Gaiety mokykla

Apsilankę NTSI-GSA, esate geros veikos kompanija: žinomi mokyklos rėmėjai yra Liam Neeson, Colin Farrell, Stuart Townsend, Rosaleen Linehan, Milo O'Shea ir Brenda Fricker.

Airijos nacionalinės dramatikos teatro mokykla (NTSI-GSA) yra didžiausia Dubline veikianti mokykla. "NTSI-GSA" politika yra apmokyti jus teatro, filmų ir televizijos pramonei, suteikiant jums vietinių veikėjų instruktorių mokomą konservatorijos specialybę.

Josephas Dowlingas, tarptautiniu mastu pripažintas teatro režisierius, 1986 m. Įkūrė mokyklą. Be to, kad užsidirbtų 3 kreditus pagal reikalaujamą IES Abroad kursą, uždirbsite papildomus 12-16 kreditus, užpildydami NTSI-GSA nustatytą mokymo programą, kur galėsite dalyvauti kituose kursuose su Airijos ir užsienio studentais.

Kursai

Rudens semestras yra visiškai integruota programa, o studentai dalyvauja vietinių studentų. Jis prasideda trijų savaičių intensyvaus IES Abroad teatro kursu (TH352 Soundings from the Fringes - 3 kreditai, žr. "Kursai" žemiau), kuris sujungia spektaklio seminarus su kritiška spektaklio studija. Šis kursas, kuris vyksta prieš pradedant NTSI-GSA kursus, rugsėjo mėnesį integruos jūsų klasių darbą su Dublino kasmetiniu "Fringe" festivaliu. Jūs lankote kelis pasirodymus festivalyje ir dalyvaujate kaip savanoris. Kursai NTSI-GSA yra tada, kai IES Abroad kursas baigiasi spalio pradžioje. NTSI-GSA kursai baigiasi gruodžio viduryje.

Pavasario semestras yra iš dalies integruota programa. Kai kurie moduliai yra bendri su vietiniais studentais, o kiti nėra integruoti ir pritaikyti prie IES Abroad studentų. Jis prasideda sausio pradžioje su kursais NTSI-GSA ir IES Abroad teatro kursu (TH362 Northern exposure - 3 kreditai, žiūrėkite "Kursai" žemiau), kuriame daugiausia dėmesio skiriama Šiaurės Airijos teatrui, vykstančiam iš eilės. NTSI-GSA kursai baigsis kovo pabaigoje. IES Abroad kursas tęsiasi iki balandžio vidurio, baigiant spektaklio projektu.

Akademinė patirtis NTSI-GSA yra unikali, nes jūs vadovaujate nustatytomis mokymo programomis, kurias baigiate visi pirmosios pakopos moksleiviai mokykloje. Tačiau, kadangi NTSI-GSA standartinė programa susideda tik iš dvejų metų, pirmojo kurso kursai yra lygiaverčiai tarpiniams kursams. Kiekvienoje disciplinoje nagrinėjamos įvairios temos.

Jūs užsiregistruosite šiuose kursuose NTSI-GSA:

 • Balso teatras scenoje (kritimas - 4 kreditai, pavasaris - 2 kreditai) - (balso, dainavimo): sutelkti dėmesį į įpročių, trukdančių laisvai ir pilnai išreikšti savo balsą, supratimą.
 • Veiksmas (rudenį - 4 kreditai, pavasaris - 2 kreditai) - (spektaklis, improvizacija, manifestas): spektaklio metodai yra sukurti kaip individas ir ansamblio dalis, apžvelgiant apibūdinimą ir tekstą, naudojant emocijas, vaizduotę ir fiziniai mokiniai.
 • Judėjimas už sceną (rudenį - 4 kreditai, pavasaris - 2 kreditai) - (judėjimas, etapinis kovos veiksmas, tai chi, šokis, mime, tap): Šis kursas supažindina su pagrindiniais fizinio judėjimo gebėjimais, leidžiančiais jums įgyti lankstumo, ir koordinavimas.
 • Teatro istorija, teksto analizė, scenografija ir teatro vizitai (kritimas - 4 kreditai, pavasaris - 6 kreditai, įskaitant veikiančią veiklos rezultatų tyrimo projektą)

Kursai

Intensyvus IES Abroad teatro kursas:

 • Fall - TH 352 Soundings from the Fringes
 • Pavasaris - TH 362 Šiaurės ekspozicija

GSA-NTSI teatro kursai (rud

 • TH PERF veikia
 • TH PERF judėjimas scenoje
 • TH PERF balsas scenoje
 • TH PERF Teatro istorija, teksto analizė, "Stagecraft" ir teatro vizitai

Konsultavimas

Tiesioginio įregistravimo programoje esate įtraukta į dieninių studijų studentų vienoje iš mūsų tarptautinių partnerių institucijų. Net jei jūsų vietinė priimančioji institucija yra ta vieta, kur jūs praleisite savo klases, mes vis dar čia, kad galėtume jums visiškai palaikyti.

Konsultavimas

Pasirinkimas ir tiesioginis įregistravimas kursuose užsienyje gali būti klaidinantis ir nepaprastai svarbus. Štai kodėl mes Jums siūlome prieš išsiuntimą patarti, kad būtent tavo poreikiai. Mūsų tikslas yra teikti paramą ir patarimus visoje jūsų paraiškoje ir registracijos procese.

Bet mūsų konsultavimo tarnybos nesibaigia. Kol esate Dubline, mūsų vietos darbuotojai gali padėti jums pereiti į naują namą.

Parama

Pagalbos paslaugos, kurias mes siūlome, IES Abroad tiesioginiai studentai yra specialiai sukurti, kad padėtų jums kuo veiksmingiau ir sklandžiau pasiekti savo studijų užsienyje tikslus. Mes žinome, kad studijuoti užsienyje yra nuotykis, o kartais gali prireikti pagalbos ar kažkas pasikalbėti, todėl mūsų darbuotojai bus jums.

Darbuotojai vietoje

Kaip IES Abroad studentas, tiesiogiai įregistruotas Dubline esančiame vietiniame universitete, turi prieigą prie IES Abroad dirbančių darbuotojų, kurie yra specialiai skirti jūsų poreikiams. Mūsų darbuotojai dirba su savimi ir jūsų vietine institucija, kad galėtumėte atsakyti į visus klausimus apie akademinius reikalavimus, būstą, gerovę ir saugą.

Būstas

Mes norime įsitikinti, kad jūsų didžiausias iššūkis yra nuspręsti, kokių orientyrų pirmiausia pamatyti ar atrasti geriausią kavinę, o ne rasti vietos, kurioje jaustumėtės. Mes stengiamės rasti būstą, atspindinčią, kaip gyvena vietos mokiniai. Mūsų tikslas yra tai, kad išvykstant iš Dublino, jis jaučiasi kaip namuose.

Privatus studentų apartamentai - jūs gyvensite privačiame studentų apartamentuose, esančiuose Dublino gyvenamuosiuose namuose. Privačiose studentų apartamentuose yra trys arba keturios butų draugai, yra visiškai įrengtos virtuvės, du miegamieji su dideliais spinteliais, du vonios kambariai ir bendra gyvenamasis plotas.

Privati ​​studentų apartamentai yra visiškai įrengti, yra WiFi interneto prieiga kartu su kitais patogumais. Jūs esate atsakingas už savo maistą, galite paruošti savo maistą namuose ar valgyti vietiniuose, nebrangiuose restoranuose.

Privati ​​studentų rezidencija - jūs gyvenate privačiame studentų rezidente, Binary Hub, Dubline. Binariniame centre jums bus suteiktas privatus miegamasis ir vonios kambarys. Jūs pasidalinsite grindimis su iki keturių kitų butų partnerių, kuriuos sudaro visiškai įrengta virtuvė ir bendra svetainės erdvė.

Privati ​​studentų rezidencija yra visiškai įrengta, yra WiFi interneto prieiga kartu su kitais patogumais. Jūs esate atsakingas už savo maistą, galite paruošti savo maistą namuose ar valgyti vietiniuose, nebrangiuose restoranuose.

Studentų gyvenimas

Orientacija

Programa prasideda dviejų dienų orientyrai, kurioje pristatoma " IES Abroad Dublin" personalas, jūsų kolegos studentai ir Dublino miestas. Šiais laikais aptariamos tokios temos kaip mokslininkai, būstas, transportas, sveikata ir sauga.

Jūs taip pat gido ekskursijas aplink Centro ir Dublino sritis, kaip dalį savo orientacijos.

Be to, CORE ™, IES Abroad visapusiška orientacija

IES Abroad ir Airijos nacionalinės teatrinės mokyklos "Gaiety" akademijos mokykla taip pat rengia bendrą orientavimo sesiją.

Tinkamumo reikalavimai

 • 18 metų
 • Gera padėtis jūsų namų mokykloje
 • 2,75 GPA ar didesnis 4,0 skalėje (GPA iki 2,75 bus nagrinėjami kiekvienu atveju atskirai)
 • Pareiškėjai turi būti pagrindiniai ar nepilnamečiai teatro meno / dramos ar turinti EXOTENTIVE teatro patirtį

Pasas

Pasas, galiojantis ne mažiau kaip šešis mėnesius nuo programos pabaigos datos, turi turėti ne mažiau kaip du tuščius lapus.

Norėdami gauti leidimą atvykti į Airiją ar mokytis, JAV piliečiams, turintiems galiojantį pasą, nereikia gauti vizos. Prieš atvykimą gali būti reikalaujama, kad ne JAV piliečiai gautų studento vizą. Prašome susisiekti su mumis, norėdami gauti daugiau informacijos.

Kaina

2018 m. Ruduo

 • Mokestis: 13 935 JAV dolerių
 • Būstas: 4 185 JAV dolerių
 • Draudimas: 230 USD
 • Iš viso: 18350 dol

Apsvarstykite šias kainas kaip pradinį tašką. Mes rekomenduojame kreiptis į savo studijų užsienyje biurą, kad nustatytumėte faktines jums mokamas išlaidas, susijusias su finansine parama, stipendijomis, namų mokyklos politika ir kitais veiksniais.

Programa mokoma:
 • Anglų
IES Abroad

Peržiūrėti 128 daugiau kursų IES Abroad »

Šis kursas yra Campus based
Duration
1 semestras
Dieninės
Price
18,350 USD
Programos kaina 2018 m. Rudenį
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas