Dublino tiesioginis registravimas - Dublino universiteto koledžas

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

125995_buildings-with-waterfront-view-1650882.jpg

Kodėl Dublinas?

UCD yra didžiausias Airijos universitetas. Žinomas dėl aukščiausio lygio verslo mokyklos, žymios humanitarinių mokslų mokyklos ir lyderystės mokslo ir technologijų naujovių srityje, UCD yra kažkas kiekvienam.

UCD miestelis Belfield mieste yra įsikūręs pietiniame Dublino priemiestyje, vos per penkiolika minučių nuo kranto ir trisdešimt minučių iki nuostabių Dublino / Wicklow kalnų. Universiteto miestelis driekiasi daugiau nei 300 akrų ir apima moderniausius įrenginius, muziejus ir miškų pasivaikščiojimo takus aplink universiteto miestelio ežerus. Dalyvaukite klasėse kartu su Airijos studentais ir pasinaudokite visu Dublino miestu, kurį turi pasiūlyti jauniems suaugusiems, nes daugiau nei pusei miesto yra jaunesni nei 25 metų.

Ką jūs išmoksite

Dublinas taip pat bus jūsų klasė. Paimkit airišką vaidmenį "Abbey Theatre", šalies nacionaliniame teatre. Sužinokite apie Dublino istoriją ieškodami Dublino pilies, pastatytos 1204 m. Aplankykite Trinitų koledžą Dubline, kad pamatytumėte 7-ojo amžiaus Kellso knygą, meistrišką apšviesto rankraščio pavyzdį, kuris laikomas savo klimato kontroliuojamame archyve senosios universiteto bibliotekoje. .

Prisijunkite prie daugiau nei 27 000 Dublino universiteto koledžo studentų, siekiančių plataus masto akademinių studijų vienoje iš Airijai imliausių institucijų.

Kasdienis gyvenimas

Mes norime, kad jūs jausitės kaip namie Dubline, todėl mes padarysime viską, ką galime, kad padėtume jums integruotis į gyvenimą Dubline. Užsiregistravę tiesiogiai Airijos institucijoje per IES Abroad galite susipažinti su vietine akademine kultūra, tuo pat metu pasinaudodami " IES Abroad personalo ir būsto parama.

Akademikai

IES Abroad esanti misija yra paprasta: suteikti jums geriausią įmanomą studijų užsienyje programą, apimančią aukščiausios kokybės akademinę ir kultūrinę patirtį. Štai kodėl mes bendradarbiaujame su Dublino universiteto koledžu.

Kursai

UCD metu praleisite 6 kursus - 4 pagrindinės disciplinos kursus ir 2 pasirenkamuosius kursus, kurie gali būti jūsų pagrindinė disciplina arba kita disciplina.

Studijuodami UCD, galite pasirinkti iš šių disciplinų:

 • Žemės ūkis, maistas
 • Architektūra
 • Menai ir humanitariniai mokslai
 • Verslas
 • Inžinerija *
 • Mokslas *
 • Sportas
 • JAV

* Norint įstoti į architektūros, inžinerijos ir gamtos mokslų kursus, reikia mokėti papildomai.

Partnerio institucija (-os)

1854 m. Įkurtas Dublino universiteto koledžas (UCD) turi daugiau nei 160 metų tradicijas. Tarp jo absolventų yra revoliucionieriai, kurie dalyvavo kovoje dėl Airijos nepriklausomybės, garsaus rašytojo James Joyce ir daugybės Airijos prezidentų bei Taoiseach (ministrai pirmininkai).

Konsultavimas

Tiesioginio įregistravimo programoje esate įtraukta į dieninių studijų studentų vienoje iš mūsų tarptautinių partnerių institucijų. Net jei jūsų vietinė priimančioji institucija yra ta vieta, kur jūs praleisite savo klases, mes vis dar čia, kad galėtume jums visiškai palaikyti.

"Peer Mentors"

Visi IES Abroad studentai bus susieti su bendraamžiu mentoriumi, kuris yra antro ar trečio kurso UCD studentas. Jei įmanoma, būsite paskirti bendraamžiais mentoriais, kurie turėjo panašią patirtį ir praleido kurį laiką studijuodami užsienyje JAV ar kitoje vietoje.

Konsultavimas

Pasirinkimas ir tiesioginis įregistravimas kursuose užsienyje gali būti klaidinantis ir nepaprastai svarbus. Štai kodėl mes Jums siūlome prieš išsiuntimą patarti, kad būtent tavo poreikiai. Mūsų tikslas yra teikti paramą ir patarimus visoje jūsų paraiškoje ir registracijos procese.

Darbuotojai vietoje

Kaip IES Abroad studentas tiesiogiai įregistruotas vietinėse Airijos universitetuose, turite prieigą prie IES Abroad esančio Dublino centro ir darbuotojų, kurie specialiai skirti jūsų poreikiams. Mūsų darbuotojai dirba su savimi ir jūsų vietine institucija, kad galėtumėte atsakyti į visus klausimus apie akademinius reikalavimus, būstą, gerovę ir saugą.

Parama

Mūsų paramos paslaugos tiesioginiams studentams yra specialiai sukurtos tam, kad padėtų jums pasiekti savo studijų užsienyje tikslus. Mes žinome, kad studijuoti užsienyje yra nuotykis, o kartais jums gali prireikti pagalbos ar kažkas pasikalbėti, todėl mūsų darbuotojai yra jums.

Išvykos į gamtą

Nors jūsų nuotykiai prasideda Dubline, mūsų išvykos nukelia į kaimo vietoves ir Šiaurės Airiją, kad suteiktų kontrastą ir kontekstą to, ko mokotės Dubline. Dalį išlaidų dalijatės su „ IES Abroad .

Šiaurės Airija

3 dienos | Rudenį ir pavasarį

Apžvalginė kelionė po Belfastą, apsilankykite „Giant's Causeway“ (UNESCO pasaulio paveldo objektas) ir apžiūrėkite kraštovaizdį turėdami „Game of Thrones“ turą.

„Causey“ ūkis

1 diena | Rudenį ir pavasarį

Apsilankykite atvirame ūkyje, kur turėsite galimybę išbandyti airiškus šokius, kepti tradicinę airišką duoną, išmokti groti airišką būgną, vadinamą „bodhrán“, ir šokinėti į pelkę.

Keltų Helovino kilmė

1 diena | Tik rudenį

Prisijunkite prie gido po istorines vietas aplink Meath grafystę, kur prieš daugiau nei 2000 metų kilo Samhaino (šiandien plačiau žinomo kaip Helovinas) šventė.

Kasdienis gyvenimas

Dalis pastangų, kad jaustumėtės Dubline, daro viską, kad padėtume jaustis saugūs ir prižiūrimi. Nesvarbu, ar tai orientacijos programa, leidžianti jaustis pasiruošusiems, gerai įrengtą ir patogų būstą, ar išvykos, kurios nuveda jus į nutolusį taką - mes visi rūpinamės savo studentų paslaugomis. Tai tik vienas iš dalykų, kurie mums žinomi.

Orientacija

Programa prasideda orientacija, kuri jus supažindins su darbuotojais, dirbančiais IES Abroad Dubline, su kitais studentais ir Dublino miestu.

Mūsų išsami orientacija

Jūs taip pat dalyvausite UCD orientacijos programoje, skirtoje tarptautiniams studentams.

Būstas

Mes norime įsitikinti, kad jūsų didžiausias iššūkis yra nuspręsti, kokių orientyrų pirmiausia pamatyti ar atrasti geriausią kavinę, o ne rasti vietos, kurioje jaustumėtės. Mes stengiamės rasti būstą, atspindinčią, kaip gyvena vietos mokiniai. Mūsų tikslas yra tai, kad išvykstant iš Dublino, jis jaučiasi kaip namuose.

Studentui užsienyje studijuodamasis studentas turės kreiptis dėl studentų būsto, kai bus priimtas. Dauguma studentų nusprendžia gyventi miesteliuose, tačiau mieste yra ir ribotas skaičius lovų.

Jūs gyvensite tam skirtoje studentų rezidencijoje UCD, turėdami savo miegamąjį keturių ar šešių miegamųjų vienete. Galima įsigyti mišrios ir vienos lyties apartamentų. Kiekviename būste yra bendra virtuvė ir svetainė, atskiras arba bendras vonios kambarys, belaidis internetas ir bendra skalbykla. Maistas nėra tiekiamas.

Papildoma veikla

Kol esate UCD, prisijungimas prie socialinio ar sporto klubo yra puikus būdas susitikti su kitais studentais. Kolegijoje yra aktyvus studentų būrys, turintis daugiau nei 100 klubų ir draugijų.

Studentai, gyvenantys universiteto miestelyje, yra kviečiami dalyvauti „Res Life“ programose, kurios siūlo daugybę renginių ir užsiėmimų, padėsiančių integruotis į vietos universiteto miestelio kultūrą.

Peržiūrėkite „UCD Global Lounge“, kur rasite kultūrinių mainų ir plėtros galimybių. Taip pat galite prisijungti prie UCD tarptautinės studentų draugijos, kuri organizuoja daugybę socialinių ir kultūrinių renginių, tokių kaip savaitgalio išvykos į Golvėjų ir Moherio uolienas, pub'ų išvykos ir pusryčių klubai.

Kaina

Apsvarstykite šias kainas kaip pradinį tašką. Mes rekomenduojame kreiptis į savo studijų užsienyje biurą, kad nustatytumėte faktines jums mokamas išlaidas, susijusias su finansine parama, stipendijomis, namų mokyklos politika ir kitais veiksniais.

2020 m. Pavasarį

Terminas Mokymas Būstas Draudimas Iš viso
2020 metų pavasaris 17 330 USD 4 240 USD 230 USD 21 800 USD

Mokslo metai

Terminas Mokymas Būstas Draudimas Iš viso
Mokslo metai 31 175 USD 9 735 USD 455 USD 41 365 USD

Stipendijos

Programos stipendijos

John Gearen Dublino arba besivystančių regionų stipendija

Iki 1000 USD; skiriama 2 studentams kiekvienais metais.

Johnas Gearenas, daugelio metų IES Abroad direktorių valdybos narys ir šešerius metus buvęs valdybos pirmininkas, yra pagrindinis nekilnojamojo turto advokatas ir Rodo mokslininkas, susijęs su daugybe filantropinių priežasčių. Ponas Gearenas dosniai įsteigė šią stipendiją, siekdamas paremti studentus, kurie domisi studijomis IES Abroad centre besivystančiame pasaulio regione (Argentinoje, Čilėje, Kinijoje, Ekvadore, Airijoje, Maroke ar Pietų Afrikoje).

Roberto McNeillo poreikiais pagrįsta tarptautinio verslo stipendija

Iki 3000 USD; skiriama 2 studentams kiekvienais metais

Ši stipendija paskirta Roberto McNeill, IES Abroad direktorių valdybos nario 25 metų (pirmininko 6 metus) garbei. Atvira studentams, besidomintiems tarptautiniu verslu. Didžiąją dalį gali sudaryti vadybos, rinkodaros, ekonomikos, finansų, tarptautiniai santykiai, socialiniai ir elgesio mokslai.

Studijų užsienyje stipendija būsimiems inžinieriams

Iki 10 000 USD; skiriama 6 studentams kiekvienais metais.

Studijų užsienyje stipendiją būsimiems inžinieriams įsteigė anonimas, kuris paskatino daugiau inžinerijos studentų įgyti praturtinančią, gyvenimą keičiančią studijų užsienyje patirtį.

Mūsų centras

„ IES Abroad Dublin Center“ užima raudonų plytų Viktorijos laikų pastatą, kuris iš pradžių buvo paštas ir buvo visiškai atnaujintas. Centras yra pėsčiomis nuo Šv. Stepono Žaliosios ir Trejybės koledžo.

Funkcijos apima:

 • Didelės spartos internetas, spausdintuvas, kopijavimo aparatas ir skaitytuvo prieiga
 • Studentų holas su darbo stalais
 • 4 nešiojamieji kompiuteriai ir 2 staliniai kompiuteriai
 • Klasės
 • Maža biblioteka ir kelionių planavimo zona
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Everything we do is about the IES Abroad student. Our profoundly passionate team of study abroad professionals believes in creating once-in-a-lifetime educational adventures that transcend expectation ... Skaityti daugiau

Everything we do is about the IES Abroad student. Our profoundly passionate team of study abroad professionals believes in creating once-in-a-lifetime educational adventures that transcend expectations. Our goal is to rock the world of some 6,000 study abroad students every year. Skaityti mažiau
Čikaga , Amsterdamas , Arlis , Oklandas , Barselona , Pekinas , Berlynas , Buenos Airės , Keiptaunas , Kraistčerčas , Dublinas , Freiburgas , Granada , Londonas , Madridas , Milanas , Nagoja , Nantas , Niujorkas , Malonu , Paryžius , Oksfordas , Kitas , Rabatas , Roma , Salamanka , Santjagas , Šanchajus , Siena , Sidnėjus , Tokijas , Puerto Ayora , Viena , Honkongas , Puerto Bakerizo Moreno , Kembridžas + 35 Daugiau Mažiau