draudimo lyderio stažuotės programą

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Ši programa yra kuriamos bendradarbiaujant su pramonės partneriais, siekiant užtikrinti kolegijos Verslo ir ekonomikos studentams galimybę išmokti apie lyderystę ir karjeros draudimo ir finansinių paslaugų pramonei. Studentai galės gauti praktinės patirties įvairiose srityse, įskaitant emisijos platinimą, teigia, klientų aptarnavimo, rizikos valdymo, finansų planavimo, statistinio tyrimo ir technologijos.

Visi stažuočių siūloma per programos yra mokamos, kurias dalyvaujančios įmonės. Be to, naudojasi vasarą pajamų, mokiniai įgis neįkainojamos patirties versle ir pramonėje.

Mes skatiname bet visą laiką jaunesnysis ar vyresnysis verslo studentas su 3,0 arba geriau VPS, apsvarstyti šią galimybę turėti tiesioginės patirties su pramonės specialistų vertę. Be to, stažuotės sustiprins studentų realizuoti kaip darbuotojas.

Galimybės,

- Mokymo įgyta profesinė užduotis ir projektus,
- Plėtros atitinkamų technologijų ir ryšių įgūdžiai
- Sąveika su valdymo grupė dalyvaujančių
įmonė
- Statyba tinklų kontaktai
- Galimas darbo visą darbo laiką galimybė

Kas Yra?

Kaip vidaus galima įgyti vertingos patirties vienoje ar keliose iš šių sričių:

- Verslas / Projektų analizė
- Emisijos
- Reikalaukite, patikslinančiu
- Klientų aptarnavimas
- Verslo draudimas
- Anuitetas ir savitarpio fondo
- Projekto laikotarpiui rinkos paramos
- Projekto laikotarpiui Pardavimai Pagalba

Paskutinį kartą atnaujinta May 2011

Apie mokyklą

Įsikūręs vienoje iš labiausiai energingas verslo bendruomenių Jungtinėse Valstijose, verslo ir ekonomikos Kalifornijos valstijos universiteto koledžas, Fullerton yra akredituota, išsamus verslo mokykl ... Skaityti daugiau

Įsikūręs vienoje iš labiausiai energingas verslo bendruomenių Jungtinėse Valstijose, verslo ir ekonomikos Kalifornijos valstijos universiteto koledžas, Fullerton yra akredituota, išsamus verslo mokykloje. Ji siūlo pilną asortimentą nebrangių ir prieinamų verslo kursus, pristatyti fakulteto kurie integruoti ugdymo klasėje su geriausiais verslo praktikos, technologijų, apdovanojimai mokslinių tyrimų, funkcinių programų, ir realaus pasaulio patirtį. Tuo Kalifornijos valstijos universitetas, Fullerton, studentų mėgautis įdomus ir naudingas švietimo patirtį mažos mokyklos atmosferą didžiausių verslo mokyklų Kalifornijos valstijos. Vizija pareiškimas Mes Pietų Kalifornijos įmonių ir vyriausybių kolegijų absolventų, verslo sprendimus ir profesinio tobulėjimo pasirinkimą. Misija Mes sukurti ir taikyti žinias, kad transformuojasi studentas gyvena, rengia verslo lyderiai, kurie formuoja regiono ekonomikai, ir avansai intelektinio kapitalo mūsų įvairių regione. Skaityti mažiau