close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Geriausios diplomo programos jungtinėse Amerikos Miunchenas Vokietija 2021

Diplomas - tai tarptautiniu mastu pripažįstamas akademinis įvertinimas, kuris yra suteikiamas studentams sėkmingai pabaigus tam tikros srities ir pobūdžio studijų programą. Kadangi šio tipo studijas siūlo įvairiausios pasaulio aukštosios mokyklos, jų trukmė, kaina, struktūra bei turinys gali labai stipriai skirtis.Vokietija yra puiki vieta tarptautinio scholarsand yra aukštos kokyb… Skaityti daugiau

Diplomas - tai tarptautiniu mastu pripažįstamas akademinis įvertinimas, kuris yra suteikiamas studentams sėkmingai pabaigus tam tikros srities ir pobūdžio studijų programą. Kadangi šio tipo studijas siūlo įvairiausios pasaulio aukštosios mokyklos, jų trukmė, kaina, struktūra bei turinys gali labai stipriai skirtis.

Vokietija yra puiki vieta tarptautinio scholarsand yra aukštos kokybės aukštojo mokslo sistemą. Šio išsilavinimo lygio vertė buvo patobulinta Vokietija 's stiprios ekonomikos. Užsienio studentai mėgautis puikios gyvenimo lygį saugiai ir saugios aplinkos. Berlynas yra sostinė.

Miunchenas yra 3 pagal dydį miestas Vokietijoje. Jis įsikūręs Bavarijos valstybės ir turi daugiau nei 1 mln gyventojų. Kaip pirmaujanti vietą moksle ir moksliniuose tyrimuose, Miunchenas turi daugiau nei 4 universitetai ir keli koledžai.

Rasti diplomo programas jungtinėse Amerikos Miunchenas Vokietijoje 2021

Skaityti mažiau
format_list_bulleted Filtrai
Siebel Institute of Technology
Miunchenas, Vokietija +1 Daugiau

"Twin-Campus" tarptautinis diplomas "Brewing Technology" programoje paruošia absolventus, norinčius išplėsti savo karjerą praktine alaus gamyba.

"Twin-Campus" tarptautinis diplomas "Brewing Technology" programoje paruošia absolventus, norinčius išplėsti savo karjerą praktine alaus gamyba. -
Diplomas
Dieninės
12 savaitės
Anglų
Universiteto miestelis
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia