Dizainerė ir modelistė Haute Couture

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Vieša

Norintiems tapti mados dizaineriais, kurių specializacija yra „Haute Couture“. Nebūtina turėti išankstinių žinių, tačiau žmonėms, pradedantiems nuo nulio, rekomenduojama (nors ir nebūtina) rugsėjį vykti į intensyvų „PreCollege“ kursą.

121828_121807_JavierBarroetaescuela.jpg

Išvykimai iš darbo

 • Mados dizainerė
 • „Custom Atelier“ dizaineris
 • Kūrybinis direktorius
 • Plaukų stilistas
 • Patronas-kirpėjas
 • Seminaro vadovas
 • Aukštos suknelės

Kuo mus skiria

Specialūs modeliavimo mokymai / Ypatingas dėmesys siuvimo dirbtuvėms / Rankų darbo siuvimo būdai / Individualus mokymas121831_121808_JavierBarroetadisenoycreatividad2.jpg

Kursas

Pirmaisiais metais kursas yra padalintas į skirtingus dalykus, kurie yra susipynę vienas su kitu. Pirmaisiais metais matysite tokius dalykus kaip: modeliavimas ir modelių kūrimas, siuvimas, kūrybiškumas ir dizainas, projektas.

Antrais metais viskas, kas išmokta, bus pritaikyta praktikoje, vykdant projektus nuo pradžios iki pabaigos, tai yra, ji bus suprojektuota, iliustruota, modeliuota, modeliuota ir pagaminta naudojant haute couture apdailą.

Trečių kursų studentas sukurs kolekciją, kaip žinių, įgytų per pastaruosius dvejus „Haute Couture“ dizainerio ir modelio kurso metus. Be to, studentas ves mokymus darbo vietoje (400–500 val.), Kur patiria tiesioginį profesinį gyvenimą.

turinys

Dalykai ir mokytojai

 • Modeliavimas ir modeliavimas (Javier Barroeta / Eider Capdepon)
 • Siuvimas (Maite Rey / Esther Rey)
 • Dizainas ir kūrybiškumas (Angel Amor)
 • Projektas ir tendencijos (Gabriel Azkoita)

Galutinis projektas

 • Studento aplankas, eskizų knygelė, vaizdo pristatymas ir prisistatymo laiškas.
 • Nuosava studento kolekcija, suprojektuota, nupiešta, raštuota, raštuota ir visiškai pagaminta jo paties.121832_121809_JavierBarroetaescuela2.jpg

Valandos ir vieta

 • Pirmieji metai - prasideda 2019 m. Spalio mėn. Ir baigiasi 2020 m. Birželio mėn.
 • Antrieji metai - prasideda 2020 m. Spalio mėn. Ir baigiasi 2021 m. Birželio mėn.
 • Treti metai - prasideda 2021 m. Spalio mėn. Ir baigiasi 2022 m. Birželio mėn.

Pirmadienis – ketvirtadienis nuo 10:00 iki 14:00 iki 16:00 per savaitę.

„Javier Barroeta Haute Couture“ mokykla yra įsikūrusi Bilbao centre: C / General Concha, 6 1ºizda

kaina

 • Pirmi metai: 5400 eurų
 • Antrieji metai: 5400 eurų
 • Treti metai: 5800 eurų

121829_121811_JavierBarroetamodelaje3.jpg

Registracijos tvarka ir teisinės sąlygos

Norėdami įforminti registraciją į Javiero Barroeta Haute Couture mokyklą, būtina susisiekti su mokykla el. Paštu ir nurodyti kursą, kuriame jus domina.

Mokykla susisieks su mokiniu ir paprašys asmens duomenų serijos užpildyti išankstinės registracijos formą.

Ši forma, kurioje studentui bus suteiktas studento numeris, bus išsiųsta studento el.

Norint palikti išankstinę registraciją uždarytą, būtina sumokėti iš anksto visą kurso kainą kaip vietos rezervaciją. Šis pirmasis mokėjimas bus išskaičiuotas iš visos kursų kainos sumos. Ši nesumokėta suma (kurso kaina - pirma įmoka) bus sumokėta mokslo metais, kaip susitarė mokinys ir mokykla.

Atlikus išankstinę registraciją ir sumokėjus kaip vietos rezervaciją, studentas jau turi viską, kas įforminta, kad būtų galima pradėti kursą.

Pirmąją kurso dieną studentas gaus užrašų knygelę, kurioje bus visa kurso informacija, tokia informacija kaip: tvarkaraštis, kalendorius, programa, mokymo personalas, mokyklos veikla ir kt.

Be to, ši pirmoji diena tarp mokyklos ir mokinio bus pasirašyta nereglamentuojama mokymo sutartis, atvaizdo naudojimo įgaliojimo dokumentas ir duomenų apsaugos įstatymas.

Kursas turi būti mažiausiai 5 oficialus. Jei kursas nebus dėstomas, sprendimas bus praneštas nukentėjusiesiems 15 dienų prieš kurso pradžią. Dėl šios priežasties priėmimo laikotarpis bus uždarytas likus 15 dienų iki atitinkamo kurso pradžios. Jei kursas nebus dėstomas, visa studento sumokėta suma bus grąžinta kaip vietos rezervacija.

Studentas gali pasinaudoti teise atsisakyti sutarties, kurią sudaro visiškas jų registracijos anuliavimas ir teisė į visos sumos grąžinimą, su sąlyga, kad šio atšaukimo prašoma per 14 kalendorinių dienų nuo mokymo sutarties įforminimo ir pasirašymo. Jei dėl priežasčių, nesusijusių su Javier Barroeta Haute Couture mokykla, pasibaigus atsisakymo laikotarpiui studentas nusprendžia nesilankyti kursuose dėl kitų priežasčių, išskyrus force majeure aplinkybes, minėta suma nebus grąžinta.

Javier Barroeta Haute Couture mokykloje yra skundų lapai tiems, kurie jų prašo.

121830_121814_JavierBarroetapatrones.jpg

Paskutinį kartą atnaujinta Spal. 2019

Apie mokyklą

Con más de 40 años en el mundo de la Alta Costura Javier Barroeta detecta una falta de formación práctica en los jóvenes diseñadores y en 2015 abre las puertas de su Escuela de Alta Costura, pionera e ... Skaityti daugiau

Con más de 40 años en el mundo de la Alta Costura Javier Barroeta detecta una falta de formación práctica en los jóvenes diseñadores y en 2015 abre las puertas de su Escuela de Alta Costura, pionera en el País Vasco. Con el fin de dar continuidad a su legado, apasionados de la moda y jóvenes diseñadores de todo el mundo, aprenden cada curso sus técnicas únicas bajo su dirección creativa, para especializarse en el mundo del Haute Couture con una extensa oferta formativa. Skaityti mažiau