Filter
Diplomas

Geriausios diplomo programos - Verslo vadybos studijos

Diplomai yra dokumentai, liudijantys studijų baigimą. Jie siūlomi įvairiose srityse ir yra prieinami mokyklose visame pasaulyje. Suteikiant pagrindinį išsilavinimą ir žinias specializuotoje srityje, diplomai yra skirti studentams tiesiogiai pritraukti į darbą arba parengti juos tolesniam išsilavinimui.

Kas yra verslo vadybos diplomas? Šis studijų kursas suteikia studentams išsamų supratimą ir žinias apie praktiką ir principus, pagrindžiančius pagrindines verslo valdymo temas. Tipiškos temos apima finansinę apskaitą, įmonių administravimo pagrindus, projektų valdymo principus, žmogiškuosius išteklius ir operacijų valdymą. Mėginių kursų metu yra verslo matematika, mikroekonomikos principai, komercinė teisė, verslo etika ir supratimas apie žmogiškųjų išteklių valdymą.

Yra daug priežasčių, dėl kurių pasirinkote įstoti į diplomo programą. Kai kurie iš jų apima studentų sprendimų priėmimo ir problemų sprendimo įgūdžių tobulinimą. Be to, uždirbdami verslo vadybos diplomą, programos absolventai gali būti kvalifikuoti pagal akcijas ir aukštesnius atlyginimus.

Diplomo gavimas paprastai trunka nuo vienerių iki dvejų metų, mokyklos skiriasi. Rekomenduojame išnagrinėti savo galimybes, susisiekdami su konkrečiais universitetais su programomis, kurios jus domina, norint nustatyti mokymosi ir mokymosi lūkesčius.

Verslo vadybos karjeros keliai yra gana įvairūs, o daugelis organizacijų siekia absolventų, turinčių naujų idėjų, kad galėtų pasiūlyti konkurencinį pranašumą. Kai kurias darbo galimybes sudaro žmogiškųjų išteklių vadybininkas, įmonių komunikacijų direktorius, verslo administratorius, ryšių su klientais vadovas, rinkodaros vadybininkas ir projekto valdymo administratorius. Kai kurie žmonės pasirenka tęsti mokslą, užsirašydami į studijų programą arba sutelkdami savo įgūdžius į verslo iniciatyvas, pvz., Smulkaus verslo įmones.

Dauguma universitetų siūlo daugybę nuotolinio mokymo modulių. Asmenims, kuriems reikalingas lankstesnis ugdymo procesas, turėtų apsvarstyti galimybę užsiregistruoti internetinėje programoje. Norėdami pradėti kurso, ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Read More Read Less
Other options within this field of study:

21 Results in Verslo vadybos studijos

Toronto School of Management

Šis kursas yra idealus tiems, kurie nori siekti tarptautinės verslo karjeros. Ši kvalifikacija parengs studentus už vaidmenis įvairiose srityse, įskaitant rinkodarą, fina ... [+]

Verslo vadybos diplomas

Šis kursas yra idealus tiems, kurie nori siekti tarptautinės verslo karjeros. Ši kvalifikacija parengs studentus už vaidmenis įvairiose srityse, įskaitant rinkodarą, finansavimą, žmogiškuosius išteklius ir valdymą.

Ši programa orientuota į naujausius tarptautinio verslo valdymo pokyčius, kurie padės jums:

Sukurkite reikiamus įgūdžius ir žinias, kad galėtumėte tuoj pat būti vadybininku, taip pat pagerinti savo asmeninius ir profesinius įgūdžius, kad padėtumėte pasiekti savo tikslusNaudokite kognityvinius ir problemų sprendimo įgūdžius, kad dirbtumėte individualiai ir komandoje, įskaitant bet kokį verslo etikos svarstymą.Pasiruoškite dirbti įvairiose kultūrose ir šalyse ir suprasti, kaip sukurti veiksmingas komunikacijos strategijasReikalavimai kursuiOntarijo vidurinės mokyklos diplomas arba lygiavertis * arba suaugusiųjų studentas **18 metų ir vyresnisIELTS 5,5 ar lygiavertės ne gimtoji anglų kalbos... [-]
Kanada Toronto
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Kanada
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Toronto
    )

)
1
March 2019
Full-time
2 metų
Su bendrabučiu

Skaityti daugiau lietuvių kalba
Reeves College

Reeves College "Hospitality Business Management" moko studentus ne tik puikiai bendrauti ir klientų aptarnavime, bet ir su svetingumo pardavimo ir rinkodaros strategijomi ... [+]

Kanados svetingumo ir turizmo pramonė ir toliau auga, nes šalis buvo viena iš dešimties populiariausių kelionių vietų pasaulyje 2013 m.

Reeves College "Hospitality Business Management" moko studentus ne tik puikiai bendrauti ir klientų aptarnavime, bet ir su svetingumo pardavimo ir rinkodaros strategijomis; maitinimo ir gėrimų paslaugos; namų ūkis ir personalo valdymas; ir dar. Studentai baigs praktinius mokymus, kurių jiems reikia norint sėkmingai dirbti šioje įvairioje pramonės šakoje, kur jie gali ieškoti galimybių, pavyzdžiui, viešbučio, apgyvendinimo, pramogų ar restoranų vadybininko.

[-]
Kanada Calgary
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Kanada
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Calgary
    )

)
1
September 2019
Full-time
43 savaites
Su bendrabučiu

Skaityti daugiau lietuvių kalba
Focus College

Aukštosios nacionalinės kvalifikacijos teikia praktinius įgūdžius ir teorines verslo žinias, kurių reikia darbdaviams. Jos leidžia universitetams patekti į universitetus ... [+]

Aukštosios nacionalinės kvalifikacijos teikia praktinius įgūdžius ir teorines verslo žinias, kurių reikia darbdaviams. Jos leidžia universitetams patekti į universitetus tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu mastu. "HND in Business" (SCQF 8 lygis) suteikia dabartinį supratimą apie pagrindinius tarptautinio verslo aspektus, daugiausia dėmesio skiriant verslo valdymui ir žmogiškųjų išteklių valdymui.

HND verslo programa apima verslo kultūrą ir strategiją, įvairių dydžių organizacijų, rinkodaros, ekonomikos klausimų, apskaitos, verslo teisės ir IT valdymą.

Mokymosi tikslai

"HND Business" suteiks kompetencijos sritį. Konkretūs "HND Business" tikslai yra šie:... [-]

Kanada Kelowna Surrey
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Kanada
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Kelowna
    )

  [2] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Surrey
    )

)
1
January 2019
Full-time
2 metų
Su bendrabučiu

Skaityti daugiau lietuvių kalba
College of the Rockies

Mūsų verslo valdymo programų dėmesys tvarumui padeda jums tapti konkurencinga besikeičiančioje verslo aplinkoje. Apsvarstykite verslo praktiką ir sprendimus, susijusius s ... [+]

Apie

Mūsų verslo valdymo programų dėmesys tvarumui padeda jums tapti konkurencinga besikeičiančioje verslo aplinkoje. Apsvarstykite verslo praktiką ir sprendimus, susijusius su poveikiu vietos ar pasaulio aplinkai, jūsų bendruomenei, visuomenei ir ekonomikai.

Mūsų mažų klasių dydžiai suteikia galimybę bendrauti tarpusavyje, kad galėtumėte tobulėti. Nenuostabu, kad mūsų verslo studentai reguliariai laimėjo apdovanojimus Vakarų Kanados verslo konkurse.

Diplomo programa yra siūloma ne visą darbo dieną ir visą darbo dieną, o kursai yra tiek klasėje, tiek internetu. Pasirinkite savo studijų sritį iš šių programų srautų:

ApskaitaGeneralinis direktoriusRinkodaraApskaita... [-]
Kanada Cranbrook
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Kanada
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Cranbrook
    )

)
1
September 2019
Full-time
Part-time
2 metų
Internetinės
Su bendrabučiu

Skaityti daugiau lietuvių kalba
School of Business London

Kvalifikacija buvo sukurta siekiant išplėsti ir atlyginti besimokantiesiems, kurie siekia ar jau užsiėmė profesine veikla su verslu susijusiu sektoriumi. Mes taip pat užt ... [+]

QUALIFI - 3 lygio verslo vadybos diplomas

Kvalifikacija buvo sukurta siekiant išplėsti ir atlyginti besimokantiesiems, kurie siekia ar jau užsiėmė profesine veikla verslo sektoriuje. Mes taip pat užtikriname, kad besimokantieji turės galimybę išmokti šiame sektoriuje reikalingų įgūdžių ir savybių. Taip pat galima suprasti, kad ši Verslo vadybos kursų programa skatins tiek akademinę, tiek profesinę kvalifikaciją, kad besimokantieji suprastų įvairius su verslu susijusius sektorius. Diplomas yra akredituotas 3 lygmenyje, kurio bendras atitikmuo - 60 kreditų. Mokiniams privaloma užpildyti 3 lygio diplomą, norint pereiti prie QUALIFI 4 lygio verslo vadybos sertifikato . Pagrindinis kursų principas yra užtikrinti studentų, kurie nori kurti savo globos pajėgumus verslo sektoriuje, karjeros kelias. Diplomo, kuris yra pripažintas JK kvalifikacija, rezultatas yra siekiantiems įgyti žinių, reikalingų organizacijoms visame pasaulyje./>... [-]

Jungtinė Karalystė London
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Jungtinė Karalystė
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => London
    )

)
1
August 2019
Full-time
Part-time
8 mėnesių
Internetinės ir su apgyvendinimu studijos

Skaityti daugiau lietuvių kalba
CDI College

"Hospitality Business Management" programa CDI College supažindina studentus su karjeros galimybe viešbučio ir maisto bei gėrimų paslaugų srityse. ... [+]

" Hospitality Business Management" programa CDI College supažindina studentus su karjeros galimybe viešbučio ir maisto bei gėrimų paslaugų srityse. Absolventai gali rasti darbą vietos ir užsienyje restoranuose ir viešbučiuose kaip vadovai, prižiūrėtojai ir kitos pagrindinės svetingumo valdymo pareigybės.

Programa taip pat apima praktika, leidžianti studentams įgyti darbo patirties prieš baigdami studijas.

[-]
Kanada Winnipeg Calgary Edmonton Red Deer  + 1 More
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Kanada
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Winnipeg
    )

  [2] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Calgary
    )

  [3] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Edmonton
    )

  [4] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Red Deer
    )

)
1
September 2019
Full-time
Su bendrabučiu

Skaityti daugiau lietuvių kalba
Greenwich School Of Business And Finance (GSBF)

Iš 4 lygis diplomas turinio Verslo vadybos kvalifikaciją yra orientuota į valdymo komunikacija, verslo organizacijas pasauliniame kontekste, žmonių valdymo, finansų vadov ... [+]

Iš 4 lygis diplomas turinio Verslo vadybos kvalifikaciją yra orientuota į valdymo komunikacija, verslo organizacijas pasauliniame kontekste, žmonių valdymo, finansų vadovams, taip pat kaip mokslinių tyrimų įgūdžių ir asmeninio tobulėjimo tikimasi iš vadovo supratimas. Ji apima platų spektrą labai svarbių verslo ir vadybos temomis, pavyzdžiui, todėl idealiai tinka tiems, kurie prasidėjo, ar planuojate perkelti į, karjeros privačiai viešojo sektoriaus verslui. Programa leidžia besimokantiesiems įgyti žinių ir supratimą apie temomis ir plėtoti pagrindinius įgūdžius, kurių jiems reikia dirbti verslo valdymo vaidmenis.

GSBF pristato aukštos kokybės ir akredituotas programas, kurios yra dabartinės ir aktuali. Mes siūlome daugiau nei 20 programų, įskaitant finansų, apskaitos, rinkodaros, žmogiškųjų išteklių ir bendrąjį valdymą, kurie yra atspindinti naujos verslo aplinka.... [-]

Jungtinė Karalystė UK Online
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Jungtinė Karalystė
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => UK Online
    )

)
1
August 2019
Full-time
9 mėnesių
Internetinės

Skaityti daugiau lietuvių kalba
Tecnológico de Monterrey (Educación Continua Presencial)

Šios programos tikslas yra greitai integruoti išsamią svarbiausių sprendimų organizacijoje elementų viziją, pagrįstą technologinėmis priemonėmis, kurios užtikrins sėkmę j ... [+]

tikslas

"Agilely" integruos išsamią svarbiausių elementų, skirtų sprendimų priėmimui organizacijoje, viziją, pagrįstą technologinėmis priemonėmis, kurios užtikrins sėkmę jūsų pozicijoje.

Programos privalumaiJūs pritaikysite pažangiausius metodus, kurie padės geriau suprasti savo bendradarbius, siūlydami išmatuojamus ir sudėtingus tikslus.Jūs išmoksite geriausius projektų valdymo būdus.Jūs įgis žinių ir įgūdžių, kurie padės jums tobulinti savo įgūdžius verslo analitikos tema.Jūs išmokysite projektuoti galingą vykdomąjį įvaizdį, naudosite kūno kalbą savo naudai, o jūs sužinosite pagrindinius socialinio ir vykdomojo protokolo elementus.Jūs gausite įrankius nepriekaištingam paslaugų rinkodaros valdymui jūsų organizacijos labui.Jūs sukursite žinių ir įgūdžių, kad pasiektumėte lyderį, orientuotą į žmogų, paremtą instruktavimu ir įgalinimu, kuris prisideda prie jo personalo talento vystymosi.Jūs suprasite bet kurios organizacijos, siekiančios pelningumo kaip vienos iš pagrindinių tikslų, finansinės sėkmės esmę.Nukreipta į... [-]
Meksika Monterrey Buenavista Mexico City Santa Fe Leon Aguascalientes  + 3 More
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Meksika
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Monterrey
    )

  [2] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Buenavista
    )

  [3] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Mexico City
    )

  [4] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Santa Fe
    )

  [5] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Leon
    )

  [6] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Aguascalientes
    )

)
1
May 2019
Full-time
112 valandos
Su bendrabučiu

Skaityti daugiau lietuvių kalba
LaSalle College Montreal

Atsižvelgiant į nuolat augančias paslaugų bendroves ir apskritai komerciją, reikalaujama specializuotos darbo jėgos komerciniame valdyme. ... [+]

Verslo vadybos diplomas

Atsižvelgiant į nuolat augančias paslaugų bendroves ir apskritai komerciją, reikalaujama specializuotos darbo jėgos komerciniame valdyme.

Verslo vadybos programa (DEC) trunka 3 metus ir traukina technikus, kad įgytų kompetenciją visoms komercinio valdymo ir prekybos jėgos sritims, priklausančioms komercinei įmonei ar verslui.

Užimtumo perspektyvos

Absolventai galės pritaikyti savo žinias tokiose situacijose kaip:

Pardavimų jėgos personalo valdymas Verslo ir pardavimo atstovavimas Mažmeninės prekybos ar kitos įmonės valdymas Personalo įdarbinimas ir samdymas Pirkimo ir atsargų valdymas Klientų ir pardavimų valdymas Rinkodaros ir produktų paleidimo valdymas Ryšių ir reklamos priežiūra Verslo tyrimai, apklausos kūrimas ir analizė ... [-]
Kanada Montreal
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Kanada
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Montreal
    )

)
1
September 2019
Full-time
Su bendrabučiu

Skaityti daugiau lietuvių kalba
Canadian College

... [+]

Programos privalumai Priėmimo sąlygos Karjeros galimybės

Karjeros galimybės nuolat plėsti, beveik visose pramonės šakose, kaip pasaulinė rinka ir toliau plėtoti.

[-]
Kanada Vancouver
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Kanada
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Vancouver
    )

)
1
September 2019
Full-time
6 semestrus
Su bendrabučiu

Skaityti daugiau lietuvių kalba
Cambridge Management and Leadership School

5 lygio verslo vadybos diplomas buvo sukurtas, siekiant plėtoti ir apdovanoti šiandienos ir ateities verslo vadybininkus, ir toliau tęsti valdymo sektorių pripažinimą ir ... [+]

Apie

5 lygio verslo vadybos diplomas buvo sukurtas, siekiant plėtoti ir apdovanoti šiandienos ir ateities verslo vadybininkus, ir toliau tęsti valdymo sektorių pripažinimą ir profesionalumą. Besimokantieji susipažins su organizacijų veikimu, tikslais ir procesais, įvertins jų įvairovę ir išorinių jėgų įtaką bei poveikį jiems. Bus tiriama sparčiai besikeičianti ir sudėtinga verslo aplinka ir skirtingos organizacijos gebėjimas išlaikyti atsparumą ir teigiamai reaguoti į pokyčius bei galimybes. Įvairių verslo operacijų ir funkcijų valdymas, specifinių iššūkių valdymas organizacijoms supažindins mokinius su vadybos teorija, praktika ir modeliais, kurie suteiks vertingų žinių ir žinių. Programų pagrindas yra suteikti karjeros kelią besimokantiesiems, norintiems plėtoti savo valdymo gebėjimus verslo sektoriuje.... [-]

Jungtinė Karalystė Cambridge
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Jungtinė Karalystė
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Cambridge
    )

)
1
August 2019
Full-time
Part-time
12 - 36 mėnesių
Internetinės

Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Su National Diploma / išplėstiniam National Diploma in Small Business Management galite dirbti kaip verslininkas, pradėti ir valdyti savo verslą, verslo patarėjas, valdyt ... [+]

Su National Diploma / išplėstiniam National Diploma in Small Business Management galite dirbti kaip verslininkas, pradėti ir valdyti savo verslą, verslo patarėjas, valdyti Mažos / vidutinio verslo ar socialinės verslininkas.

National Diploma Priėmimo sąlygos ir reikalavimai Minimalūs ApS: 22 su matematika ar 24 su matematinis raštingumas Anglų: 4 (50% +) Matematika: 3 (40% +) Matematinis raštingumas: 5 (60% +) Išplėsti National Diploma Priėmimo sąlygos ir reikalavimai Minimalūs ApS: 19 su matematika ar 21 su matematinis raštingumas Anglų: 4 (50% +) Matematika: 3 (40% +) Matematinis raštingumas: 5 (60% +)

Susitikimas fakulteto minimalius reikalavimus tam tikros programos nebūtinai garantuoja priėmimą į šią programą, kaip specifiniai atrankos kriterijai gali būti taikomi ir dėl erdvės apribojimų.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Pietų Afrikos Respublika
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Johannesburg
    )

)
1
February 2019
Full-time
3 - 4 metų
Su bendrabučiu

Skaityti daugiau lietuvių kalba
Asturias Corporación Universitaria

Dabartiniai reikalavimai socialinės ir ekonominės aplinkos parodyti didesnį poreikį aukštos kvalifikacijos ir apmokytas galiojančiomis komercinėje srityje. Kiekvienas užd ... [+]

Tarptautinis diplomas Verslo vadybos ir pardavimo metodai

Dabartiniai reikalavimai socialinės ir ekonominės aplinkos parodyti didesnį poreikį aukštos kvalifikacijos ir apmokytas galiojančiomis komercinėje srityje. Kiekvienas pardavimo uždarymas yra dar tokioje aplinkoje, kur esami klientai yra labiau nusimano ir reiklus, kai jis ateina į įsigyti, naudoti ar vartojimo prekė ar paslauga ir efektyvią pardavimų įrankiai, naudingi pelningumą reikiamą žingsnis verslas. Dėl šios priežasties svarbu tinkamai pardavimų valdymo padidinti pajamas ir kovoti su konkurencijos veiksmus, todėl pardavimų technika ir drausmės vertė kurti planus ir veiksmus skirtingose ​​rinkose ir vartotojams.... [-]

Ispanija Madrid Kolumbija Bogotá
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Ispanija
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Madrid
    )

  [2] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Kolumbija
    )

  [3] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Bogotá
    )

)
1
January 2019
Part-time
130 valandos
Internetinės

Skaityti daugiau lietuvių kalba
Online Business School

"Level 3" universiteto fondo programa yra 120 kreditų "lygmens" lygiavertės kvalifikacijos, kuri padeda mokiniams sužinoti pagrindines sąvokas ir įvairias valdymo procedū ... [+]

"Level 3" universiteto fondo programa yra 120 kreditų "lygmens" lygiavertės kvalifikacijos, kuri padeda mokiniams sužinoti pagrindines sąvokas ir įvairias valdymo procedūras, reikalingas verslui dirbti, ji buvo specialiai sukurta siekiant suteikti studentams žinias, reikalingas dirbti veiksmingai tiek asmeniškai, tiek verslo komandose. Gebėjimas plėtoti gerus verslo valdymo įgūdžius yra labai svarbus bet kuriam kompanijai.

"Level 3 Diploma Business Management" sudaro 6 moduliai ir 6 rašytiniai užduotys, kiekvienas modulis susideda iš maždaug 40 orientuotų mokymosi valandų. Baigę diplomą, studentai turės galimybę naudotis įvairiais studijų ištekliais, pvz., Pagalba dėstytojams ir seminarai, socialinio ugdymo forumas ir papildomos medžiagos, padedančios baigti studijų baigimo kursą.... [-]

Jungtinė Karalystė Coventry
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Jungtinė Karalystė
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Coventry
    )

)
1
Registracija galima
Full-time
Part-time
420 - 540 valandos
Internetinės

Skaityti daugiau lietuvių kalba
John Academy

Ar esate pradininkas, laukdamas verslo? ar verslininkas tikisi išplėsti verslą, kuriame jau esate? Tuomet turėsite parengti tinkamą verslo planą. Užsiregistruokite dabar ... [+]

Geriausios diplomo programos - Verslo vadybos studijos 2019. Kas yra kursas?Smulkaus verslo savininkai.Esami verslininkai, kuriems reikalingas verslo planas.Vadybininkai, kuriems prašoma parašyti verslo planą.Asmenys, norintys verstis savo verslu į kitą lygį.Laisvai samdomi vertėjai.Verslo studentai.Konsultantas, kuris ieško sistemos, kuri padėtų klientams parengti planą.Įėjimo reikalavimai:Šis kursas yra prieinamas visiems besimokantiesiems iš visų akademinių pamokų. Tačiau, nors išsilavinimas ir verslo studijų patirtis yra pranašumas.Gerai suprasti anglų kalbą, skaičiavimo įgūdžius ir IRT reikalaujama dalyvauti šiame kursuose.Vertinimas:Pasibaigus kursui, jums reikės apsilankyti internetiniame pasirinktojo testo variante. Jūsų testas bus įvertintas automatiškai ir nedelsiant, kad jūs iš karto žinotumėte, ar sekasi.Prieš sėdėdamas savo egzaminui, turėsite galimybę išbandyti savo įgūdžius su egzaminu.Sertifikavimas:Kai sėkmingai išlaikysite testą, galėsite gauti akredituotą pažyma apie pasiekimus. Tačiau jūs taip pat galite gauti kursų baigimo pažymėjimą, kai baigiate kursą be posėdžio. Sertifikatai gali būti gauti iš tiražo už 39 £ arba PDF formatu už 24 £.Kodėl rinktis mus?Įperkamas, patrauklusMokymo vadovo vaizdo medžiaga / medžiaga;Studijuokite patogioje, pažangią internetinę mokymosi platformą;Efektyvus egzaminų sistemų vertinimas ir greitas rezultatas;Jungtinė KaralystėPrieiga prie kurso turinio mobiliajame, planšetiniame kompiuteryje ar darbalaukyje bet kurioje vietoje;Prašymas gauti "NUS Extra Discount Card";24/7 studentų palaikymas el. Paštu.Karjeros kelias:... [-]
Jungtinė Karalystė London
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Jungtinė Karalystė
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => London
    )

)
1
Registracija galima
Full-time
Part-time
Internetinės

Skaityti daugiau lietuvių kalba