Filter
Diplomas
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios diplomo programos - Turizmo ir svetingumo studijos

Diplomo programos siūlo studentams galimybę, kai laikas yra trumpas arba teikiama individuali tikisi greitai judėti į karjerą. Šios programos paprastai suteikia intensyvus ir išsamų dalykų, kurie suteikia žinių ir įgūdžių, kad absolventai reikia darbo jėgos. Diplomas programa yra dažnai baigė vos po vienerių ar dvejų metų darbo ir studijų.

Kas yra iš turizmo ir svetingumo programa diplomas? Studentai šią programą plėtoti įgūdžius ir žinias, kad jiems reikia siekiant sėkmingai Kelionės, turizmas ir svetingumo. Studentai kompiuteriu įgūdžiai, apžvalgos pardavimo ir rinkodaros metodus, sužinoti apie paskirties pasirinkimų, ir kontroliuoti priežastiniai veiksniai, ir kelionės kryptis turistams. Studentai taip pat gali išmokti naudotis efektyviausia tyrimų priemones arba sukurti kelionių paketus.

Yra keletas svarbių privalumų Pildydami šią kokio tipo programa.Absolventai yra pasirengę judėti greitai į savo pasirinktose srityse įgūdžių, reikalingų sėkmingai ir iš anksto. Trumpas programa atskleidžia studentus su specialistais ir ekspertais šioje srityje, leidžianti studentams pradėti kurti bendraamžių ir rėmėjų tinklą.

Yra daug mokyklų, esančių visame pasaulyje, kurios siūlo šią programą. Dėl šios įvairovės, išlaidos, susijusios su mokymusi ir reikmenų labai skirtis. Dėl konkrečios informacijos apie sąnaudas, būsimieji studentai turėtų kreiptis į mokyklas atskirai.

Yra daug įvykdant ir įdomi karjera prieinamas Baigusių šią programą. Yra vietų turizmo, pavyzdžiui, rinkodaros, reklamos, svetingumą ir žmogiškuosius išteklius. Darbo galimybių įtraukti kelionės konsultavimą, kruizinių linijų svečių aptarnavimą, viešbutį ir automobilių nuomos ir oro linijų klientų aptarnavimo ar palydovės. Kai darbas pozicija uždirbtas, dažnai daug šansai absolventas Advance ir išplėsti jo ar jos karjeros galimybes.

Tie patys asmenys, kurie tikisi taikomos diplomą turizmo ir svetingumo programa gali rasti daugiau informacijos šiais sąrašais. Paieška jūsų programoje žemiau ir susilietus tiesiogiai įvežimo įstaiga iš jūsų pasirinktos mokyklos, užpildydamas švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

70 Results in Turizmo ir svetingumo studijos

Toronto School of Management

Šis vienerių metų kursas suteiks jums įgūdžių pradėti ir sėkmingai įsitraukti į svetingumo ir turizmo karjerą. Mėgaukitės 3% ankstyvo paukščių nuolaida, jei mokate visą m ... [+]

Viešbučių ir turizmo vadybos kooperacijos diplomas

Šis vienerių metų kursas suteiks jums įgūdžių pradėti ir sėkmingai įsitraukti į svetingumo ir turizmo karjerą. Mėgaukitės 3% ankstyvo paukščių nuolaida, jei mokate visą mokestį už mokslą. Programoje daugiausia dėmesio skiriama naujausiems viešojo maitinimo sektoriaus pokyčiams, padedant:

Plėtoti profesionalius viešbučių įgūdžius, tokius kaip veiksmingi bendravimo įgūdžiai, geri klientų aptarnavimo įgūdžiai, vadovavimas ir komandinis darbas, užtikrinant, kad jūs pateikiate kokybišką produktą ar paslaugą savo klientams.Gauk prižiūrėtą praktinio darbo patirtį, tiesiogiai susijusią su jūsų akademiniais ir karjeros tikslaisTapkite nedelsiant veiksminga svetingumo ir turizmo industrijoje, suprasdami daugybę svetingumo funkcijų principus ir procedūras, įskaitant staliuko operacijas, namų ūkį ir maisto bei gėrimų gamybą.Reikalavimai kursuiOntarijo vidurinės mokyklos diplomas arba lygiavertis * arba suaugusiųjų studentas **18 metų ir vyresnisIELTS 5,5 ar lygiavertės ne gimtoji anglų kalbos... [-]
Kanada Toronto
November 2019
Dieninės
1 metai
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
B.H.M.S. Business & Hotel Management School

Svetingumo vadybos bakalauro laipsnį formuojantis "Hotel and Hospitality Management" arba "Global Business Management" bakalauro laipsnį sudaro vienas ... [+]

Programa:

BA Hotel 1 metai

Trukmė:

Vieneri metai

Prieinamumas:

Šis pasiūlymas yra prieinamas visiems potencialiems studentams.

Apžvalga

Svetingumo vadybos bakalauro laipsnį formuojantis "Hotel and Hospitality Management" arba "Global Business Management" bakalauro laipsnį sudaro vienas intensyvus 6 mėnesių trukmės studijų laikotarpis BHMS universitetuose Liucernoje, Šveicarijoje, ir vienas praktinis mokamas 4- 6 mėnesius Šveicarijos svetingumo industrijoje.

BHMS yra 1928 m. Įkurtos "Bénédict" Šveicarijos mokyklų grupės narys, kurio misija - suteikti suaugusiųjų švietimą žmonėms, norintiems sėkmingai dirbti. Bénédict mokykla yra viena iš didžiausių Šveicarijos privačių švietimo organizacijų ir kasmet moko daugiau nei 15 000 visą ir neakivaizdinių studijų studentų. Nuo 2002 m. Brightono universiteto Didžiosios Britanijos diplomatijos ir aukštojo mokslo diplomų programų akreditavimo daugiau kaip 1000 studentų sėkmingai baigė diplomo programą.... [-]

Šveicarija Lucerne
January 2020
Dieninės
1 metai
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Culinary Institute of Israel

Tai asmeninė karjeros plėtros programa, apimanti kulinarines karjeros studijas vienoje Izraelio išskirtinių gurmaniškų valgių gamyklų, paremtų pirmaujančia profesine kole ... [+]

Tai asmeninė karjeros plėtros programa , apimanti kulinarines karjeros studijas vienoje Izraelio išskirtinių gurmaniškų valgių gaminimo mokyklų, kurią remia pirmaujantis profesinis koledžas Ort Dan Gourmet ir praktinė praktinė stažuotė dideliuose viešbučiuose.

Tel Avivas yra didžiausias Izraelio didmiesčių miestas ir pasaulyje žinomas dėl savo kultūrinių renginių, ryškių naktinių pramogų, smėlio paplūdimių, LGBT draugiškumo ir, žinoma, nuostabios kulinarijos scenos. 2018 m. Miestas buvo vadinamas Veganų tautos dėl savo įvairovės ir naujovių veganams palankių maisto produktų.

Ort Dan Gourmet

Štai unikali galimybė jums toliau studijuoti kulinarinius menus, daugiausia dėmesio skiriant Izraelio, Vidurio Rytų ir Viduržemio jūros regiono košerinėms virtuvėms ir praktikuojant savo amatus bei įgūdžius, kaip stažuotes dideliuose 5 žvaigždučių viešbučiuose Tel Avive. Programa susideda iš savaitinių teorinių ir praktinių kulinarinių klasių, daugiau nei 700 praeivių valandų viešbučiuose, stočių rotacijoje (įskaitant renginius) ir dar daugiau.... [-]

Izraelis Tel Aviv-Yafo
July 2019
Dieninės
6 - 12 mėnesių
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
NZMA

Ši programa yra ideali, jei planuojate svetingumo valdymo karjerą arba jei jau esate pirmaujanti svetingumo paslaugų patirtis ir nori pereiti į kitą lygį ir pereiti prie ... [+]

80 savaičių

Ši 80 savaičių programa yra siūloma NZMA "Auckland Sylvia Park Campus".

Ką aš mokysiu?

Ši programa yra ideali, jei planuojate svetingumo valdymo karjerą arba jei jau esate pirmaujanti svetingumo paslaugų patirtis ir nori pereiti į kitą lygį ir pereiti prie valdymo.

Programos turinys apima:

Pirmoji programos pusė apima klasėje grindžiamus modulius, o antroje pusėje jūs išplėtote savo svetingumo operacijų žinias ir įgūdžius per visą stažuotę (taikomi tinkamumo kriterijai) arba modulius, skirtus miesteliu.

Pusmetis:

• Operacinė veikla, daranti įtaką valdymo sprendimams, vykdomiems skyriuje "Operacijos"

... [-]
Naujoji Zelandija Hamilton Auckland
February 2019
Dieninės
80 savaites
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Reeves College

Reeves College "Hospitality Business Management" moko studentus ne tik puikiai bendrauti ir klientų aptarnavime, bet ir su svetingumo pardavimo ir rinkodaros strategijomi ... [+]

Kanados svetingumo ir turizmo pramonė ir toliau auga, nes šalis buvo viena iš dešimties populiariausių kelionių vietų pasaulyje 2013 m.

Reeves College "Hospitality Business Management" moko studentus ne tik puikiai bendrauti ir klientų aptarnavime, bet ir su svetingumo pardavimo ir rinkodaros strategijomis; maitinimo ir gėrimų paslaugos; namų ūkis ir personalo valdymas; ir dar. Studentai baigs praktinius mokymus, kurių jiems reikia norint sėkmingai dirbti šioje įvairioje pramonės šakoje, kur jie gali ieškoti galimybių, pavyzdžiui, viešbučio, apgyvendinimo, pramogų ar restoranų vadybininko.

[-]
Kanada Calgary
September 2019
Dieninės
43 savaites
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
College of the Rockies

Mūsų turizmo vadybos programa paruošia jums kurortų, viešbučių ir kitų turizmo operacijų karjerą. Galite rinktis iš vienerių metų pažymėjimo arba baigti dvejų metų diplom ... [+]

Apie

Turizmo pramonė yra karšta - pradėkite savo karjerą čia.

Mūsų turizmo vadybos programa paruošia jums kurortų, viešbučių ir kitų turizmo operacijų karjerą. Galite rinktis iš vienerių metų pažymėjimo arba baigti dvejų metų diplomo programą. Programa apima turizmo, verslo vadybos ir susijusių specialybės kursų kursus.

Ši programa yra prieinama tik internete. Jūs taip pat galite imtis daugelio kursų asmeniškai mūsų „Cranbrook“ universitete. „Rockies“ yra tiesiai už durų, suteikiant jums galimybę derinti gyvenimo būdą ir mokymąsi vienoje įspūdingiausių vietų Žemėje - ir vieną iš karščiausių BC turizmo vietų!

Kodėl verta rinktis turizmą kaip karjerą?Turizmas yra vienas Kanados pramonės - 20 mln. Keliautojų kasmet pasirenka Kanadą.BC, turizmas yra 15 milijardų dolerių pramonės - beveik 20 000 su turizmu susijusių įmonių veikia BC.Yra daugiau darbo vietų nei darbo ieškantys asmenys - nuo 2013/14 m. BC turizmo pramonės darbuotojų paklausa gerokai viršijo pasiūlą.Programos parinktys... [-]
Kanada Cranbrook
September 2019
2 metų
Su bendrabučiu
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Suzhou Centennial College

Svetingumo - Viešbutis Operacijų valdymas programa siūlo jums verslo įgūdžių ir sumanumo dirbti įvairiausiose srityse per šį daugialypė pramonėje. Tarp šių teritorijų yra ... [+]

Kvalifikacija: Diplomas Programos trukmė: 2 metų / 4 semestrus

Svetingumo - Viešbutis Operacijų valdymas programa siūlo jums verslo įgūdžių ir sumanumo dirbti įvairiausiose srityse per šį daugialypė pramonėje.

Tarp šių teritorijų yra visą parą valdymas, buities operacijos, maisto ir gėrimų valdymo ir žmogiškųjų išteklių planavimas.

Pramonės specialistų sukelti jūsų viešbutis Operacijų valdymas kursai on-campus Hotel Suites, taip pat renginio centre ir restoranas. Be rankų, kursuose, taip pat dalyvauti 14 savaičių pramonės srityje vietą, kuri leidžia jums įgyti realaus pasaulio patirtį. Ši programa funkcija užtikrina, kad jūs tikrai prašoma po darbo po baigimo.... [-]

Kinija Suzhou
September 2019
Dieninės
2 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IMI International Management Institute Switzerland

Šveicarijos federaliniu lygiu pripažintas diplomas, apimantis mokymą, mokymą, praktinį mokymą. ... [+]

Ši programa sukurta taip, kad atitiktų griežtus Šveicarijos federalinės vyriausybės reikalavimus, tuo pačiu išlaikant vertybes, kurios šiandien IMI tapo viena iš geriausių svetingumo mokyklų pasaulyje. Sujungdami praktinį mokymą su akademine kompetencija, esame pasiryžę padėti mokiniams išpildyti savo tikrąjį potencialą.

Šis laipsnis trunka trejus metus ir kiekvienais metais susideda iš vieno 22 savaičių trukmės mokymosi semestro, po kurio eina 22 savaičių praktinio mokymo semestras. IMI rengia studentus maistui ir gėrimams, namų ūkiui ir biurui, taip pat rengia jiems vadovavimo vaidmenis svetingumo industrijoje. Studentai turi galimybę įgyti kalbos įgūdžių su profesionaliais anglų, vokiečių ir prancūzų kalbos kursais, kurie vyksta visoje programoje. Baigę studentai gali siekti BA (Hons) iš Mančesterio metropoliteno universiteto, JK.... [-]

Šveicarija Lucerne
Registracija galima
Dieninės
3 - 3 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Durham College

Būkite viena iš sparčiausiai augančių pramonės šakų pasaulyje. Viešbučių, kurortų, restoranų, kruizinių laivų, kazino, pramogų vietų ir konferencijų centrų naudos gauna v ... [+]

Būkite viena iš sparčiausiai augančių pramonės šakų pasaulyje. Viešbučių, kurortų, restoranų, kruizinių laivų, kazino, pramogų vietų ir konferencijų centrų naudos gauna vis daugiau keliautojų iš viso pasaulio. Sužinokite apie svarbiausius veiklos įgūdžius ir valdymo metodus, kuriuos darbdaviai vertina šiame energingame versle. Naršykite įvairias karjeros galimybes, kurios jums prieinamos, nes jūs išlaisvinate savo aistrą klientų aptarnavimo kokybei ir pelningoms svetingumo verslo operacijoms. Gyvenimo, maisto ir gėrimų, kelionių ir turizmo pasaulis yra jūsų atradimas.

Programoje pagrindinis dėmesys skiriamas viešbučių, restoranų ir turizmo įmonių valdymui ir yra sukurtas siekiant suteikti Jums kruopštų profesinių įgūdžių, reikalingų karjerai šiuose sektoriuose, pagrindą. Atsižvelgiant į praktinį svetingumo pramonės pobūdį, visi kursai yra skirti suteikti jums aktyvias mokymosi galimybes, įskaitant maisto ir gėrimų paruošimo ir aptarnavimo laboratorijas bei daugybę atvejų tyrimų ir modeliavimo pratimų. Remiantis trimis pagrindinėmis temomis - pelningu verslo valdymu, pavyzdiniu klientų aptarnavimu ir tvarios svetingumo valdymo praktikos vertinimu - kiekvienas kursas padės ištirti įvairius svetingumo paslaugų sektoriaus verslo aspektus, įskaitant:... [-]

Kanada Whitby
September 2019
Dieninės
4 semestrus
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
ITM College and University Studies

ITM programa išliko lojali praeities sėkmės praktiką, daugiausia dėmesio skiriant stipriam praktiniam poveikiui ir patirčiai kartu su teorinėmis žiniomis. Tai daro mūsų s ... [+]

Kolegijos programa

Jūsų žingsninis akmuo

ITM programa išliko lojali praeities sėkmės praktiką, daugiausia dėmesio skiriant stipriam praktiniam poveikiui ir patirčiai kartu su teorinėmis žiniomis. Tai daro mūsų studentus pasiruošę dirbti nuo pirmos dienos. Mūsų absolventai, prisiekę praktinio požiūrio, palaikė jų įstojimą ir tolesnį jų profesijų augimą.

Trumpasis įrašas HLW / HLT / HLF profesionalams

Esate kvalifikuotas su svetingumo / turizmo mokyklos pažymėjimu iš ES. Jūs turite A2 arba B1 vokiečių, prancūzų ar ispanų kalbomis.

Mes galime Jums pasiūlyti lengvesnę studijų struktūrą, įstojant į pažengusį kalbos mokymą, taigi jūs mokysite su 2 metų studentais ir galėsite pasinaudoti tolesnėmis nei dabartinės būklės galimybėmis.... [-]

Austrija Bad Vöslau
November 2019
Dieninės
2 - 2 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
International Montreal Butler Academy

CEWECM-IMBA yra Tarptautinės Monrealio Butlerio akademijos Vyno mokymo ir rūsių vadybos centras. Išskirtinis IMBA ir sukurtas Richard Sagala, šis pasaulinio lygio butleri ... [+]

CELLAR MANAGEMENT

CEWECM-IMBA yra Tarptautinės Monrealio Butlerio akademijos Vyno mokymo ir rūsių vadybos centras.

Išskirtinis IMBA ir sukurtas Richard Sagala, šis pasaulinio lygio butleris vyno mokymo ir rūsių valdymo programa yra unikali ir išskirtinė IMBA bruožas.

Be savo dvikovos diplomo ir išlaikius WSET egzaminus, studentai bus apdovanoti "The Winner" ir "Spirit Education Trust" (WSET *) pasaulinio lygio Didžiojoje Britanijoje įsikūrusiame "Wine and Spirit Education Trust" (angl.

Kai bus baigtas WSET mokymas, mokytojai išmokys valdyti "Alfred Sommelier" rūsių valdymo programinę įrangą - profesionalų įrankį, pritaikytą aukštiems IMBA akademijos ir jų klientų standartams. Nesvarbu, ar investavimo tikslams, ar paprasčiausiai malonumui, įsigyjami rūsių valdymo metodai tinka visiems būsimiems IMBA absolventų darbdaviams.... [-]

Kanada Montreal
January 2020
Dieninės
13 savaites
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
School of Business London

Studentams buvo suteiktas 5 lygio diplomas kelionių ir turizmo vadyboje, siekiant įgyti specializuotų žinių kurorto valdymo ir turizmo operacijų srityse, siekiant įgyti p ... [+]

ATHE 5 lygio kelionių ir turizmo vadybos diplomas

Tikimasi, kad kelionių ir turizmo pramonė ateinančiais metais vystysis. Darbas šioje pramonėje gali būti įdomus ir drąsus, o mokėjimas, kurį asmuo gauna, yra fantastinis. Kelionės ir turizmas yra sparčiausiai augantis sektorius, nes didėja tarptautinė globalizacija ir verslo kelionės, o šios kvalifikacijos yra reaguojant į didžiulę valdymo įgūdžių paklausą kartu su konkrečiam sektoriui būdingomis žiniomis.

Studentams buvo suteiktas 5 lygio diplomas kelionių ir turizmo vadyboje, siekiant įgyti specializuotų žinių kurorto valdymo ir turizmo operacijų srityse, siekiant įgyti pagrindines kompetencijas, reikalingas turizmo pramonės vadovui.... [-]

Jungtinė Karalystė London
Registracija galima
Dieninės
Ištęstinės
6 - 9 mėnesių
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Centennial College

"Hospitality - Hotel Operations Management" programa suteikia jums verslo įgūdžių ir įžvalgų dirbti įvairiose srityse šioje įvairiapusėje pramonėje. ... [+]

Programos apžvalga

" Hospitality - Hotel Operations Management" programa suteikia jums verslo įgūdžių ir įžvalgų dirbti įvairiose srityse šioje įvairiapusėje pramonėje. Šios sritys yra registratūros valdymas, namų ūkio operacijos, maisto ir gėrimų valdymas bei žmogiškųjų išteklių planavimas.

Pramonės specialistai vadovaus "Hotel Operations Management" kursai "Campus Hotel Suites", taip pat renginių centre ir restorane. Be praktinių kursų, jūs taip pat dalyvausite 14 savaičių trukmės pramonės srityje, kuri leis jums įgyti tikrą patirtį. Šis koledžo svetingumo diplomo programos funkcija užtikrina, kad jūs iš tikrųjų siekiate užimtumo po baigimo.... [-]

Kanada Toronto
September 2019
Dieninės
2 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
MAHSA University

... [+]

Įrašas reikalavimas Maisto ir gėrimų vadybininkas [-]
Malaizija Shah Alam Kuala Lumpur
January 2020
Dieninės
6 semestrus
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Australian College of Applied Education

Visame svetingumo diplomą jūs atsidursite įvairiose mokymosi aplinkose, įskaitant mūsų visiškai įrengta mokymo baras ir restoranas, "realaus gyvenimo" darbo vietą ir mūsų ... [+]

1 dieninių studijų metai; Šis kursas taip pat galima Ištęstinės

Planavimas ir vykdymas yra pirmaeilės svarbos, ir ši programa turi daug dėmesio skiriama valdymo įgūdžius su paslaugomis orientuotas požiūris, nes tai tiesiogiai taikomas plataus masto verslo operacijas tarptautinių viešbučių ir kurortų.

Svetingumo industrijos yra greitas, su kuriomis susiduria ir greitai auga. Su įgūdžių trūkumas visoje pramonėje tai yra puikus metas mokytis ir įgyti įgūdžių, reikalingų pradėti klestinčią karjerą.

Visame svetingumo diplomą jūs atsidursite įvairiose mokymosi aplinkose, įskaitant mūsų visiškai įrengta mokymo baras ir restoranas, "realaus gyvenimo" darbo vietą ir mūsų mokymo viešbučio priekyje. Iš svetingumo diplomas sujungia tyrimą su nacionaliniu registruoti profesinio vienetai suteikti jums įgūdžių ir žinių, kad galėtų klestėti svetingumo industrijos.... [-]

Australija Perth
January 2020
Dieninės
Ištęstinės
1 metai
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba