Filter
Doktorantūros diplomas
Europa Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti doktorantūros diplomo programas - Miestų dizaino studijos - Europa - 2019/2020

Trečiosios pakopos diplomas - tai akademinis sertifikatas, kuris yra suteikiamas sėkmingai pabaigus tam tikro tipo, paprastai itin specializuotas studijų programas.  Šio tipo studijas paprastai renkasi bakalauro laipsnį jau turintys studentai, kurie su papildomomis kvalifikacijomis nori įgyti konkurencinio pranašumo.

Urbanistikos studentai mokosi fizinę organizavimą miestuose ir miesteliuose, kalbant apie architektūros, infrastruktūros, kelių dizainas ir pan. Ji taip pat apima kūrimą ir įgyvendinimą įvairių procesų, skirtų, kad būtų galima sėkmingai ateities planavimą ir plėtrą.

Europoje, viena iš pasaulyje 's septynių žemynų, paprastai žinomas kaip vakarinėje pusiasalio Eurazijos. Antras mažiausias žemynas, su 10.180.000 (km2), plotas pertvarkomos 50 šalių.

Peržiūrėti visas doktorantūros diplomo programas - Miestų dizaino studijos - Europa - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Miestų dizaino studijos, Europa

University of Westminster

Vis labiau urbanizuotame pasaulyje didėja tarptautinio miesto dizaino absolventų paklausa. Šis kursas suteiks jums žinių ir įgūdžių, kurių reikia norint dalyvauti šioje s ... [+]

Kursų santrauka

Vis labiau urbanizuotame pasaulyje didėja tarptautinio miesto dizaino absolventų paklausa. Šis kursas suteiks jums žinių ir įgūdžių, kurių reikia norint dalyvauti šioje sparčiai besiplečiančioje profesijoje. Miesto projektavimas apima fizinio gyvenimo miestuose formavimą. Miestų pokyčių tempas ir iššūkis, kad miestai būtų veiksmingi, tvarūs ir prasmingi, reikalauja kūrybiškų sprendimų projektavimo ir valdymo srityje. Vestminsterio miesto projektavimo kursai suteikia nuoseklų požiūrį į klausimus, su kuriais susiduria mūsų miestai, derinant struktūrinį akademinį tyrimą su gyvais dizaino projektais, leidžiančiais plėtoti praktinius įgūdžius, teorinį supratimą ir pagrįstą požiūrį į tvarų miestų vystymąsi.... [-]

Jungtinė Karalystė London
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba