Diplomo programa: Verslo administravimas ir vadyba

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Užbaikite verslo administravimo pažymėjimą ir tada specializuokite savo vadybos studijas specialiai rinkodaros, finansų ar projektų valdymo karjerai. Pasirenkant galima patobulinti savo įgūdžius.

106021_18_1127_academicCourses_IDP-ProjMgmt_1180x290.jpg

Pažymos parinktys

 • Verslo administravimas ir valdymas
  • Verslo administravimo liudijimas
  • Valdymo pažymėjimas
  • Pasaulinė verslo ir rinkodaros strategija
  • BUS ADM X474.5 akmuo
  • 3 pasirenkamieji dalykai
 • Verslo administravimas ir rinkodara
 • Verslo administravimo liudijimas
 • Rinkodaros vadybos pažymėjimas
 • 4 pasirenkamieji dalykai
 • Verslo administravimas ir finansai
 • Verslo administravimo liudijimas
 • Įmonių finansų pažymėjimas
 • 4 pasirenkamieji dalykai
 • Verslo administravimas ir projektų valdymas
 • Verslo administravimo liudijimas
 • Projekto valdymo liudijimas
 • 4 pasirenkamieji dalykai

Specializacija Pasirenkant

Apsilankykite extension.berkeley.edu, kad peržiūrėtumėte mūsų kursų katalogą.

Premija: karjeros plėtra (CEU)

Gauti karjeros orientaciją ir praktinį mokymą, kad sėkmingai įsidarbintumėte ir karjerą pasiektumėte. Šis specialus kursas apima seminarus apie minkštuosius įgūdžius, interviu metodus ir techninius įgūdžius, taip pat asmeninį karjeros mokymą ir profesionalų tinklo plėtrą.

Studijų užbaigimas

Baigę šį dviejų semestrų programą, gausite baigimo pažymėjimą. Jūs taip pat turite teisę dalyvauti stažuotėje ir kreiptis dėl neprivalomo praktinio mokymo!

Programos struktūra

Įsisavinote įgūdžius, dabar laikas juos pritaikyti. Suderinkite du pažymėjimus su sutelktomis pasirenkančiomis galimybėmis, kad galėtumėte pasirinkti stažuotę ir pasirinktą pasirinkimo teisę. Įgykite realaus pasaulio patirties ir pradėkite savo karjerą.

Užbaikite diplomą ir gaukite stažuotę ir OPT.

Ilgis 2 semestrai
Formatas Pilnas laikas
OPT kvalifikuotas Taip
Stažuotės variantas Taip
Apdovanojimas Diplomas
Kaina 22 000 USD, pridėjus atskirų pasirenkamųjų dalykų kainą

Stažuotės

Jei sėkmingai užpildysite verslo administravimo arba valdymo pažymėjimą - arba abu - galite pradėti dirbti per trijų mėnesių stažuotę pirmaujančioje San Francisko ar Silicio slėnio įmonėje!

 • Įdėkite savo naujai sugebėjimus dirbti
 • Įgyti darbo patirties
 • Sukurkite ryšius
 • Išplėskite savo tinklą

Iš pradžių pamatysite, kaip veikia JAV verslas, suteikiant jums konkurencinį pranašumą, kai esate pasirengę iškrauti visą darbo dieną verslo administravimo ar valdymo srityje.

Kaina: 3000 JAV dolerių.

Pasirenkamas praktinis mokymas (OPT)

Neprivalomas praktinis mokymas yra galimybė studijuojantiems JAV su F-1 viza, pritaikyti savo žinias su praktine darbo patirtimi. Jei sėkmingai užpildysite verslo administravimo ir valdymo pažymėjimus, turėsite teisę kreiptis dėl apmokamo laikinojo darbo leidimo JAV, dar žinomo kaip pasirenkamasis praktinis mokymas (OPT).

Įsivaizduokite save analizuodami įmonę prieš savo konkurentus. Naujovių diegimas taikant naujas technologijas darbo vietoje. Skyrių ar organizacinių finansinių tikslų nustatymas.

Su OPT galite taikyti viską, ką išmokote realiame pasaulyje, ir įgyti vertingos darbo patirties.

Tarptautiniai įrašai

Internetinės informacijos sesija

Ši programa yra struktūrizuota taip, kad tarptautiniai studentai galėtų įvykdyti savo vizos reikalavimus visą darbo dieną, taip pat turi galimybę gauti stažuotes ir neprivalomą praktinį mokymą (OPT).

Anglų kalbos mokėjimo reikalavimai

Tarptautiniai pareiškėjai privalo pateikti oficialius anglų kalbos mokėjimo įrodymus. Kartais yra šio reikalavimo išimtys. Atkreipkite dėmesį, kad kalbų mokėjimo balų ar kitų patikrinimo formų pateikimas negarantuoja priėmimo į programą. Taškai turi būti nuo praėjusių dvejų metų.

Anglų kalbos testas Minimalus dieninių pažymėjimų balas
TOEFL 90
IELTS 7
Kembridžas „C1 Advanced“
DAAD C1
TEM-4 arba TEM-8 70

Neatitinka šių reikalavimų? Pašto adresu internationaladmissions@berkeley.edu, kad sužinotumėte daugiau apie savo galimybes.

Programos reikalavimas

Kadangi tai yra kohortos programa, o vizos statusui išlaikyti reikia visą darbo dieną, turite dalyvauti visuose suplanuotuose kursuose.

F-1 vizų prašymas ir F-1 perkėlimo procesas

Jei nesate JAV pilietis ar nuolatinis JAV gyventojas, norėdami dalyvauti šioje programoje, turite kreiptis dėl F-1 studento vizos. Ne JAV piliečiams, turintiems vizos vizą (B-1, B-2) arba pagal Bevizio režimo programą, neleidžiama studijuoti dieninėms studijoms. Jūsų priėmimo pakete yra tinkamumo pažymėjimas (I-20), patvirtinantis, kad jus priėmė nuolatinėms studijoms.

Būstas

Berkeley ir San Francisko pasirinkimuose galėsite gyventi triukšmingoje bendrabutyje, pasimėgauti privačiu ar bendru apartamentu arba gauti asmeninį susirūpinimą.

Berkeley Life

Visur, kur jūs žiūrite į miestelius, pamatysite ryškiausius studentus ir dėstytojus iš viso pasaulio, kurie susibūrė draugystei kurti ir vieniems iš kitų mokytis. Berklis yra žinomas dėl visų tautybių studentų priėmimo - esame pasaulinės bendruomenės dalis. Jūs čia ne tik laukiate, bet ir čia.

Sveikata ir saugumas

Mes žinome, kad keliaujate toli nuo namų, kad galėtumėte dalyvauti unikaliose studijose ir užsienyje. Būsite studijavę aukščiausią universitetą, žinomą dėl griežtų akademinių standartų. Tai reiškia, kad tuo metu, kai esate čia, svarbiau nei kada nors anksčiau sutelkti dėmesį į savo sveikatą ir gerovę.

Jūsų paslaugoms

„UC Berkeley Global“ turi visą biurą, skirtą paremti savo tarptautinius studentus. Mes galime padėti kiekviename žingsnyje - nuo paraiškos teikimo proceso iki jūsų laiko Berklyje ir pasibaigus jūsų programai. Mūsų tikslas yra, kad jūsų Berkeley patirtis būtų teigiama, saugi, linksma ir produktyvi.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2020

Apie mokyklą

UC Berkeley Extension is an academic department within UC Berkeley and is located just a few blocks away from the main campus. This department offers short-term programming for international students ... Skaityti daugiau

UC Berkeley Extension is an academic department within UC Berkeley and is located just a few blocks away from the main campus. This department offers short-term programming for international students who want to study at Berkeley. We do not offer degrees. Instead, after you complete your studies with us, you’ll receive a certificate of completion, a transcript and the opportunity to transfer academic credits to your home university. For those of you who are working professionals, our programs will provide you with in-depth skills and learning that you can apply to your current position or a new job in the workplace. Skaityti mažiau
Berkeley , San Franciskas + 1 Daugiau Mažiau