Filter
Doktorantūros diplomas
Pietų Afrikos Respublika Studijų tipas: Visi Tempas: Ištęstinės

Peržiūrėti Ištęstinės studijos doktorantūros diplomo programas - Kino studijos - Pietų Afrikoje - 2020

Bakalauro laipsnį jau įgiję studentai norintys tęsti studijas vis dažniau dėmesį atkreipia į trečiosios pakops diplomo studijas, kurias vis dažniau siūlo įvairiausi pasaulio universitetai bei kitos aukštosios mokyklos. Šis laipsnis jį baigusiems specialistams suteikia konkurencinio pranašumo, kuris jiems ypatingai pasitarnauja įžengiant į darbo rinką ar tęsiant studijas.  

Kino studijos apima daugybę su kino industrija susijusių temų, tokių kaip, pavyzdžiui, filmų scenarijaus rašymas, režisūra, filmų gamyba, o taip pat ir kine perteikiamų žinučių analizė ir kino kritika. Tad šias studijas pasirinkę studentai dažnai analizuoja įvairiausias temas nuo filmo struktūros iki istorijos pasakojimo niuansų bei nuo vizualinio simbolizmo iki socialinių kontekstų.

Pietų Afrika, oficialiai Pietų Afrikos Respublika yra šalis, įsikūrusi pietinėje Afrikoje. Jis yra padalintas į devynias provincijas. Pietų Afrika yra ne tik taškas šokinėja, ji pati yra fantastiška vieta turtinga kultūra, faunos ir floros bei istorija.

Prašyti daugiau informacijos apie geriausias Ištęstinės studijos doktorantūros diplomo programas - Kino studijos - Pietų Afrikoje - 2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Kino studijos, Pietų Afrikos Respublika

AFDA

Magistrantūros studijų programa suteikia brandaus studento galimybę įgyti žinių, kuriant ir parduodant aukštos kokybės, įdomius pasakojimus, leidžiančius susipažinti su v ... [+]

Apžvalga

Magistrantūros studijų programa suteikia brandaus studento galimybę įgyti žinių, kuriant ir parduodant aukštos kokybės, įdomius pasakojimus, leidžiančius susipažinti su vietos auditorija.

AFDA MFA, be to, kad plėtojant studentų gebėjimus, turi būti parengta filmų, televizijos ir pramogų pramonei, turi mokslinių tyrimų rezultatus, susijusius su vietinių auditorijų grupių, gamybos sistemų ir rinkos augimo strategijų kūrimu.

Rezultatai

Rezultatai / projektai:

MFA studentas pasirenka tyrimo temą specialisto srityje. Tyrimo tikslas - suteikti apčiuopiamą indėlį specializacijos srityje, kuri gali tiesiogiai paveikti vietos pramogų pramonės augimą ir plėtrą.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johanesburgas Keiptaunas Durbanas Port Elizabetas  + 1 Daugiau
Vasaris 2020
Anglų
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba