Diplomo programa: Skaitmeninės rinkodaros vadyba

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Rinkodara yra svarbi bet kuriai organizacijai, kuri nori išlaikyti ir plėsti savo rinkos dalį. Įgykite praktinių įgūdžių, kad galėtumėte sukurti pilną planą - nuo rinkos tyrimų iki bendravimo ir reklamos - su mūsų dieninių studijų rinkodaros vadybos ir skaitmeninės rinkodaros studijomis. Įdėkite savo įgūdžius dirbti stažuotėje pirmaujančioje San Francisko ar Silicio slėnio įmonėje. Tarptautiniai studentai turi teisę į neprivalomą praktinį mokymą (OPT).

Plėtoti verslo galimybes mokantis pramonės standartų rinkodaros principus ir geriausią praktiką. Pasirinkite iš įvairių pasirenkamųjų, kurie geriausiai atitinka jūsų švietimo ir karjeros tikslus - ar norite dirbti rinkodaros srityje, ar geriau suprasti rinkodaros koncepcijas, kad taptumėte gerai apvaliu verslo darbuotoju.

„Susitikau su žmonėmis iš daugybės skirtingų šalių ir susipažinau su jų kultūra ir jų ideologija.

-Evelyn Lentz, vyresnysis verslo vadovas Hubert Burda Media (Hamburgas, Vokietija)

Skaitmeninės rinkodaros vadybos profesinės diplomo programa

Imkitės tiek rinkodaros vadybos, tiek skaitmeninės rinkodaros pažymėjimų, pridėkite pasirenkamų specializacijų, ir jums bus suteikta galimybė atlikti praktiką ir pasirenkamąjį praktinį mokymą, turintį dviejų semestrų skaitmeninės rinkodaros vadybos profesinio diplomo programą!

Užbaikite diplomą ir gaukite stažuotę ir OPT.

 • Ilgis: 2 semestrai
 • Formatas: Visas laikas
 • OPT kvalifikuota: Taip
 • Praktikos galimybė: Taip
 • Apdovanojimas: diplomas
 • Kaina: $ 22,000, pridėjus atskirų pasirenkamųjų dalykų kainą

Specializacija Pasirenkant

Apsilankykite extension.berkeley.edu, kad peržiūrėtumėte mūsų kursų katalogą.

Pradėkite dirbti per stažuotę arba OPT

Pramonės augimas
Prognozuojama, kad iki 2026 m. Reklamos, akcijų ir rinkodaros vadybininkų užimtumas išaugs 10 procentų.

„Kaip įsitraukiau į paleidimo ekosistemą, mano tikslas buvo sužinoti, kaip juos naudoti.“
—Mauricio Benvenutti, „StartSe“ partneris ir serijinis verslininkas / pardavėjas

Vietinės galimybės
„San Francisco“ užima 7-ą vietą pagal aukščiausius JAV rinkodaros vadybininkų įdarbinimus.

Stažuotės

Jei sėkmingai užpildysite rinkodaros vadybos ar skaitmeninės rinkodaros pažymėjimus - arba abu -, galite pradėti dirbti per trijų mėnesių stažuotę pirmaujančioje San Francisko ar Silicio slėnio įmonėje!

 • Įdėkite savo naujai sugebėjimus dirbti
 • Įgyti darbo patirties
 • Sukurkite ryšius
 • Išplėskite savo tinklą

Iš pradžių pamatysite, kaip veikia JAV verslas, suteikiant jums konkurencinį pranašumą, kai esate pasirengę iškrauti visą darbo dieną rinkodaros vadyboje arba skaitmeninėje rinkodaroje.

Pasirenkamas praktinis mokymas (OPT)

Neprivalomas praktinis mokymas yra galimybė studijuojantiems JAV su F-1 viza, pritaikyti savo žinias su praktine darbo patirtimi. Jei sėkmingai užpildysite rinkodaros vadybos ir skaitmeninės rinkodaros pažymėjimus, turėsite teisę kreiptis dėl apmokamo laikino darbo leidimo JAV, dar žinomo kaip pasirenkamas praktinis mokymas (OPT).

Įsivaizduokite, kad planuojate ir vykdote rinkos analizės projektą. Sukurti naują rinkodaros kampaniją naujai paleisties įmonei. Analizuojant duomenis, siekiant atlikti segmentuotą ir asmeninį rinkodarą.

Su OPT galite taikyti viską, ką išmokote realiame pasaulyje, ir įgyti vertingos darbo patirties.

Mūsų absolventai dirba aukščiausio lygio įmonėse, įskaitant:

 • Pardavimų galia
 • Adobe
 • SAP
 • "Apple"
 • IBM
 • Google
 • Facebook
 • LinkedIn
 • Intuit
 • Macy's

Jūsų klasė

San Franciskas: Įsikūręs šurmuliuojančiame miesto rajone.

UC Berkeley plėtinys
San Francisko miesteliu
160 Spear St., 5, 6 ir 7 aukštai
San Franciskas, CA 94105

Programos reikalavimai tarptautiniams studentams

Internetinės informacijos sesija

Ši programa yra struktūrizuota taip, kad tarptautiniai studentai galėtų įvykdyti savo vizos reikalavimus visą darbo dieną, taip pat turi galimybę gauti stažuotes ir neprivalomą praktinį mokymą (OPT).

Anglų kalbos mokėjimo reikalavimai

Tarptautiniai pareiškėjai privalo pateikti oficialius anglų kalbos mokėjimo įrodymus. Kartais yra šio reikalavimo išimtys. Atkreipkite dėmesį, kad kalbų mokėjimo balų ar kitų patikrinimo formų pateikimas negarantuoja priėmimo į programą. Taškai turi būti nuo praėjusių dvejų metų.

Anglų kalbos testas Minimalus dieninių pažymėjimų balas
TOEFL 90
IELTS 7
Kembridžas „C1 Advanced“
DAAD C1
TEM-4 arba TEM-8 7

Neatitinka šių reikalavimų? Pašto adresu internationaladmissions@berkeley.edu, kad sužinotumėte daugiau apie savo galimybes.

Programos reikalavimas

Kadangi tai yra kohortos programa, o vizos statusui išlaikyti reikia visą darbo dieną, turite dalyvauti visuose suplanuotuose kursuose.

F-1 vizų prašymas ir F-1 perkėlimo procesas

Jei nesate JAV pilietis ar nuolatinis JAV gyventojas, norėdami dalyvauti šioje programoje, turite kreiptis dėl F-1 studento vizos. Ne JAV piliečiams, turintiems vizos vizą (B-1, B-2) arba pagal Bevizio režimo programą, neleidžiama studijuoti dieninėms studijoms. Jūsų priėmimo pakete yra tinkamumo pažymėjimas (I-20), patvirtinantis, kad jus priėmė nuolatinėms studijoms.

Jei esate F-1 studentas kitoje JAV institucijoje, turite baigti F-1 perkėlimo procesą, kad galėtumėte dalyvauti šioje programoje. Perkėlimą turi inicijuoti jūsų dabartinė mokykla.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2020

Apie mokyklą

UC Berkeley Extension is an academic department within UC Berkeley and is located just a few blocks away from the main campus. This department offers short-term programming for international students ... Skaityti daugiau

UC Berkeley Extension is an academic department within UC Berkeley and is located just a few blocks away from the main campus. This department offers short-term programming for international students who want to study at Berkeley. We do not offer degrees. Instead, after you complete your studies with us, you’ll receive a certificate of completion, a transcript and the opportunity to transfer academic credits to your home university. For those of you who are working professionals, our programs will provide you with in-depth skills and learning that you can apply to your current position or a new job in the workplace. Skaityti mažiau
Berkeley , San Franciskas + 1 Daugiau Mažiau