dublin

Apžvalga

Jums nereikės airių sėkmės norint įsiminti Dubliną nepamirštamą studijų užsienyje patirtį. Tiesiogiai užsiregistravę Dublino miesto universitete (DCU) turėsite džiaugsmą susipažinti su airiais, kurie yra žinomi savo svetingumu. Jūs jaučiatės namuose, žinodamas, kad Dubline yra jauni gyventojai (daugiau nei pusė miesto yra jaunesni nei 25 metų). Dubline apdovanotas nepriklausoma dvasia su įvairiomis kultūromis ir įvairiomis švietimo galimybėmis.

Dublino miesto universitetas (DCU) siūlo platų įdomių kursų spektrą. Ši programa labiausiai pritraukia studentus, kurie pasirengę išbandyti prisitaikymą prie visiškai naujos akademinės kultūros, reikalaujančios didelės savarankiško darbo. Dublinas taip pat bus jūsų klasė. Paimkit airišką vaidmenį "Abbey Theatre", šalies nacionaliniame teatre. Sužinokite apie Dublino istoriją ieškodami Dublino pilies, pastatytos 1204 m. Aplankykite Trinitų koledžą Dubline, kad pamatytumėte 7-ojo amžiaus Kellso knygą, meistrišką apšviesto rankraščio pavyzdį, kuris laikomas savo klimato kontroliuojamame archyve senosios universiteto bibliotekoje. .

Sveiki atvykę į užsienį! Mes norime, kad jūs jausitės kaip namie Dubline, todėl mes padarysime viską, ką galime, kad padėtume jums integruotis į gyvenimą Dubline. Užsiregistravę tiesiogiai Airijos institucijoje per IES Abroad galite susipažinti su vietine akademine kultūra, tuo pat metu pasinaudodami " IES Abroad personalo ir būsto parama.

Greiti faktai

 • Centras: IES Abroad Dublinas
 • Miestas: Dublinas
 • Šalis: Airija
 • Programos kreditai: 15-19 už semestrą (pavasaris
 • Instrukcijos kalba: anglų
 • Kalbos pranašumai: nėra

Programos datos

Kai būsite priimtas, apsilankykite kelionių datų skyriuje "Predeparture Information" savo "MyIEsabroad" paskyroje prieš užsakydami kelionę.

2018 m. Ruduo

 • Rugsėjo 14 - gegužės 21 d. (Tik akademiniai metai)

Būsimi paraiškų pateikimo terminai:

 • 2018 m. Ruduo - 2018 m. Gegužės 15 d
 • 2019 m. Pavasaris - 2018 m. Lapkričio 1 d

Akademikai

ES užsienyje misija yra paprasta: suteikti jums geriausią įmanomą studijų užsienyje programą, kuri apima aukščiausios kokybės akademinę ir kultūrinę patirtį. Štai kodėl mes bendradarbiaujame su Dublino miesto universitetu.

Dublino miesto universitetas (DCU)

1980 m. Įkurtas Dublino miesto universitetas (DCU) tapo Airijos švietimo sistemos lyderiu. 2010 m. Airijos "Sunday Times" paskelbtas 2010 m. Metų universiteto DCU. Jame yra apie 10.000 studentų ir gali būti mokslinių tyrimų centrų, kurie bendradarbiauja su vietos ir tarptautiniais universitetais. "Helix", didžiausias Airijos didžiausio meno centras, yra įsikūrusi universiteto miestelyje. Pagrindinis DSU tikslas yra sukurti gyvybingą švietimo ir socialinę aplinką, skatinant visapusišką požiūrį į studentų plėtrą.

Kursai

DCU kursai yra 5 ECTS kreditai (2,5 IES Abroad kreditai); konvertavimas yra 1 IES Abroad kreditas už kiekvieną 2 ECTS kreditą. Jūs užsiregistruosite 15-19 kreditų IES Abroad . Dauguma modulių yra susietos su visa kursų informacija internete. Lankomiesiems studentams, įskaitant IES Abroad studentus, netaikomos laboratorijos kursai. Modulio kodai yra tokie:

 • Humanitariniai mokslai (HMSAO)
 • Verslas (BSSAO)
 • Inžinerija ir kompiuterija (ECSAO)
 • Mokslas ir sveikata (SHSAO)

Kursai yra prieinami šiose tarnybose:

 • DCU verslo mokykla
 • Inžinerijos ir kompiuterių fakultetas
 • Humanitarinių ir socialinių mokslų fakultetas
 • Mokslo ir sveikatos fakultetas

Konsultavimas

Tiesioginio įregistravimo programoje esate įtraukta į dieninių studijų studentų vienoje iš mūsų tarptautinių partnerių institucijų. Net jei jūsų vietinė priimančioji institucija yra ta vieta, kur jūs praleisite savo klases, mes vis dar čia, kad galėtume jums visiškai palaikyti.

Konsultavimas

Pasirinkimas ir tiesioginis įregistravimas kursuose užsienyje gali būti klaidinantis ir nepaprastai svarbus. Štai kodėl mes Jums siūlome prieš išsiuntimą patarti, kad būtent tavo poreikiai. Mūsų tikslas yra teikti paramą ir patarimus visoje jūsų paraiškoje ir registracijos procese. Bet mūsų konsultavimo tarnybos nesibaigia. Kol esate Dubline, mūsų vietos darbuotojai gali padėti jums pereiti į naują namą.

Parama

Pagalbos paslaugos, kurias mes siūlome, IES Abroad tiesioginiai studentai yra specialiai sukurti, kad padėtų jums kuo veiksmingiau ir sklandžiau pasiekti savo studijų užsienyje tikslus. Mes žinome, kad studijuoti užsienyje yra nuotykis, o kartais gali prireikti pagalbos ar kažkas pasikalbėti, todėl mūsų darbuotojai bus jums.

Darbuotojai vietoje

Kaip IES Abroad studentas, tiesiogiai įregistruotas Dubline esančiame vietiniame universitete, turi prieigą prie IES Abroad dirbančių darbuotojų, kurie yra specialiai skirti jūsų poreikiams. Mūsų darbuotojai dirba su savimi ir jūsų vietine institucija, kad galėtumėte atsakyti į visus klausimus apie akademinius reikalavimus, būstą, gerovę ir saugą.

Būstas

Mes norime įsitikinti, kad jūsų didžiausias iššūkis yra nuspręsti, kokių orientyrų pirmiausia pamatyti ar atrasti geriausią kavinę, o ne rasti vietos, kurioje jaustumėtės. Mes stengiamės rasti būstą, atspindinčią, kaip gyvena vietos mokiniai. Mūsų tikslas yra tai, kad išvykstant iš Dublino, jis jaučiasi kaip namuose.

Studentų apartamentai - Jūs gyvenate Dublino miesto universiteto apartamentuose su vietos studentais. Apartamentų apartamentai yra visiškai įrengti, juose yra visiškai įrengtos virtuvės. Kiekviename skyriuje yra laidinis internetinis ryšys visuose miegamuosiuose ir bendrose patalpose. Jūs turėsite savo asmeninį miegamąjį ir galėsite dalintis įrenginiu iki trijų kambarinių, kurie gali būti nevienodos lyties. Tačiau jūs galėsite nurodyti savo IES Abroad pateiktą būsto formą, jei turite kokių nors apgyvendinimo reikalavimų. Maisto planai neįtraukti.

Studentų gyvenimas

Orientacija Kai atvykstate į Dublino miestą, jūs dalyvaujate orientacijoje, kurioje pristatoma " IES Abroad Dublin" personalas, jūsų kolegos studentai ir Dublino miestas. Šiais laikais aptariamos tokios temos kaip mokslininkai, būstas, transportas, sveikata ir sauga. Be to, CORE ™, IES Abroad visapusiška orientacija

Papildoma veikla

Kol esate Dubline, įstojimas į socialinį ar sporto klubą yra puikus būdas susipažinti su vietos mokiniais. DCU siūlo daugybę klubų ir visuomenių, kad padėtų jums įsitraukti į vietos kampelių kultūrą, įskaitant viską nuo Astronomijos klubo iki Ultimate Frisbee.

Tinkamumo reikalavimai

 • 18 metų
 • Gera padėtis jūsų namų mokykloje
 • 3,0 GPA arba didesnis 4,0 skalė (GPA pagal 3.0 bus nagrinėjama kiekvienu atveju atskirai)

Pasas

Pasas, galiojantis ne mažiau kaip šešis mėnesius nuo programos pabaigos datos, turi turėti ne mažiau kaip du tuščius lapus. Norėdami gauti leidimą atvykti į Airiją ar mokytis, JAV piliečiams, turintiems galiojantį pasą, nereikia gauti vizos. Prieš atvykimą gali būti reikalaujama, kad ne JAV piliečiai gautų studento vizą. Prašome susisiekti su mumis, norėdami gauti daugiau informacijos.

Kaina

Fall 2018 Academic Year

 • Mokestis: 21380 JAV dolerių
 • Būstas: 7 965 JAV dolerių
 • Draudimas: 455 USD
 • Iš viso: 29 800 USD

Apsvarstykite šias kainas kaip pradinį tašką. Mes rekomenduojame kreiptis į savo studijų užsienyje biurą, kad nustatytumėte faktines jums mokamas išlaidas, susijusias su finansine parama, stipendijomis, namų mokyklos politika ir kitais veiksniais.

Programa mokoma:
 • Anglų
IES Abroad

Peržiūrėti 128 daugiau kursų IES Abroad »

Šis kursas yra Campus based
Duration
1 - 2 semestrus
Dieninės
Price
29,800 USD
Terminas: 2018 m. Ruduo
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas