Kodėl Dublinas?

1854 m. Įkurtas Dublino universiteto koledžas (UCD) turi daugiau nei 160 metų tradicijas. Tarp jo absolventų yra revoliucionieriai, kurie dalyvavo kovoje dėl Airijos nepriklausomybės, garsaus rašytojo James Joyce ir daugybės Airijos prezidentų bei Taoiseach (ministrai pirmininkai).

Šiandien UCD yra didžiausias Airijos universitetas. Žinoma dėl savo aukščiausio rango verslo mokyklos, jų žinomos humanitarinės mokyklos ir jų lyderystės mokslo ir technologijų naujovių srityje, kiekvienam UCD yra kažkas.

UCD kampelis Belfilte įsikūręs pietinėje Dublino priemiesčiuose, tik penkiolika minučių nuo pakrantės ir trisdešimt minučių iki gražių Dublino / Vikliaus kalnų. Universiteto teritorija siekia daugiau nei 300 hektarų. Ji apima moderniausias priemones, muziejus ir miško takus aplink miestelio ežerus. Dalyvaukite klasėse kartu su Airijos moksleiviais ir pasinaudokite visais Dubline esančiais miestais, kad jie galėtų pasiūlyti jauniems suaugusiems, nes daugiau nei pusė miesto yra jaunesni nei 25 metų.

Ką jūs išmoksite

Prisijunkite prie daugiau nei 27 000 studentų, siekiančių daugybės akademinių studijų vienoje iš labiausiai tyrinėjančių Airijos institucijų. Paimkite pamokas iš šių disciplinų:

 • Žemės ūkis, maistas
 • Architektūra
 • Menas
 • Verslas
 • Inžinerija
 • Mokslas
 • Sportas
 • JAV

Akademikai

IES Abroad esanti misija yra paprasta: suteikti jums geriausią įmanomą studijų užsienyje programą, apimančią aukščiausios kokybės akademinę ir kultūrinę patirtį. Štai kodėl mes bendradarbiaujame su Dublino universiteto koledžu.

Kursai

Studijuodami UCD, jūs nuspręsite studijuoti vienu iš šių dalykų:

 • Verslo mokykla
 • Mokslų kolegija *
 • Inžinerijos ir architektūros kolegija *

* Moksleivių koledže, Inžinerijos ir architektūros kolegijoje norint lankyti kursą reikia papildomo mokesčio.

Konsultavimas

Tiesioginio įregistravimo programoje esate įtraukta į dieninių studijų studentų vienoje iš mūsų tarptautinių partnerių institucijų. Net jei jūsų vietinė priimančioji institucija yra ta vieta, kur jūs praleisite savo klases, mes vis dar čia, kad galėtume jums visiškai palaikyti.

"Peer Mentors"

Visi IES Abroad studentai bus susieti su bendraamžių mentoriais, kurie yra antrasis ar trečiasis UCD studentas. Kur įmanoma, jums bus paskirti kolegų mentoriai, turėję panašų patyrimą ir kurį laiką studijuoti užsienyje Jungtinėse Amerikos Valstijose ar kitoje vietoje.

Konsultavimas

Pasirinkimas ir tiesioginis įregistravimas kursuose užsienyje gali būti klaidinantis ir nepaprastai svarbus. Štai kodėl mes siūlome prieš išvykimą patarti tai, kas būdinga jūsų poreikiams. Mūsų tikslas yra teikti paramą ir patarimus visoje jūsų paraiškoje ir registracijos procese.

Darbuotojai vietoje

Kaip IES Abroad studentas tiesiogiai įregistruotas vietinėse Airijos universitetuose, turite prieigą prie IES Abroad esančio Dublino centro ir darbuotojų, kurie specialiai skirti jūsų poreikiams. Mūsų darbuotojai dirba su savimi ir jūsų vietine institucija, kad galėtumėte atsakyti į visus klausimus apie akademinius reikalavimus, būstą, gerovę ir saugą.

Parama

Mūsų paramos paslaugos tiesioginiams studentams yra specialiai sukurtos tam, kad padėtų jums pasiekti savo studijų užsienyje tikslus. Mes žinome, kad studijuoti užsienyje yra nuotykis, o kartais jums gali prireikti pagalbos ar kažkas pasikalbėti, todėl mūsų darbuotojai yra jums.

Kasdienis gyvenimas

Dublinas taip pat bus jūsų klasė. Paimkit airišką vaidmenį "Abbey Theatre", šalies nacionaliniame teatre. Sužinokite apie Dublino istoriją ieškodami Dublino pilies, pastatytos 1204 m. Aplankykite Trinitų koledžą Dubline, kad pamatytumėte 7-ojo amžiaus Kellso knygą, meistrišką apšviesto rankraščio pavyzdį, kuris laikomas savo klimato kontroliuojamame archyve senosios universiteto bibliotekoje. .

Mes norime, kad jūs jausitės kaip namie Dubline, todėl mes padarysime viską, ką galime, kad padėtume jums integruotis į gyvenimą Dubline. Užsiregistravę tiesiogiai Airijos institucijoje per IES Abroad galite susipažinti su vietine akademine kultūra, tuo pat metu pasinaudodami " IES Abroad personalo ir būsto parama.

Orientacija

Programa prasideda orientacija, kuri jus supažindins su darbuotojais, dirbančiais IES Abroad Dubline, su kitais studentais ir Dublino miestu.

Mūsų išsami orientacija

Taip pat galite orientuotis į ekskursijas aplink Centro ir į Dublino sritis, kurios yra jūsų orientyras.

Jūs taip pat dalyvausite UCD orientavimo programoje tarptautiniams studentams. Tai prasideda vakare, kur prezidentas pasveikino naujus tarptautinius studentus. Kitą dieną sužinosite apie saugumą, vizas, transportą ir studentų gyvenimą.

Būstas

Mes norime įsitikinti, kad jūsų didžiausias iššūkis yra nuspręsti, kokių orientyrų pirmiausia pamatyti ar atrasti geriausią kavinę, o ne rasti vietos, kurioje jaustumėtės. Mes stengiamės rasti būstą, atspindinčią, kaip gyvena vietos mokiniai. Mūsų tikslas yra tai, kad išvykstant iš Dublino, jis jaučiasi kaip namuose.

Studentui užsienyje studijuodamasis studentas turės kreiptis dėl studentų būsto, kai bus priimtas. Dauguma studentų nusprendžia gyventi miesteliuose, tačiau mieste yra ir ribotas skaičius lovų.

Jūs turėsite pasidalinti nakvynėmis prie UCD, ir turėsite savo miegamąjį, suteiksite jums maksimalų komfortą ir maksimalų privatumą. Išskirtinai gerai įrengtose gyvenamosiose patalpose yra patogūs 4 miegamųjų ir 6 miegamųjų apartamentai, kuriuose veikia nemokamas belaidis internetas. Kiekviename numeryje yra erdvi bendroji virtuvė ir svetainė bei bendra skalbyklė.

Papildoma veikla

UCD turi daugiau nei 70 studentų bendruomenių. Socialinio gyvenimo dalyvavimas yra puikus būdas susikurti draugus ir ugdyti jūsų įgūdžius. Universiteto patirtis - tai įsitraukti ir aktyviai dirbti, išbandyti kažką naujo, linksmintis, taip pat kurti puikius draugus ir prisiminimus. Geriausias būdas įsitraukti yra prisijungti prie visuomenės per "Fresher" savaitę.

Klubai

Prisijungimas prie sporto klubo yra ideali priemonė palaikyti tinkamumą, išmokti naujų įgūdžių, susipažinti su panašių interesų žmonėmis, taip pat pritraukti akademinį gyvenimą. UCD sporto klubai dažniausiai yra studentų ir studentų vadovai, todėl galite sportuoti ir, jei norite, vadovauti ir plėtoti savo klubą. Su beveik 60 sporto klubų, nuo komandos sporto, nuotykių sporto, vandens sporto iki kovos menų, yra kažkas visiems!

UCD kultūros programa

Tarptautinis biuras organizuoja kultūrinę programą su renginiais ir kelionėmis per visą laikotarpį. Tipiški renginiai apima dienos kelionę į viduramžių sostinę Airiją, Kilkenį, kur studentai aplanko vietinę katedrą ir pilį. Airijos muzikos sesija ir sporto renginiai yra įdomus dalykas, studijuojant užsienyje su UCD.

Susipažink su savo naujuoju miestu

1. Imk dienos kelionę

Tiesiog trumpu traukiniu važiuoja "Howth", "Dun Laoghaire" ir dar daugiau miestai. Tegul jusu keliautojas pasivaikščiojasi pakrantėje.

2. Sugauti gyvus pasirodymus

Dubline visa tai yra nuo tradicinės liaudies muzikos iki moderniausio teatro. Pasirūpinkite teatru ar mėgaukitės gyva muzika jūsų vietiniame bare.

3. Valgyk vietinį maistą

Airijos troškinys, piemenų pyragas, dėžutė ir dar daugiau - nuleiskite dantis į įvairius šviežius ir skanius Dublino patiekalus.

4. Aplankykite Kellso knygą

Peržiūrėkite šį gausiai iliustruotą rankraštį, įsikūrusį gražioje Trejybės kolegijos bibliotekoje.

5. Naršykite kaimynystėje

Eikite palei Liffey upę ir eikite per miestą. Būtinai apsistokite Fitzwilliam aikštėje ir Merriono aikštėje garsių spalvingų dekoruotų durų.

Dublino tiesioginis registravimas - Dublino universiteto koledžo reikalavimai

Tinkamumo reikalavimai:

 • 18 metų
 • Gera padėtis jūsų namų mokykloje
 • 3,0 GPA arba didesnis 4,0 skalė (GPA pagal 3.0 bus nagrinėjama kiekvienu atveju atskirai)

Paraiška:

 • Paraiška internete: paraiškos gali būti svarstomos pasibaigus paskelbtam galutiniam terminui, atsižvelgiant į laisvą erdvę. Atkreipkite dėmesį, kad vėluojantiems pareiškėjams gali būti reikalaujama pateikti negrąžinamą patvirtinimo užstatą po jo patvirtinimo, kad būtų užtikrinta vieta programoje. Prašome susisiekti su mumis dėl klausimų dėl paraiškos pateikimo po termino.

Pateikę toliau nurodytą informaciją savo "MyIESabroad" paskyroje, kai apdorojama jūsų internetinė programa:

 • Pradžia Mokyklos autorizacija: jūsų universiteto studentų studijų užsienyje patarėjas gali užsiprenumeruoti "Home School" leidimą elektroniniu būdu per IES Abroad "PartnerPortal" sistemą arba užpildydamas anksčiau nurodytą PDF formą. Pasitarkite su savo patarėju, kaip studijuoti užsienyje, kad nustatytumėte, kaip jie norėtų baigti savo namų mokyklos leidimą.
 • Oficialus stenograma (-ai) kiekvienai kolegijai / universitetui, kurį lankėtės nuo vidurinės mokyklos. Jei turite kelis stenogramos, IES Abroad bus apytiksliai nustatomi visų žinomų kolegijų / universitetų GPA ir peržiūrės jūsų paraišką.

* Atkreipkite dėmesį: visos paraiškos medžiagos turi būti pateiktos jūsų "MyIEsabroad" į IES Abroad Čikagoje. Neišsiųskite paraiškos medžiagos Dublino universiteto kolegijai. Visi klausimai, susiję su šia programa, turėtų būti nukreipti į " IES Abroad Čikagą.

 • Fakulteto nario rekomendacinis laiškas - šis laiškas turėtų būti taikomas kelioms tarnyboms ir turėtų būti kalbama apie jūsų akademines pranašumus
 • Paso skenavimas
 • Studentai, lankantys aukštojo mokslo institucijas už JAV ribų, gali tekti pateikti anglų kalbos mokėjimo egzaminą. Jei reikia daugiau informacijos, susisiekite su savo IES Abroad .

Šie reikalavimai gali būti keičiami pagal Dublino universiteto koledžo priėmimo politiką.

Pasas

 • Pasas, galiojantis ne mažiau kaip šešis mėnesius nuo programos pabaigos datos, turi turėti ne mažiau kaip du tuščius lapus. Apsilankykite travel.state.gov, kad surastumėte JAV pasų agentūras savo regione.
 • Norėdami gauti leidimą atvykti į Airiją ar mokytis, JAV piliečiams, turintiems galiojantį pasą, nereikia gauti vizos. Prieš atvykimą gali būti reikalaujama, kad ne JAV piliečiai gautų studento vizą. Prašome susisiekti su mumis, norėdami gauti daugiau informacijos.

ŽVILGSNIU

 • Reikalavimai kalbai: Nėra
 • Instrukcijos kalba: anglų
 • Kreditai: 15 už semestrą
 • Būstas: "Residence Hall"
 • Numatomos išlaidos: kainos TBD
 • Būsimos programos datos: 2019 m. Kritimas: programavimo datos netrukus pasirodys!
 • Būsimi paraiškų pateikimo terminai: praėjo paraiškų pateikimo terminas
Programa mokoma:
 • Anglų
IES Abroad

Peržiūrėti 128 daugiau kursų IES Abroad »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2020
Duration
Price
- TBD
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date