Dublino tiesioginis registravimas - Dublino miesto universitetas

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

dublin

Kodėl Dublinas?

Jums nereikės airių sėkmės norint įsiminti Dubliną nepamirštamą studijų užsienyje patirtį. Tiesiogiai užsiregistravę Dublino miesto universitete (DCU) turėsite džiaugsmą susipažinti su airiais, kurie yra žinomi savo svetingumu. Jūs jaučiatės namuose, žinodamas, kad Dubline yra jauni gyventojai (daugiau nei pusė miesto yra jaunesni nei 25 metų). Dubline apdovanotas nepriklausoma dvasia su įvairiomis kultūromis ir įvairiomis švietimo galimybėmis.

Ką jūs išmoksite

Pagrindinis DCU tikslas yra suteikti gyvą švietimo ir socialinę aplinką, kartu skatinant holistinį požiūrį į studentų tobulėjimą. Jūs turite galimybę gyventi universiteto miestelyje ir pasinaudoti daugybe akademinių galimybių.

Dublinas taip pat bus jūsų klasė. Paimkit airišką vaidmenį "Abbey Theatre", šalies nacionaliniame teatre. Sužinokite apie Dublino istoriją ieškodami Dublino pilies, pastatytos 1204 m. Aplankykite Trinitų koledžą Dubline, kad pamatytumėte 7-ojo amžiaus Kellso knygą, meistrišką apšviesto rankraščio pavyzdį, kuris laikomas savo klimato kontroliuojamame archyve senosios universiteto bibliotekoje. .

Kasdienis gyvenimas

Mes norime, kad jūs jausitės kaip namie Dubline, todėl mes padarysime viską, ką galime, kad padėtume jums integruotis į gyvenimą Dubline. Užsiregistravę tiesiogiai Airijos institucijoje per IES Abroad galite susipažinti su vietine akademine kultūra, tuo pat metu pasinaudodami " IES Abroad personalo ir būsto parama.

Akademikai

IES Abroad “ misija yra paprasta: suteikti jums geriausią studijų programą užsienyje, apimančią aukščiausios kokybės akademinę ir kultūrinę patirtį. Būtent todėl mes bendradarbiaujame su Dublino miesto universitetu.

Kursai

DCU kursų vertė paprastai yra 5 ECTS kreditai (2,5 IES Abroad kreditų IES Abroad ); konvertavimas yra 1 IES Abroad kreditas IES Abroad už kiekvieną 2 ECTS kreditus. Registruokitės, norėdami gauti 15–19 IES Abroad kreditus IES Abroad .

Daugelis modulių yra susieti su išsamesne informacija apie kursus internete. Lab kursai nėra prieinami atvykstantiems studentams, įskaitant IES Abroad studentus. Kursų kodai yra šie:

 • Humanitariniai mokslai (HMSAO)
 • Verslas (BSSAO)
 • Inžinerija ir kompiuterija (ECSAO)
 • Mokslas ir sveikata (SHSAO)

Kursai galimi šiuose skyriuose:

 • DCU verslo mokykla
 • Inžinerijos ir kompiuterių fakultetas
 • Humanitarinių ir socialinių mokslų fakultetas
 • Mokslo ir sveikatos fakultetas

Deja, laboratoriniai kursai nėra prieinami atvykstantiems studentams, įskaitant IES Abroad studentus.

Partnerio institucija (-os)

Dublino miesto universitetas (DCU)

Įkurtas 1980 m., Dublino miesto universitetas (DCU) pripažino Airijos švietimo sistemos lyderį. Airijos „Sunday Times“ paskelbtas DCU 2010 metų universitetu. Jis priima maždaug 10 000 studentų ir gali pasigirti daugybe tyrimų centrų, bendradarbiaujančių su šalies ir tarptautiniais universitetais. „Helix“, didžiausias Airijos meno centras, įsikūręs miesteliu.

Vieta

Įsikūręs šiauriniame Dubline, DCU užima platų 85 akrų miestelį su moderniausiais patogumais. Kadangi mieste yra keli autobusų maršrutai tarp šiaurės Dublino ir pietų Dublino, miestelis yra labai prieinamas.

Konsultavimas

Tiesioginio įregistravimo programoje esate įtraukta į dieninių studijų studentų vienoje iš mūsų tarptautinių partnerių institucijų. Net jei jūsų vietinė priimančioji institucija yra ta vieta, kur jūs praleisite savo klases, mes vis dar čia, kad galėtume jums visiškai palaikyti.

Konsultavimas

Pasirinkimas ir tiesioginis įregistravimas kursuose užsienyje gali būti klaidinantis ir nepaprastai svarbus. Štai kodėl mes Jums siūlome prieš išsiuntimą patarti, kad būtent tavo poreikiai. Mūsų tikslas yra teikti paramą ir patarimus visoje jūsų paraiškoje ir registracijos procese.

Darbuotojai vietoje

Kaip IES Abroad studentas tiesiogiai įregistruotas vietinėse Airijos universitetuose, turite prieigą prie IES Abroad esančio Dublino centro ir darbuotojų, kurie specialiai skirti jūsų poreikiams. Mūsų darbuotojai dirba su savimi ir jūsų vietine institucija, kad galėtumėte atsakyti į visus klausimus apie akademinius reikalavimus, būstą, gerovę ir saugą.

Parama

Mūsų paramos paslaugos tiesioginiams studentams yra specialiai sukurtos tam, kad padėtų jums pasiekti savo studijų užsienyje tikslus. Mes žinome, kad studijuoti užsienyje yra nuotykis, o kartais jums gali prireikti pagalbos ar kažkas pasikalbėti, todėl mūsų darbuotojai yra jums.

Išvykos į gamtą

Nors jūsų nuotykiai prasideda Dubline, mūsų išvykos veda jus už miesto ribų, norėdami atrasti savo priimančiosios šalies kultūrą ir tradicijas. Dalį išlaidų dalijatės su „ IES Abroad . Čia yra keletas galimų krypčių.

Šiaurės Airija

3 dienos | Rudenį ir pavasarį

Apžvalginė kelionė po Belfastą, apsilankykite „Giant's Causeway“ (UNESCO pasaulio paveldo objektas) ir apžiūrėkite kraštovaizdį turėdami „Game of Thrones“ turą.

„Causey“ ūkis

1 diena | Rudenį ir pavasarį

Apsilankykite atvirame ūkyje, kur turėsite galimybę išbandyti airiškus šokius, kepti tradicinę airišką duoną, išmokti groti airišką būgną, vadinamą „bodhrán“, ir šokinėti į pelkę.

Keltų Helovino kilmė

1 diena | Tik rudenį

Prisijunkite prie gido po istorines vietas aplink Meath grafystę, kur prieš daugiau nei 2000 metų kilo Samhaino (šiandien plačiau žinomo kaip Helovinas) šventė.

Kasdienis gyvenimas

Dalis pastangų, kad jaustumėtės Dubline, daro viską, kad padėtume jaustis saugūs ir prižiūrimi. Nesvarbu, ar tai orientacijos programa, leidžianti jaustis pasiruošusiems, gerai įrengtą ir patogų būstą, ar išvykos, kurios nuveda jus į nutolusį taką - mes visi rūpinamės savo studentų paslaugomis. Tai tik vienas iš dalykų, kurie mums žinomi.

Orientacija

Programa prasideda orientacija, kuri jus supažindins su darbuotojais, dirbančiais IES Abroad Dubline, su kitais studentais ir Dublino miestu.

Mūsų išsami orientacija

Taip pat galite orientuotis į ekskursijas aplink Centro ir į Dublino sritis, kurios yra jūsų orientyras.

Būstas

Mes norime įsitikinti, kad jūsų didžiausias iššūkis yra nuspręsti, kokių orientyrų pirmiausia pamatyti ar atrasti geriausią kavinę, o ne rasti vietos, kurioje jaustumėtės. Mes stengiamės rasti būstą, atspindinčią, kaip gyvena vietos mokiniai. Mūsų tikslas yra tai, kad išvykstant iš Dublino, jis jaučiasi kaip namuose.

Privati studentų rezidencija - jūs gyvenate privačioje studentų rezidencijoje su savo miegamuoju ir vonios kambariu keturių ar penkių miegamųjų bute. Gyvenkite su kitais IES Abroad studentais ir dalinkitės visiškai įrengta virtuve bei svetaine. Galima įsigyti mišrios ir vienos lyties apartamentų. Privati studentų gyvenamoji vieta yra visiškai įrengta ir veikia belaidis internetas bei kiti patogumai. Į valgymą neįeina.

Papildoma veikla

Universiteto klubai

Kol esate Dubline, įstojimas į socialinį ar sporto klubą yra puikus būdas susipažinti su vietos mokiniais. DCU siūlo daugybę klubų ir visuomenių, kad padėtų jums įsitraukti į vietos kampelių kultūrą, įskaitant viską nuo Astronomijos klubo iki Ultimate Frisbee.

Kaina

Apsvarstykite šias kainas kaip pradinį tašką. Mes rekomenduojame kreiptis į savo studijų užsienyje biurą, kad nustatytumėte faktines jums mokamas išlaidas, susijusias su finansine parama, stipendijomis, namų mokyklos politika ir kitais veiksniais.

2020 m. Pavasarį

Terminas Mokymas Būstas Draudimas Iš viso
2020 metų pavasaris 12 530 USD 4 940 USD 230 USD 17 700 USD

Mokslo metai

Terminas Mokymas Būstas Draudimas Iš viso
Mokslo metai 21 905 USD 8 165 USD 455 USD 30 525 USD

Stipendijos

Programos stipendijos

John Gearen Dublino arba besivystančių regionų stipendija

Iki 1000 USD; skiriama 2 studentams kiekvienais metais.

Johnas Gearenas, daugelio metų IES Abroad direktorių valdybos narys ir šešerius metus buvęs valdybos pirmininkas, yra pagrindinis nekilnojamojo turto advokatas ir Rodo mokslininkas, susijęs su daugybe filantropinių priežasčių. Ponas Gearenas dosniai įsteigė šią stipendiją, siekdamas paremti studentus, kurie domisi studijomis IES Abroad centre besivystančiame pasaulio regione (Argentinoje, Čilėje, Kinijoje, Ekvadore, Airijoje, Maroke ar Pietų Afrikoje).

Dr. William Louis Gaines poreikiais pagrįsta istorija arba tarptautinių ryšių stipendija

Iki 1875 USD; kasmet skiriama 4–6 studentams.

Ši stipendija pavadinta dr. William Louis Gaines, IES Abroad prezidento, 1974–1992, garbei. Dr. Gainesas buvo skirtas stiprinti IES Abroad akademinę struktūrą, išplėsti IES Abroad vietų apimtį ir užsitikrinti finansinį organizacijos pagrindą.

Atviri istorijos ar tarptautinių santykių studentams.

Studijų užsienyje stipendija būsimiems inžinieriams

Iki 10 000 USD; skiriama 6 studentams kiekvienais metais.

Studijų užsienyje stipendiją būsimiems inžinieriams įsteigė anonimas, kuris paskatino daugiau inžinerijos studentų įgyti praturtinančią, gyvenimą keičiančią studijų užsienyje patirtį.

Mūsų centras

„ IES Abroad Dublin Center“ užima raudonų plytų Viktorijos laikų pastatą, kuris iš pradžių buvo paštas ir buvo visiškai atnaujintas. Centras yra pėsčiomis nuo Šv. Stepono Žaliosios ir Trejybės koledžo.

Funkcijos apima:

 • Didelės spartos internetas, spausdintuvas, kopijavimo aparatas ir skaitytuvo prieiga
 • Studentų holas su darbo stalais
 • 4 nešiojamieji kompiuteriai ir 2 staliniai kompiuteriai
 • Klasės
 • Maža biblioteka ir kelionių planavimo zona
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Everything we do is about the IES Abroad student. Our profoundly passionate team of study abroad professionals believes in creating once-in-a-lifetime educational adventures that transcend expectation ... Skaityti daugiau

Everything we do is about the IES Abroad student. Our profoundly passionate team of study abroad professionals believes in creating once-in-a-lifetime educational adventures that transcend expectations. Our goal is to rock the world of some 6,000 study abroad students every year. Skaityti mažiau
Čikaga , Amsterdamas , Arlis , Oklandas , Barselona , Pekinas , Berlynas , Buenos Airės , Keiptaunas , Kraistčerčas , Dublinas , Freiburgas , Granada , Londonas , Madridas , Milanas , Nagoja , Nantas , Niujorkas , Malonu , Paryžius , Oksfordas , Kitas , Rabatas , Roma , Salamanka , Santjagas , Šanchajus , Siena , Sidnėjus , Tokijas , Puerto Ayora , Viena , Honkongas , Puerto Bakerizo Moreno , Kembridžas + 35 Daugiau Mažiau