Draudimas ir finansinių paslaugų programa Kalifornijos valstybinis universitetas, Fullerton yra skirtas studentams, kurie labiausiai domina karjeros draudimo ir finansinių paslaugų pramonei. Programa integruoja technologijas; rašytinės komunikacijos, bendravimo žodžiu, tarpasmeniniai įgūdžiai, ir idėjų, susijusių su garso verslo praktiką į draudimo / finansinių paslaugų mokymo programas.

Studentai išmoks metodų, susijusių su duomenų bazės, skaičiuoklės ir teksto apdorojimo programinės įrangos naudojimas sprendžiant draudimas / finansinio planavimo problemomis, taip pat, efektyvaus verslo metodus raštu ir gaminti efektyvius verslo pristatymus. Studentas taip pat įgis išsamių žinių apie įvairių sričių draudimo / finansinių paslaugų, įskaitant nekilnojamojo turto ir atsakomybės draudimo, gyvybės ir sveikatos draudimo, vertybinių popierių, mokesčių ir rizikos valdymo principais, kartu su dabartine verslo praktika šiose srityse .

Draudimas ir finansinių paslaugų programa taip pat bus parodyti studentams, su draudimo pramonės atstovais, įtraukiant pramonės specialistai į draudimo kursus, kaip periodiškai svečių dėstytojų ir sukasi visą dieną instruktoriai. Be to, studentai bus veikiami aktualius klausimus draudimo pramonės seminarų autorius Draudimo studijų centras. Centras vyks plokštės draudimo pramonės specialistų aptarti aktualius klausimus, svarbius draudimo pramonės atstovais ir verslo bendruomene

Peržiūrėti 4 daugiau kursų California State University at Fullerton,Steven G. Mihaylo College of Business and Economics »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
Susisiekti su mokykla
Ištęstinės
Price
- Kaina nėra paminėta
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date