close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Geriausios diplomo programos jungtinėse Amerikos South Shields Jungtinė Karalystė 2021

Diplomas - tai dokumentas, kuris yra suteikiamas sėkmingai pabaigus tam tikras, dažnai itin specifines studijų programas, kurios trunka nuo vienerių iki dvejų metų. Diplomo studijas studentams gali pasiūlyti įvairiausi pasaulio technikos universitetai bei kolegijos. Studentų įgytas diplomas gali atverti kelius tolimesnėms akademinėms studijoms ar sėkmingai ir įdomiai karjerai.Švieti… Skaityti daugiau

Diplomas - tai dokumentas, kuris yra suteikiamas sėkmingai pabaigus tam tikras, dažnai itin specifines studijų programas, kurios trunka nuo vienerių iki dvejų metų. Diplomo studijas studentams gali pasiūlyti įvairiausi pasaulio technikos universitetai bei kolegijos. Studentų įgytas diplomas gali atverti kelius tolimesnėms akademinėms studijoms ar sėkmingai ir įdomiai karjerai.

Švietimas, Jungtinės Karalystės perduotas klausimas su kiekviena iš Jungtinės Karalystės šalių, turinčių atskiras sistemas pagal skirtingas vyriausybės: JK vyriausybė yra atsakinga už Anglijos ir Škotijos vyriausybė, Velso vyriausybė ir Šiaurės Airijos vykdomoji valdžia yra atsakinga Škotijos , Velsas ir Šiaurės Airija, atitinkamai.

Peržiūrėti visas diplomo programas jungtinėse Amerikos South Shields Jungtinėje Karalystėje 2021

Skaityti mažiau
format_list_bulleted Filtrai
South Tyneside College
South Shields, Jungtinė Karalystė

Gausite galimybę išmokti maitinimo įgūdžių kolegijos restorane „Bistro 150“, kuriame veikia įvairūs maisto tiekimo stiliai, įskaitant sidabro paslaugas.

Gausite galimybę išmokti maitinimo įgūdžių kolegijos restorane „Bistro 150“, kuriame veikia įvairūs maisto tiekimo stiliai, įskaitant sidabro paslaugas. -
Diplomas
Anglų
Rgp. 2021
Universiteto miestelis
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia