Diplomo programa - Turizmo ir svetingumo studijos

Geriausios diplomo programos - Turizmo ir svetingumo studijos

Turizmo ir svetingumo studijos

Diplomo programos siūlo studentams galimybę, kai laikas yra trumpas arba teikiama individuali tikisi greitai judėti į karjerą. Šios programos paprastai suteikia intensyvus ir išsamų dalykų, kurie suteikia žinių ir įgūdžių, kad absolventai reikia darbo jėgos. Diplomas programa yra dažnai baigė vos po vienerių ar dvejų metų darbo ir studijų.

Kas yra iš turizmo ir svetingumo programa diplomas? Studentai šią programą plėtoti įgūdžius ir žinias, kad jiems reikia siekiant sėkmingai Kelionės, turizmas ir svetingumo. Studentai kompiuteriu įgūdžiai, apžvalgos pardavimo ir rinkodaros metodus, sužinoti apie paskirties pasirinkimų, ir kontroliuoti priežastiniai veiksniai, ir kelionės kryptis turistams. Studentai taip pat gali išmokti naudotis efektyviausia tyrimų priemones arba sukurti kelionių paketus.

Yra keletas svarbių privalumų Pildydami šią kokio tipo programa.Absolventai yra pasirengę judėti greitai į savo pasirinktose srityse įgūdžių, reikalingų sėkmingai ir iš anksto. Trumpas programa atskleidžia studentus su specialistais ir ekspertais šioje srityje, leidžianti studentams pradėti kurti bendraamžių ir rėmėjų tinklą.

Yra daug mokyklų, esančių visame pasaulyje, kurios siūlo šią programą. Dėl šios įvairovės, išlaidos, susijusios su mokymusi ir reikmenų labai skirtis. Dėl konkrečios informacijos apie sąnaudas, būsimieji studentai turėtų kreiptis į mokyklas atskirai.

Yra daug įvykdant ir įdomi karjera prieinamas Baigusių šią programą. Yra vietų turizmo, pavyzdžiui, rinkodaros, reklamos, svetingumą ir žmogiškuosius išteklius. Darbo galimybių įtraukti kelionės konsultavimą, kruizinių linijų svečių aptarnavimą, viešbutį ir automobilių nuomos ir oro linijų klientų aptarnavimo ar palydovės. Kai darbas pozicija uždirbtas, dažnai daug šansai absolventas Advance ir išplėsti jo ar jos karjeros galimybes.

Tie patys asmenys, kurie tikisi taikomos diplomą turizmo ir svetingumo programa gali rasti daugiau informacijos šiais sąrašais. Paieška jūsų programoje žemiau ir susilietus tiesiogiai įvežimo įstaiga iš jūsų pasirinktos mokyklos, užpildydamas švino pavidalu.

Skaityti Daugiau

Viešbučių ir turizmo kooperacijos pagrindų diplomas (dienos ir vakarienės parinktys)

Toronto School of Management
Su bendrabučiu Dieninės 2 metų January 2019 Kanada Toronto

Šis dvejų metų "Hospitality and Turismo Co-op" programos pagrindų diplomas suteiks jums įgūdžių siekti pradinio lygio kvalifikacijos svetingumo ir turizmo valdymo srityje. [+]

Viešbučių ir turizmo kooperacijos pagrindų diplomas (dienos ir vakarienės parinktys)

Šis dvejų metų diplomas pagrindų svetingumo ir turizmo kooperacijos programa suteiks jums įgūdžių siekti pradinio lygio kvalifikaciją svetingumo ir turizmo valdymo srityje, padedant jums:

Gaukite specialistų žinias visose svetingumo ir turizmo srityse nacionaliniu ir tarptautiniu požiūriuSuprask, kaip suteikti penkių žvaigždučių paslaugas, kad patenkintumėte savo klientų poreikiusSužinokite apie pagrindines rinkodaros koncepcijas ir terminus bei maisto higienos ir saugos aspektusPraktinius įgūdžius, kuriuos vertina visos pramonės šakos, nesvarbu, kokį vaidmenį jūs esate - minkšti įgūdžiai ir sunkūs įgūdžiai. Taip pat sužinosite apie įvairią šios srities terminijąAtraskite finansines žinias, kad galėtumėte sėkmingai analizuoti ir interpretuoti finansinius įrašus sąskaitos saugojimuiVažiuokite ieškant darbo ir interviu, taip pat padedate atskleisti profesinio elgesio svarbą.Reikalavimai kursuiOntarijo vidurinės mokyklos diplomas arba lygiavertis * arba suaugusiųjų studentas **18 metų ir vyresnisIELTS 4,5 ar lygiavertės ne gimtoji anglų kalbos... [-]

Hospitality Management diplomas

B.H.M.S. Business & Hotel Management School
Su bendrabučiu Dieninės 1 metai January 2019 Šveicarija Lucerne

Svetingumo vadybos bakalauro laipsnį formuojantis "Hotel and Hospitality Management" arba "Global Business Management" bakalauro laipsnį sudaro vienas intensyvus 6 mėnesių trukmės studijų laikotarpis BHMS universitetuose Liucernoje, Šveicarijoje, ir vienas praktinis mokamas 4- 6 mėnesius Šveicarijos svetingumo industrijoje. [+]

Programa:

BA Hotel 1 metai

Trukmė:

Vieneri metai

Prieinamumas:

Šis pasiūlymas yra prieinamas visiems potencialiems studentams.

Apžvalga

Svetingumo vadybos bakalauro laipsnį formuojantis "Hotel and Hospitality Management" arba "Global Business Management" bakalauro laipsnį sudaro vienas intensyvus 6 mėnesių trukmės studijų laikotarpis BHMS universitetuose Liucernoje, Šveicarijoje, ir vienas praktinis mokamas 4- 6 mėnesius Šveicarijos svetingumo industrijoje.

BHMS yra 1928 m. Įkurtos "Bénédict" Šveicarijos mokyklų grupės narys, kurio misija - suteikti suaugusiųjų švietimą žmonėms, norintiems sėkmingai dirbti. Bénédict mokykla yra viena iš didžiausių Šveicarijos privačių švietimo organizacijų ir kasmet moko daugiau nei 15 000 visą ir neakivaizdinių studijų studentų. Nuo 2002 m. Brightono universiteto Didžiosios Britanijos diplomatijos ir aukštojo mokslo diplomų programų akreditavimo daugiau kaip 1000 studentų sėkmingai baigė diplomo programą.... [-]


Hospitality Management diplomas

Ad Astra Institute
Su bendrabučiu Dieninės 2 metų January 2019 Australija Melbourne

Ši kvalifikacija atspindi aukštos kvalifikacijos vyresniųjų vadovų vaidmenį, kuris naudojasi įvairiausiais svetingumo įgūdžiais, kartu su valdymo įgūdžiais ir žinių pramonės srityje, kad galėtų koordinuoti svetingumo veiklą. Jie veikia savarankiškai, atsako už kitus ir priima įvairius verslo sprendimus. [+]

Ši kvalifikacija atspindi aukštos kvalifikacijos vyresniųjų vadovų vaidmenį, kuris naudojasi įvairiausiais svetingumo įgūdžiais, kartu su valdymo įgūdžiais ir žinių pramonės srityje, kad galėtų koordinuoti svetingumo veiklą.

Jie veikia savarankiškai, atsako už kitus ir priima įvairius verslo sprendimus.

Įstojimo reikalavimai (tarptautiniai studentai)

Pareiškėjai turės parodyti, kad jie atitinka vieną iš šių kriterijų:

Anglų kalbos mokėjimas atitinka IELTS 5.5;18 ar daugiau metų;Patenkinti Australijos Imigracijos departamento (DIBP) tikro laikino dalyvio (GTE) studentų vizos kriterijus (poklasis 500);Baigti Australijos metų 11 (aukštesniojo vidurinio) išsilavinimą arba užjūrio lygiavertį lygį; ARBAĮrodyti įgūdžiai, įgyti per darbo patirtį; ARBADirba atitinkamoje pozicijoje su galimybe įgyti įgūdžių; ARBAAsmeniškai ar telefonu atpažįstama, kad jie turi įgūdžių ir sugebėjimo sėkmingai dalyvauti kursuose.... [-]

Hospitality Business Management diplomas

Reeves College
Su bendrabučiu Dieninės 43 savaites September 2019 Kanada Calgary

Reeves College "Hospitality Business Management" moko studentus ne tik puikiai bendrauti ir klientų aptarnavime, bet ir su svetingumo pardavimo ir rinkodaros strategijomis; maitinimo ir gėrimų paslaugos; namų ūkis ir personalo valdymas; ir dar. [+]

Kanados svetingumo ir turizmo pramonė ir toliau auga, nes šalis buvo viena iš dešimties populiariausių kelionių vietų pasaulyje 2013 m.

Reeves College "Hospitality Business Management" moko studentus ne tik puikiai bendrauti ir klientų aptarnavime, bet ir su svetingumo pardavimo ir rinkodaros strategijomis; maitinimo ir gėrimų paslaugos; namų ūkis ir personalo valdymas; ir dar. Studentai baigs praktinius mokymus, kurių jiems reikia norint sėkmingai dirbti šioje įvairioje pramonės šakoje, kur jie gali ieškoti galimybių, pavyzdžiui, viešbučio, apgyvendinimo, pramogų ar restoranų vadybininko.

[-]

Naujosios Zelandijos viešbučių verslo vadybos diplomas (6 lygis)

NZMA
Su bendrabučiu Dieninės 80 savaites January 2019 Naujoji Zelandija Hamilton Auckland + 1 daugiau

Ši programa yra ideali, jei planuojate svetingumo valdymo karjerą arba jei jau esate pirmaujanti svetingumo paslaugų patirtis ir nori pereiti į kitą lygį ir pereiti prie valdymo. [+]

80 savaičių

Ši 80 savaičių programa yra siūloma NZMA "Auckland Sylvia Park Campus".

Ką aš mokysiu?

Ši programa yra ideali, jei planuojate svetingumo valdymo karjerą arba jei jau esate pirmaujanti svetingumo paslaugų patirtis ir nori pereiti į kitą lygį ir pereiti prie valdymo.

Programos turinys apima:

Pirmoji programos pusė apima klasėje grindžiamus modulius, o antroje pusėje jūs išplėtote savo svetingumo operacijų žinias ir įgūdžius per visą stažuotę (taikomi tinkamumo kriterijai) arba modulius, skirtus miesteliu.

Pusmetis:

• Operacinė veikla, daranti įtaką valdymo sprendimams, vykdomiems skyriuje "Operacijos"

... [-]

Kulinarijos ir laisvalaikio stažuotė

Culinary Institute of Israel
Su bendrabučiu Dieninės 6 - 12 mėnesių January 2019 Izraelis Tel Aviv-Yafo

Tai asmeninė karjeros plėtros programa, apimanti kulinarines karjeros studijas vienoje Izraelio išskirtinių gurmaniškų valgių gamyklų, paremtų pirmaujančia profesine kolegija, ir praktine praktine praktika dideliuose viešbučiuose. [+]

Tai asmeninė karjeros plėtros programa , apimanti kulinarines karjeros studijas vienoje Izraelio išskirtinių gurmaniškų valgių gaminimo mokyklų, kurią remia pirmaujantis profesinis koledžas Ort Dan Gourmet ir praktinė praktinė stažuotė dideliuose viešbučiuose.

Tel Avivas yra didžiausias Izraelio didmiesčių miestas ir pasaulyje žinomas dėl savo kultūrinių renginių, ryškių naktinių pramogų, smėlio paplūdimių, LGBT draugiškumo ir, žinoma, nuostabios kulinarijos scenos. 2018 m. Miestas buvo vadinamas Veganų tautos dėl savo įvairovės ir naujovių veganams palankių maisto produktų.

Ort Dan Gourmet

Štai unikali galimybė jums toliau studijuoti kulinarinius menus, daugiausia dėmesio skiriant Izraelio, Vidurio Rytų ir Viduržemio jūros regiono košerinėms virtuvėms ir praktikuojant savo amatus bei įgūdžius, kaip stažuotes dideliuose 5 žvaigždučių viešbučiuose Tel Avive. Programa susideda iš savaitinių teorinių ir praktinių kulinarinių klasių, daugiau nei 700 praeivių valandų viešbučiuose, stočių rotacijoje (įskaitant renginius) ir dar daugiau.... [-]


Centro meistriškumo vynuogininkystės ir rūsio vadybos butler diplomas

International Montreal Butler Academy
Su bendrabučiu Dieninės 13 savaites January 2019 Kanada Montreal

CEWECM-IMBA yra Tarptautinės Monrealio Butlerio akademijos Vyno mokymo ir rūsių vadybos centras. Išskirtinis IMBA ir sukurtas Richard Sagala, šis pasaulinio lygio butleris vyno mokymo ir rūsių valdymo programa yra unikali ir išskirtinė IMBA bruožas. [+]

CELLAR MANAGEMENT

CEWECM-IMBA yra Tarptautinės Monrealio Butlerio akademijos Vyno mokymo ir rūsių vadybos centras.

Išskirtinis IMBA ir sukurtas Richard Sagala, šis pasaulinio lygio butleris vyno mokymo ir rūsių valdymo programa yra unikali ir išskirtinė IMBA bruožas.

Be savo dvikovos diplomo ir išlaikius WSET egzaminus, studentai bus apdovanoti "The Winner" ir "Spirit Education Trust" (WSET *) pasaulinio lygio Didžiojoje Britanijoje įsikūrusiame "Wine and Spirit Education Trust" (angl.

Kai bus baigtas WSET mokymas, mokytojai išmokys valdyti "Alfred Sommelier" rūsių valdymo programinę įrangą - profesionalų įrankį, pritaikytą aukštiems IMBA akademijos ir jų klientų standartams. Nesvarbu, ar investavimo tikslams, ar paprasčiausiai malonumui, įsigyjami rūsių valdymo metodai tinka visiems būsimiems IMBA absolventų darbdaviams.... [-]


Diplomas viešbučių valdymo

MAHSA University
Su bendrabučiu Dieninės 6 semestrus January 2019 Malaizija Shah Alam Kuala Lumpur + 1 daugiau

[+]

Įrašas reikalavimas Maisto ir gėrimų vadybininkas [-]

Diplomas svetingumo - viešbutis Operacijų valdymas

Suzhou Centennial College
Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2019 Kinija Suzhou

Svetingumo - Viešbutis Operacijų valdymas programa siūlo jums verslo įgūdžių ir sumanumo dirbti įvairiausiose srityse per šį daugialypė pramonėje. Tarp šių teritorijų yra visą parą valdymas, buities operacijos, maisto ir gėrimų valdymo ir žmogiškųjų išteklių planavimas. [+]

Kvalifikacija: Diplomas Programos trukmė: 2 metų / 4 semestrus

Svetingumo - Viešbutis Operacijų valdymas programa siūlo jums verslo įgūdžių ir sumanumo dirbti įvairiausiose srityse per šį daugialypė pramonėje.

Tarp šių teritorijų yra visą parą valdymas, buities operacijos, maisto ir gėrimų valdymo ir žmogiškųjų išteklių planavimas.

Pramonės specialistų sukelti jūsų viešbutis Operacijų valdymas kursai on-campus Hotel Suites, taip pat renginio centre ir restoranas. Be rankų, kursuose, taip pat dalyvauti 14 savaičių pramonės srityje vietą, kuri leidžia jums įgyti realaus pasaulio patirtį. Ši programa funkcija užtikrina, kad jūs tikrai prašoma po darbo po baigimo.... [-]


Šveicarijos tarptautinio svetingumo valdymo laipsnis

IMI International Management Institute Switzerland
Su bendrabučiu Dieninės 3 - 3 metų Registracija galima Šveicarija Lucerne

Šveicarijos federaliniu lygiu pripažintas diplomas, apimantis mokymą, mokymą, praktinį mokymą. [+]

Ši programa sukurta taip, kad atitiktų griežtus Šveicarijos federalinės vyriausybės reikalavimus, tuo pačiu išlaikant vertybes, kurios šiandien IMI tapo viena iš geriausių svetingumo mokyklų pasaulyje. Sujungdami praktinį mokymą su akademine kompetencija, esame pasiryžę padėti mokiniams išpildyti savo tikrąjį potencialą.

Šis laipsnis trunka trejus metus ir kiekvienais metais susideda iš vieno 22 savaičių trukmės mokymosi semestro, po kurio eina 22 savaičių praktinio mokymo semestras. IMI rengia studentus maistui ir gėrimams, namų ūkiui ir biurui, taip pat rengia jiems vadovavimo vaidmenis svetingumo industrijoje. Studentai turi galimybę įgyti kalbos įgūdžių su profesionaliais anglų, vokiečių ir prancūzų kalbos kursais, kurie vyksta visoje programoje. Baigę studentai gali siekti BA (Hons) iš Mančesterio metropoliteno universiteto, JK.... [-]


Tarptautinis viešbutis

ITM College and University Studies
Su bendrabučiu Dieninės 2 - 2 metų November 2019 Austrija Bad Vöslau

ITM programa išliko lojali praeities sėkmės praktiką, daugiausia dėmesio skiriant stipriam praktiniam poveikiui ir patirčiai kartu su teorinėmis žiniomis. Tai daro mūsų studentus pasiruošę dirbti nuo pirmos dienos. Mūsų absolventai, prisiekę praktinio požiūrio, palaikė jų įstojimą ir tolesnį jų profesijų augimą. [+]

Kolegijos programa

Jūsų žingsninis akmuo

ITM programa išliko lojali praeities sėkmės praktiką, daugiausia dėmesio skiriant stipriam praktiniam poveikiui ir patirčiai kartu su teorinėmis žiniomis. Tai daro mūsų studentus pasiruošę dirbti nuo pirmos dienos. Mūsų absolventai, prisiekę praktinio požiūrio, palaikė jų įstojimą ir tolesnį jų profesijų augimą.

Trumpasis įrašas HLW / HLT / HLF profesionalams

Esate kvalifikuotas su svetingumo / turizmo mokyklos pažymėjimu iš ES. Jūs turite A2 arba B1 vokiečių, prancūzų ar ispanų kalbomis.

Mes galime Jums pasiūlyti lengvesnę studijų struktūrą, įstojant į pažengusį kalbos mokymą, taigi jūs mokysite su 2 metų studentais ir galėsite pasinaudoti tolesnėmis nei dabartinės būklės galimybėmis.... [-]


Svetingumas

Imagine Education Australia
Su bendrabučiu January 2019 Australija Gold Coast Brisbane

Įsivaizduokite, kad Švietimo Australijos Viešbučių fakultetas teikia mokymą iš II sertifikato iki diplominio lygio kvalifikacijos, taip pat trumpalaikių atsakomosios alkoholio tarnybos (RSA), maisto saugos ir baristinių kursų. [+]

Įsivaizduokite svetingumo karjerą

Įsivaizduokite, kad Švietimo Australijos Viešbučių fakultetas teikia mokymą iš II sertifikato iki diplominio lygio kvalifikacijos, taip pat trumpalaikių atsakomosios alkoholio tarnybos (RSA), maisto saugos ir baristinių kursų. Mes esame unikali mokymo organizacija, nes turime komercinę kulinarijos virtuvių kampelę ir kavos parduotuvę, kurioje mūsų studentai galėtų naudotis praktiniais pratimais. Hospitality fakultetas yra įsipareigojęs atlikti mokslinius tyrimus ir profesinį tobulėjimą, kuris perduodamas per mūsų švietimo programas. Įsivaizduokite, kad Švietimo "Hospitality" fakultetas teikia lankstų mokymą, kuris suteikia darbdaviams įžvalgą, kaip jų darbuotojai yra apmokyti per mūsų patvirtintus stažuotojus ir stažuočių kursus svetingumu. Mūsų svetingumo kursai apima:... [-]


ATHE 5 lygio kelionių ir turizmo vadybos diplomas

School of Business London
Internetinės Dieninės Ištęstinės 6 - 9 mėnesių Registracija galima Jungtinė Karalystė London + 1 daugiau

Studentams buvo suteiktas 5 lygio diplomas kelionių ir turizmo vadyboje, siekiant įgyti specializuotų žinių kurorto valdymo ir turizmo operacijų srityse, siekiant įgyti pagrindines kompetencijas, reikalingas turizmo pramonės vadovui. ATHE 5 lygio diplomas kelionių ir turizmo vadyboje yra 60 kreditų dydžio kvalifikacija ir yra lygiavertis antraisiais mokslo laipsniais. Besimokantieji privalo užpildyti 3 privalomus vienetus, iš viso 45 kreditus ir dar vieną neprivalomą vienetą, kad iš viso gautų 60 kreditų diplomai pasiekti. Svarbiausi tyrimo objektai apima kelionės ir turizmo pramonės kontekstą bei jo poveikį, taip pat komunikaciją ir reikalingi valdytojams, dirbantiems bet kuriame sektoriuje. [+]

ATHE 5 lygio kelionių ir turizmo vadybos diplomas

Tikimasi, kad kelionių ir turizmo pramonė ateinančiais metais vystysis. Darbas šioje pramonėje gali būti įdomus ir drąsus, o mokėjimas, kurį asmuo gauna, yra fantastinis. Kelionės ir turizmas yra sparčiausiai augantis sektorius, nes didėja tarptautinė globalizacija ir verslo kelionės, o šios kvalifikacijos yra reaguojant į didžiulę valdymo įgūdžių paklausą kartu su konkrečiam sektoriui būdingomis žiniomis.

Studentams buvo suteiktas 5 lygio diplomas kelionių ir turizmo vadyboje, siekiant įgyti specializuotų žinių kurorto valdymo ir turizmo operacijų srityse, siekiant įgyti pagrindines kompetencijas, reikalingas turizmo pramonės vadovui.... [-]


Hospitality diplomas - viešbučių operacijų valdymas

Centennial College
Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2019 Kanada Toronto

"Hospitality - Hotel Operations Management" programa suteikia jums verslo įgūdžių ir įžvalgų dirbti įvairiose srityse šioje įvairiapusėje pramonėje. [+]

Programos apžvalga

" Hospitality - Hotel Operations Management" programa suteikia jums verslo įgūdžių ir įžvalgų dirbti įvairiose srityse šioje įvairiapusėje pramonėje. Šios sritys yra registratūros valdymas, namų ūkio operacijos, maisto ir gėrimų valdymas bei žmogiškųjų išteklių planavimas.

Pramonės specialistai vadovaus "Hotel Operations Management" kursai "Campus Hotel Suites", taip pat renginių centre ir restorane. Be praktinių kursų, jūs taip pat dalyvausite 14 savaičių trukmės pramonės srityje, kuri leis jums įgyti tikrą patirtį. Šis koledžo svetingumo diplomo programos funkcija užtikrina, kad jūs iš tikrųjų siekiate užimtumo po baigimo.... [-]


5 lygis diplomas turizmo ir svetingumo valdymo

Greenwich School Of Business And Finance (GSBF)
Internetinės Dieninės 9 mėnesių August 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

5 lygis diplomas turizmo ir svetingumo vadybos kvalifikaciją yra sukurta siekiant suteikti besimokantiesiems sudėtingas kvalifikaciją, kuri palaiko jų vystymąsi, kaip vadovams per turizmo ir svetingumo industrijos, su visą mokymosi orientacijos; leidžia besimokantiesiems plėtoti savo žinias apie žinių ir teorijų taikomo turizmo ir svetingumo industrijos valdymo ... [+]

5 lygis diplomas turizmo ir svetingumo vadybos kvalifikaciją yra sukurta siekiant suteikti besimokantiesiems sudėtingas kvalifikaciją, kuri palaiko jų vystymąsi, kaip vadovams per turizmo ir svetingumo industrijos, su visą mokymosi orientacijos; leidžia besimokantiesiems plėtoti savo žinias apie žinių ir taikomų turizmo ir svetingumo industrijos valdymo teorijas; teikti mokiniams įgūdžių ir techninių terminų, reikalingų plėtoti savo vadovavimo įgūdžius turizmo ir svetingumo industrijos; leidžia besimokantiesiems, kad gerai informuotas ir užtikrintai sprendimus apie darbo srityse turizmo ir svetingumo industrijos valdymą; suteikti galimybes mokiniams apmąstyti bendrų klausimų, su kuriais susiduria vadovams plėtoti savo karjerą turizmo ir svetingumo industrijos; suteikti besimokantiesiems galimybę progresuoti toliau studijuoti ar įsidarbinti.... [-]