Apie

3 savaitės

"Pattern-cutters" sukuria modelius pagal iliustruotus dizainus, kurie naudojami mados drabužių statyboje. Šiuo trumpuoju kursu dalyviai supažindinami su svarbiausiais modelio pjovimo būdais, daugiausia dėmesio skiriant drabužių gamybai ir apdailai, suteikiant dalyviams pagrindinius modelio pjovimo įgūdžius, kurie gali būti taikomi pagrindinei drabužių konstrukcijai, taip pat ieškant naujų perspektyvų. supjaustytas profesiniu požiūriu į mokymąsi.

Šis dinamiškas trumpas kursas yra skirtas įvaizdžio ir stiliaus kūrimo analizei. Iš mados nuotaikos apibrėžties ir priedų svarbos, dalyviai įvertins aspektus, susijusius su kūno bruožais, ir sužinoti, kaip sustiprinti ir papildyti fizines savybes. Jie stengsis plėtoti individualų stilių, sukurdami "bendrą išvaizdą" ir užfiksuokite jį fotografuojant profesiniu mokymu.

Kursas apžvelgia, kaip kurti ir pritaikyti "bazinį bloką" jų iškirpimui, o linijos, apimties ir silueto interpretacija yra nagrinėjama per šiuolaikinės mados praktikos supratimą. Dalyviai supažindinami su supjaustyto ir su kokybės kontrole susijusiais klausimais, dirba, kaip rasti ir patobulinti bet kokius defektus. Juose parodyta, kaip naudoti skirtingas medžiagas, svorį, sudėtį ir tipologiją, suprasti 2D drabužių iškirptį ir tinkamus statybos metodus. Šis kursas visų pirma sutelktas į praktines pamokas, kad dalyviai galėtų įgyti praktinių įgūdžių ir žinių apie modelį, taip pat supažindinti su biudžeto projektais tam, kad būtų galima pagaminti tinkamus drabužius pasirinktai rinkai.

Kursas skirtas

  • Šiuolaikinė pjovimo ir produktų kūrimas.
  • Iškirpti gamybą ir prabangos pramonę.
  • Statybos technika.
  • Atelier ir naujos perspektyvos.

* Avocational trumpalaikius kursus nėra licencijuota Nepriklausomo mokymo komisija. Šie profesinio rengimo trumpieji kursai nėra skirti darbo tikslais.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 6 daugiau kursų Istituto Marangoni - Miami »

Paskutinį kartą atnaujinta October 22, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
3 savaites
Price
5,000 USD
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date