close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Geriausios doktorantūros diplomo programos - Žemės ūkio mokslai

Studentams, besidomintiems įgyti papildomą išsilavinimą už savo bakalauro laipsnį, arba tiems, kurie norėtų ištirti skirtingą sritį, antrosios pakopos studijų diplomas gali būti kitas žingsnis. Diplomo uždirbimas ne visada reikalauja intensyvios studijos kaip studijų programa, bet tai gali padėti pasiekti geresnių karjeros tikslų. Kas yra žemės ūkio mokslo magistro diplomas… Skaityti daugiau

Studentams, besidomintiems įgyti papildomą išsilavinimą už savo bakalauro laipsnį, arba tiems, kurie norėtų ištirti skirtingą sritį, antrosios pakopos studijų diplomas gali būti kitas žingsnis. Diplomo uždirbimas ne visada reikalauja intensyvios studijos kaip studijų programa, bet tai gali padėti pasiekti geresnių karjeros tikslų.

Kas yra žemės ūkio mokslo magistro diplomas? Žemės ūkio mokslo dėmesys skiriamas gyvūnų ir augalų biologijai. Šis laukas apima gamtos, ekonomikos ir socialinių mokslų tyrimus, siekiant padėti gerinti žemės ūkio produktyvumą maisto ir augalininkystės pramonėje. Šios magistrantūros studijų programos kursai gali apimti biologinės saugos, gamtinių išteklių valdymo, poveikio aplinkai tyrimų ir kt. Tyrimą. Kai kurios programos gali pasiūlyti žemės ūkio koncentracijų kursus, tokius kaip biotechnologija ar genų inžinerija.

Žemės ūkio mokslo studijavimas dažniausiai grindžiamas moksliniais tyrimais, todėl studentams reikia parengti tvirtą detaliau suprantamą mąstymą. Žemės ūkio mokslo studentai taip pat gali išmokti daugiau novatoriško mąstymo. Kartu su vadovavimo savybių augimu, mokiniai šioje srityje dažnai gali spręsti karjerą daugelyje pramonės šakų.

Antrosios pakopos studijų diplomai dažnai užtrunka mažiau laiko nei tradiciniai laipsniai, ir kartais jie gali būti pigesni nei pastarieji. Studentai visada turėtų apsvarstyti potencialių mokyklų mokslinę informaciją apie mokymą ir kitus reikalavimus.

Žemės ūkio mokslas yra ilgametė sritis, kuri labai vystėsi per žmogaus istoriją. Įvairios pramonės šakos, kuriose programos dalyvis galėtų siekti karjeros, yra plati ir nuo socialinių paslaugų iki laboratorinių tyrimų. Galimi gamybiniai darbai yra veisimas, ūkių valdymas ir laukinės gamtos valdymas. Kita potenciali karjera - dirbti kaip parkų vadybininkas, aplinkosaugininkas, aplinkos mokslininkas ar laukinės gamtos biologas.

Antrosios pakopos studijų diplomo įgyti naudos yra daug. Įvairių universitetų tarptautiniu mastu vykdomos programos dėka mokslininkai gali padėti tobulinti savo karjerą. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
format_list_bulleted Filtrai
Ecole Superieure Du Bois
Nantas, Prancūzija

ESB apmokyti inžinieriai gali naujoviškai naudoti medieną ir kitas biologines medžiagas. Jie įgyja mokslinių ir techninių žinių, vadovauja komandoms ir vadovauja projektams. J ... +

ESB apmokyti inžinieriai gali naujoviškai naudoti medieną ir kitas biologines medžiagas. Jie įgyja mokslinių ir techninių žinių, vadovauja komandoms ir vadovauja projektams. Jie naudojasi naujomis technologijomis ir pateikia savo požiūrį į žiedinės ekonomikos logiką. -
Doktorantūros diplomas
Dieninės
3 metai
Prancūzų kalba
Universiteto miestelis
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia