Filter
Doktorantūros diplomas
Afrika Studijų tipas: Visi Tempas: Ištęstinės

Peržiūrėti Ištęstinės studijos doktorantūros diplomo programas - Kino studijos - Afrika - 2020

Jau bakalauro laipsnį turintys specialistai vis dažniau domisi trečiosios pakopos diplomo studijų programomis, kurias kasmet pasiūlo vis daugiau viso pasaulio aukštųjų mokyklų. Šis diplomas įrodo, kad studentas yra išlaikęs tam tikro dalyko kursus ir yra pakankamai kvalifikuotas tam, kad galėtų pradėti dirbti tam tikroje jo studijuotoje srityje.

Kino studijas, kurios apima daugybę su šiuo moderniu menu susijusių akademinių temų, studentams gali pasiūlyti įvairiausios viso pasaulio aukštojo mokslo įstaigos. Tad būtent kino studijas vis dažniau pasirenka tie studentai, kurie ypatingai domisi kino teorija, istorija bei kritika.

Net jei jūs nuspręsite Rytų Afrikos mitologinis, kerintis Tanzanija; Senegalas, žemės Teranga arba Pietų Afrikoje, su plačiomis galimybėmis įsiurbti ir tarnauti, tyrimai Afrikoje bus milžiniška.

Tiesiogiai susisiekite su jus dominančiais universitetais dėl geriausias Ištęstinės studijos doktorantūros diplomo studijų - Kino studijos - Afrika - 2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Kino studijos, Afrika

AFDA

Magistrantūros studijų programa suteikia brandaus studento galimybę įgyti žinių, kuriant ir parduodant aukštos kokybės, įdomius pasakojimus, leidžiančius susipažinti su v ... [+]

Apžvalga

Magistrantūros studijų programa suteikia brandaus studento galimybę įgyti žinių, kuriant ir parduodant aukštos kokybės, įdomius pasakojimus, leidžiančius susipažinti su vietos auditorija.

AFDA MFA, be to, kad plėtojant studentų gebėjimus, turi būti parengta filmų, televizijos ir pramogų pramonei, turi mokslinių tyrimų rezultatus, susijusius su vietinių auditorijų grupių, gamybos sistemų ir rinkos augimo strategijų kūrimu.

Rezultatai

Rezultatai / projektai:

MFA studentas pasirenka tyrimo temą specialisto srityje. Tyrimo tikslas - suteikti apčiuopiamą indėlį specializacijos srityje, kuri gali tiesiogiai paveikti vietos pramogų pramonės augimą ir plėtrą.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johanesburgas Keiptaunas Durbanas Port Elizabetas Botsvana Gaboronas  + 3 Daugiau
Vasaris 2020
Anglų
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba