close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Geriausios diplomo programos jungtinėse Amerikos Melton Mowbray Jungtinė Karalystė 2021

Diplomas - tai akademinis dokumentas, kuris yra įteikiamas sėkmingai pabaigusiems paprastai itin specifines ir į praktinę tam tikros srities pusę orientuotas studijų programas. Paprastai, šio tipo studijų programas studentams siūlo įvairiausi pasaulio technikos universitetai bei kolegijos. Įgiję tam tikros srities diplomą, studentai dažnai nusprendžia tęsti studijas ir stoja į tol… Skaityti daugiau

Diplomas - tai akademinis dokumentas, kuris yra įteikiamas sėkmingai pabaigusiems paprastai itin specifines ir į praktinę tam tikros srities pusę orientuotas studijų programas. Paprastai, šio tipo studijų programas studentams siūlo įvairiausi pasaulio technikos universitetai bei kolegijos. Įgiję tam tikros srities diplomą, studentai dažnai nusprendžia tęsti studijas ir stoja į tolimesnes akademines studijų programas.

Švietimas, Jungtinės Karalystės perduotas klausimas su kiekviena iš Jungtinės Karalystės šalių, turinčių atskiras sistemas pagal skirtingas vyriausybės: JK vyriausybė yra atsakinga už Anglijos ir Škotijos vyriausybė, Velso vyriausybė ir Šiaurės Airijos vykdomoji valdžia yra atsakinga Škotijos , Velsas ir Šiaurės Airija, atitinkamai.

Peržiūrėti diplomo programas jungtinėse Amerikos Melton Mowbray Jungtinėje Karalystėje 2021

Skaityti mažiau
format_list_bulleted Filtrai
Brooksby Melton College
Melton Mowbray, Jungtinė Karalystė

Šis 3 lygio floristikos kursas skirtas paruošti studentus darbui floristikos pramonėje arba leisti studentams valdyti savo floristikos verslą.

Šis 3 lygio floristikos kursas skirtas paruošti studentus darbui floristikos pramonėje arba leisti studentams valdyti savo floristikos verslą. -
Diplomas
Anglų
Rgp. 2021
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia