Doktorantūros vasaros akademija

Zaragoza Logistics Center

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Doktorantūros vasaros akademija

Zaragoza Logistics Center

Doktorantūros vasaros akademija yra intensyvus mokymosi, diskusijų ir pagrindinių koncepcijų bei naujausių tiekimo grandinės valdymo tendencijų atskleidimo etapas, be to, kad susitinkate su būsimais kolegomis ir puikiai praleisite laiką Saragosoje, Ispanijoje.

Tai dešimtoji vasaros akademija, kuri bus organizuota Zaragoza Logistics Center ( ZLC ) Saragosoje, Ispanijoje. Susijęs su Masačusetso technologijos institutu (MIT) ir Saragosos universitetu, ZLC yra Ispanijoje įsikūrusi tyrimų ir mokymo centras, turintis daugiausia Europos logistikos mokslinių tyrimų projektų ir geriausio magistro laipsnį šalyje.

Be to, kad būtų galima pristatyti įvairias temas šioje srityje (Empiriniai operacijų valdymo tyrimai, "Veiklos tvarumo valdymas," pagrįstų teorijų tyrimai, greitai gendančių produktų inventoriaus valdymas "), skiriamų profesorių grupė taip pat turės galimybę susipažinti su doktorantais iš įvairių institucijų ir keistis idėjomis. Nors mes tikimės, kad kandidatai bus iš skirtingų institucijų, šalių ir profesijų, vienas dalykas, kurį turėsite visi, yra kompetencija. Jūs būsite pasirengęs dalyvauti diskusijų forume, kuriame dalyvaus neįvykdyti mokslininkai logistikos ir tiekimo grandinės valdymo srityje.

Pateikite paraišką!

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
  • Ispanų


Paskutinį kartą atnaujinta July 16, 2018
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Birželis 2019
Duration
Trukmė
1 - 2 savaites
Dieninės
Price
Kaina
- MOKĖJIMAS: 975 EUR - REZULTATŲ BIRD paraiškos (iki kovo 31 d.): 900 EUR
Locations
Ispanija - Zaragoza, Aragon
Pradžia : Birželis 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Birželis 30, 2019
Dates
Birželis 2019
Ispanija - Zaragoza, Aragon
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Birželis 30, 2019