ACADEMICCOURSES

Peržiūrėti Ištęstinės studijos doktorantūros diplomo programas - Žurnalistikos ir masinės komunikacijos studijos - Afrikoje - 2020

Trečiosios pakopos diplomo studijas dažnai renkasi tie studentai, kurie siekia įgyti papildomų kvalifikacijų. Įgytas šio tipo laipsnis studentams suteikia konkurencinio pranašumo, kuris pasitarnauja ieškant geresnio darbo ar derantis dėl aukštesnio atlyginimo.  

Žurnalistikos laipsnis bus suteikti jums prekiauja ir savigarbą pradėti savo profesiją kaip žurnalistas. Puikus žurnalistas ne tik turi specialius ir profesinius įgūdžius, bet ir psichikos plotis ir smalsumą apie pasaulį.

Ar bet kokia kita regionas gali sutapti įvairovę ir dimensiją Afrikoje? Su Atsinaujinančių istorija, kraštovaizdžio ir kultūros įmokų, vargu ar regionai pasiūlyti studijuoti užsienyje susiduria, kad yra sunkiau arba daugiau pasitenkinimo požiūriu mokosi.

Tiesiogiai susisiekite su jus dominančiais universitetais dėl geriausias Ištęstinės studijos doktorantūros diplomo studijų - Žurnalistikos ir masinės komunikacijos studijos - Afrikoje - 2020

3 Rezultatai Žurnalistikos ir masinės komunikacijos studijos, Afrika Filter

Magistro meno bakalauras kineziterapeume (apdovanojimai)

Pietų Afrikos Respublika, Johanesburgas + 5 Daugiau
Doktorantūros diplomas
27 Jan 2020
<
Dieninės
03 Feb 2020
Anglų
Su bendrabučiu

AFDA magistrantūros mokykla orientuota į novatoriškų mokslinių tyrimų, kūrimo, gamybos ir pramogų koncepcijų platinimą vietos ir tarptautinėse rinkose.

Skaityti daugiau

Antrosios pakopos studijų diplomas žiniasklaidos ir komunikacijos

Pan-Atlantic University
Nigerija, Lagosas
Doktorantūros diplomas
01 Aug 2020
<
Dieninės
<
12 mėnesiai
04 Jul 2015
Anglų
Su bendrabučiu

Antrosios pakopos studijų diplomas programa į žiniasklaidos ir komunikacijos mokyklos (SMC) yra 12 mėnesių programa, kuri bus vykdoma 3 atskirų srautų:

Skaityti daugiau

Vaizduojamojo meno magistro magistras

Pietų Afrikos Respublika, Johanesburgas + 5 Daugiau
Doktorantūros diplomas
27 Jan 2020
<
Dieninės
<
2 metai
03 Feb 2020
Anglų
Su bendrabučiu

Magistrantūros studijų programa suteikia brandaus studento galimybę įgyti žinių, kuriant ir parduodant aukštos kokybės, įdomius pasakojimus, leidžiančius susipažinti su vietos ...

Skaityti daugiau