Diplomo programa: Strateginis projektų valdymas

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Įgykite praktinių žinių, kad būtumėte efektyvus projektų vadovas, arba pridėkite projekto valdymo įgūdžių prie savo santraukos, naudodamiesi mūsų dieninių strateginio projekto valdymo studijų programomis. Įdėkite savo įgūdžius dirbti stažuodamiesi vadovaujančioje įmonėje San Fransiske ar Silicio slėnyje.

Įgykite projektų valdymo įgūdžių, reikalingų įvairioms organizacijoms, įgydami dieninius pažymėjimus, kurie gali baigti visą diplomo programą. Išmoksite įvairių metodikų, įskaitant „Agile“, kad galėtumėte vykdyti projektus laiku ir pagal biudžetą pirmaujančiose įmonėse San Fransiske, Silicio slėnyje ir visame pasaulyje.

Pradėkite studijuoti šiandien, kad įgytumėte įgūdžių, kurių reikia darbdaviams.

„Laikas, kurį praleidau„ UC Berkeley Extension “, buvo mano gyvenimo laikas“.
—Marcos Bento, „Princeton Growth Ventures“ bendradarbis

Strateginio projekto valdymo profesinio diplomo programa

Paimkite tiek „Adanced Project Management“, tiek „Lean Agile Management“ pažymėjimus ir keturis pasirenkamuosius specializacijos elementus, ir jūs turėsite teisę į stažuotę ir pasirenkamą praktinį mokymą su dviejų semestrų Strateginio projekto valdymo profesinio diplomo programa!

Įsisavinote įgūdžius, dabar laikas juos pritaikyti. Sujungti du pažymėjimus ir keturių semestro vienetų sutelktas pasirenkant būti tinkamos stažuotės ir OPT. Įgykite realaus pasaulio patirties ir pradėkite savo karjerą.

Užbaikite diplomą ir gaukite stažuotę ir OPT.

 • Ilgis: 2 semestrai
 • Formatas: Visas laikas
 • OPT kvalifikuota: Taip
 • Praktikos galimybė: Taip
 • Apdovanojimas: diplomas
 • Kaina: $ 22,000, pridėjus atskirų pasirenkamųjų dalykų kainą

Specializacija Pasirenkant

Apsilankykite extension.berkeley.edu ir peržiūrėkite visus mūsų siūlomus kursus.

Pradėkite dirbti per stažuotę arba OPT

„Turiu mokytis su žmonėmis iš viso pasaulio, daugelis dirba didelių kompanijų ar steigėjų projektų valdymo darbuose.“
—Brian Naylor, „Jasper Studios“ vyresnysis produkto vadovas

Kodėl Projektų valdymas?
Projektų vadovai turi didelę paklausą daugelyje sričių. Sėskite su programos direktoriumi Timu Bomboschu, kad sužinotumėte, kur mūsų absolventai susiranda darbą ir kaip galite pradėti.

„Aš ir toliau imsiu klases, kad galėčiau informuoti apie naujausias projektų valdymo praktikas, informaciją ir metodus“.
—Sandra Lew, „Ubisoft“ programos vadovas

Stažuotės

Jei sėkmingai išklausysite strateginio projekto valdymo arba „Lean Agile Management“ pažymėjimus - arba abu, galite pradėti dirbti per trijų mėnesių stažuotę pirmaujančioje San Francisko ar Silicio slėnio įmonėje!

 • Įdėkite savo naujai sugebėjimus dirbti
 • Įgyti darbo patirties
 • Sukurkite ryšius
 • Išplėskite savo tinklą

Pamatysite, kaip veikia JAV verslas, ir suteikiate konkurencinį pranašumą, kai būsite pasiruošęs dirbti visą darbo dieną Projektų valdyme.

Pasirenkamas praktinis mokymas (OPT)

Neprivalomas praktinis mokymas yra galimybė studijuojantiems JAV su F-1 viza, pritaikyti savo žinias su praktine darbo patirtimi. Jei sėkmingai išduosite pažangiojo projekto valdymo ir „Lean Agile Management“ pažymėjimus, turėsite teisę kreiptis dėl apmokamo laikino darbo leidimo JAV, dar žinomo kaip pasirenkamasis praktinis mokymas (OPT).

Įsivaizduokite save, valdydami tvarkaraščius, išlaidas ir projekto apimtį, kad paleistumėte naują programą. Naujo statybos projekto komunikacijos ir kokybės valdymo užtikrinimas. Komandos narių stebėjimas, kad atitiktų nustatytus terminus.

Su OPT galite taikyti viską, ką išmokote realiame pasaulyje, ir įgyti vertingos darbo patirties.

Mūsų absolventai dirba aukščiausio lygio įmonėse, įskaitant:

 • Pardavimų galia
 • Adobe
 • SAP
 • "Apple"
 • IBM
 • Google
 • Facebook
 • LinkedIn
 • Intuit
 • Macy's

Jūsų klasė

San Franciskas: Įsikūręs šurmuliuojančiame miesto rajone.

UC Berkeley plėtinys
San Francisko miesteliu
160 Spear St., 5, 6 ir 7 aukštai
San Franciskas, CA 94105

Programos reikalavimai tarptautiniams studentams

Internetinės informacijos sesija

Ši programa yra struktūrizuota taip, kad tarptautiniai studentai galėtų įvykdyti savo vizos reikalavimus visą darbo dieną, taip pat turi galimybę gauti stažuotes ir neprivalomą praktinį mokymą (OPT).

Anglų kalbos mokėjimo reikalavimai

Tarptautiniai pareiškėjai privalo pateikti oficialius anglų kalbos mokėjimo įrodymus. Kartais yra šio reikalavimo išimtys. Atkreipkite dėmesį, kad kalbų mokėjimo balų ar kitų patikrinimo formų pateikimas negarantuoja priėmimo į programą. Taškai turi būti nuo praėjusių dvejų metų.

Anglų kalbos testas Minimalus dieninių pažymėjimų balas
TOEFL 90
IELTS 7
Kembridžas „C1 Advanced“
DAAD C1
TEM-4 arba TEM-8 70

Neatitinka šių reikalavimų? Pašto adresu internationaladmissions@berkeley.edu, kad sužinotumėte daugiau apie kitas galimybes.

Programos reikalavimas

Kadangi tai yra kohortos programa, o vizos statusui išlaikyti reikia visą darbo dieną, turite dalyvauti visuose suplanuotuose kursuose.

F-1 vizų prašymas ir F-1 perkėlimo procesas

Jei nesate JAV pilietis ar nuolatinis JAV gyventojas, norėdami dalyvauti šioje programoje, turite kreiptis dėl F-1 studento vizos. Ne JAV piliečiams, turintiems vizos vizą (B-1, B-2) arba pagal Bevizio režimo programą, neleidžiama studijuoti dieninėms studijoms. Jūsų priėmimo pakete yra tinkamumo pažymėjimas (I-20), patvirtinantis, kad jus priėmė nuolatinėms studijoms.

Jei esate F-1 studentas kitoje JAV institucijoje, turite baigti F-1 perkėlimo procesą, kad galėtumėte dalyvauti šioje programoje. Perkėlimą turi inicijuoti jūsų dabartinė mokykla.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2020

Apie mokyklą

UC Berkeley Extension is an academic department within UC Berkeley and is located just a few blocks away from the main campus. This department offers short-term programming for international students ... Skaityti daugiau

UC Berkeley Extension is an academic department within UC Berkeley and is located just a few blocks away from the main campus. This department offers short-term programming for international students who want to study at Berkeley. We do not offer degrees. Instead, after you complete your studies with us, you’ll receive a certificate of completion, a transcript and the opportunity to transfer academic credits to your home university. For those of you who are working professionals, our programs will provide you with in-depth skills and learning that you can apply to your current position or a new job in the workplace. Skaityti mažiau
Berkeley , San Franciskas + 1 Daugiau Mažiau