Diplomo programa: Tarptautinio verslo plėtra

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Paimkite tiek tarptautinio verslo, tiek verslo plėtros pažymėjimus, tiek specializacijos pasirenkamuosius dalykus, ir jūs turėsite teisę į stažuotę ir pasirenkamąjį praktinį mokymą su dviejų semestrų profesinio diplomo programa tarptautinio verslo plėtroje! Darykite kursus dienos metu ar vakare. Pasirenkamieji dažniausiai bėga vakare.

Pasaulinė verslo ir rinkodaros strategija „Capstone“ kursas

Kaip grupė, jūs:

  • Vykdykite verslą, vadovaujant didelės įmonės vadovybei ir koordinuodami atskirus padalinius, kad būtų sukurta integruota verslo strategija.
  • Konkuruoti su kitomis komandomis, kad galėtumėte sėkmingai dirbti sudėtingoje tarptautinėje rinkoje.
  • Susipažinkite su strateginiu tikslo nustatymo procesu ir šio tikslo pasiekimu, atsižvelgiant į visus jūsų įmonės elementus, kaip priemonę įgyvendinti savo strategiją.

106021_18_1127_academicCourses_IDP-ProjMgmt_1180x290.jpg

Specializacija Pasirenkant

Apsilankykite extension.berkeley.edu ir ieškokite mūsų kursų kataloge.

Premija: karjeros plėtra (CEU)

Gauti karjeros orientaciją ir praktinį mokymą, kad sėkmingai įsidarbintumėte ir karjerą pasiektumėte. Šis specialus kursas apima seminarus apie minkštuosius įgūdžius, interviu metodus ir techninius įgūdžius, taip pat asmeninį karjeros mokymą ir profesionalų tinklo plėtrą.

Studijų užbaigimas

Baigę šį dviejų semestrų programą, gausite baigimo pažymėjimą. Jūs taip pat turite teisę dalyvauti stažuotėje ir kreiptis dėl neprivalomo praktinio mokymo!

Programos struktūra

Įsisavinote įgūdžius, dabar laikas juos pritaikyti. Suderinkite du pažymėjimus su sutelktomis pasirenkančiomis galimybėmis, kad galėtumėte pasirinkti stažuotę ir pasirinktą pasirinkimo teisę. Įgykite realaus pasaulio patirties ir pradėkite savo karjerą.

Užbaikite diplomą ir gaukite stažuotę ir OPT.

Ilgis 2 semestrai
Formatas Pilnas laikas
OPT kvalifikuotas Taip
Stažuotės variantas Taip
Apdovanojimas Diplomas
Kaina 22 000 USD, pridėjus atskirų pasirenkamųjų dalykų kainą

Stažuotės

Jei sėkmingai užpildysite tarptautinio verslo ar verslo plėtros pažymėjimą - arba abu - galite pradėti dirbti per trijų mėnesių stažuotę pirmaujančioje San Francisko ar Silicio slėnio įmonėje!

  • Įdėkite savo naujai sugebėjimus dirbti
  • Įgyti darbo patirties
  • Sukurkite ryšius
  • Išplėskite savo tinklą

Jūs pamatysite, kaip veikia JAV verslas, suteikiant jums konkurencinį pranašumą, kai esate pasirengę iškrauti visą darbo dieną tarptautinio verslo ar verslo plėtros srityje.

Kaina: 3000 JAV dolerių.

Pasirenkamas praktinis mokymas (OPT)

Neprivalomas praktinis mokymas yra galimybė studijuojantiems JAV su F-1 viza, pritaikyti savo žinias su praktine darbo patirtimi. Jei sėkmingai užpildysite tiek tarptautinio verslo, tiek verslo plėtros pažymėjimus, turėsite teisę kreiptis dėl apmokamo laikinojo darbo leidimo JAV, dar žinomo kaip pasirenkamasis praktinis mokymas (OPT).

Įsivaizduokite save, analizuodami organizacijos konkurenciją naujoje šalyje. Sukurti verslo strategijas, atitinkančias teisines, finansines ir ekonomines gaires. Bendravimas su įvairiais suinteresuotaisiais subjektais visame pasaulyje.

Su OPT galite taikyti viską, ką išmokote realiame pasaulyje, ir įgyti vertingos darbo patirties.

Tarptautiniai įrašai

Internetinės informacijos sesija

Ši programa yra struktūrizuota taip, kad tarptautiniai studentai galėtų įvykdyti savo vizos reikalavimus visą darbo dieną, taip pat turi galimybę gauti stažuotes ir neprivalomą praktinį mokymą (OPT).

Anglų kalbos mokėjimo reikalavimai

Tarptautiniai pareiškėjai privalo pateikti oficialius anglų kalbos mokėjimo įrodymus. Kartais yra šio reikalavimo išimtys. Atkreipkite dėmesį, kad kalbų mokėjimo balų ar kitų patikrinimo formų pateikimas negarantuoja priėmimo į programą. Taškai turi būti nuo praėjusių dvejų metų.

Anglų kalbos testas Minimalus dieninių pažymėjimų balas
TOEFL 90
IELTS 7
Kembridžas „C1 Advanced“
DAAD C1
TEM-4 arba TEM-8 70

Neatitinka šių reikalavimų? Pašto adresu internationaladmissions@berkeley.edu, kad gautumėte daugiau informacijos apie jūsų galimybes.

Programos reikalavimas

Kadangi tai yra kohortos programa, o vizos statusui išlaikyti reikia visą darbo dieną, turite dalyvauti visuose suplanuotuose kursuose.

F-1 vizų prašymas ir F-1 perkėlimo procesas

Jei nesate JAV pilietis ar nuolatinis JAV gyventojas, norėdami dalyvauti šioje programoje, turite kreiptis dėl F-1 studento vizos. Ne JAV piliečiams, turintiems vizos vizą (B-1, B-2) arba pagal Bevizio režimo programą, neleidžiama studijuoti dieninėms studijoms. Jūsų priėmimo pakete yra tinkamumo pažymėjimas (I-20), patvirtinantis, kad jus priėmė nuolatinėms studijoms.

Būstas

Berkeley ir San Francisko pasirinkimuose galėsite gyventi triukšmingoje bendrabutyje, pasimėgauti privačiu ar bendru apartamentu arba gauti asmeninį susirūpinimą.

Berkeley Life

Visur, kur jūs žiūrite į miestelius, pamatysite ryškiausius studentus ir dėstytojus iš viso pasaulio, kurie susibūrė draugystei kurti ir vieniems iš kitų mokytis. Berklis yra žinomas dėl visų tautybių studentų priėmimo - esame pasaulinės bendruomenės dalis. Jūs čia ne tik laukiate, bet ir čia.

Sveikata ir saugumas

Mes žinome, kad keliaujate toli nuo namų, kad galėtumėte dalyvauti unikaliose studijose ir užsienyje. Būsite studijavę aukščiausią universitetą, žinomą dėl griežtų akademinių standartų. Tai reiškia, kad tuo metu, kai esate čia, svarbiau nei kada nors anksčiau sutelkti dėmesį į savo sveikatą ir gerovę.

Jūsų paslaugoms

„UC Berkeley Global“ turi visą biurą, skirtą paremti savo tarptautinius studentus. Mes galime padėti kiekviename žingsnyje - nuo paraiškos teikimo proceso iki jūsų laiko Berklyje ir pasibaigus jūsų programai. Mūsų tikslas yra, kad jūsų Berkeley patirtis būtų teigiama, saugi, linksma ir produktyvi.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2020

Apie mokyklą

UC Berkeley Extension is an academic department within UC Berkeley and is located just a few blocks away from the main campus. This department offers short-term programming for international students ... Skaityti daugiau

UC Berkeley Extension is an academic department within UC Berkeley and is located just a few blocks away from the main campus. This department offers short-term programming for international students who want to study at Berkeley. We do not offer degrees. Instead, after you complete your studies with us, you’ll receive a certificate of completion, a transcript and the opportunity to transfer academic credits to your home university. For those of you who are working professionals, our programs will provide you with in-depth skills and learning that you can apply to your current position or a new job in the workplace. Skaityti mažiau
Berkeley , San Franciskas + 1 Daugiau Mažiau