Filter
Diplomas
Naujoji Zelandija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti diplomo programas - Socialinių mokslų studijos Naujojoje Zelandijoje - 2019

Diplomas - tai dokumentas, kuris yra suteikiamas tiems studentams, kurie pabaigia gana specializuotas jų pasirinktos srities studijas. Šio tipo studijos paprastai trunka nuo vienerių iki dvejų metų. Įvairiausias diplomo studijų programas studentams paprastai siūlo įvairūs technikos universitetai bei kolegijos.

Socialinių mokslų kursai rengia studentus dalyvauti žmogaus visuomenėje. Per tokius kursus kaip ekonomika, politologija, antropologija, sociologija, istorija ir psichologija, studentai gali geriau suprasti, kaip veikia pasaulis.

Naujoji Zelandija yra salų valstybė pietvakarinėje Ramiojo vandenyno. Šalis geografiškai apima dvi pagrindines landmasses - kad Šiaurės ir Pietų salų - ir daug mažesnių salų. Užsienio studentai turi turėti studento vizą ir pagrįstą grynųjų pinigų išleisti, kad būtų atlikti studijų kursą Naujosios Zelandijos pagrįstas švietimo įstaigos. Naujosios Zelandijos švietimo įstaigos informuos atitinkamas imigracijos institucijoms, jei studentas nustoja dalyvauti jų mokosi kursuose, kurie po to gali sustabdyti ar nutraukti šią studentas 's vizos. Švietimo įstaigos taip pat dažnai keičiasi šia lankomumo ir lankomumo duomenis elektroniniu būdu su kitų valstybinių tarnybų, atsakingų už mokinių pagalbą.

Geriausios diplomo programos - Socialinių mokslų studijos Naujojoje Zelandijoje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Socialinių mokslų studijos, Naujoji Zelandija

IPU New Zealand

Japonijos studijų diplomas yra orientuotas nuo privalomų dokumentų, kad pabrėžiama, kad tvirtu pagrindu japonų kalbos įgūdžių kūrimą ir tradicinio ir šiuolaikinio Japonij ... [+]

Japonijos studijų diplomas yra orientuotas nuo privalomų dokumentų, kad pabrėžiama, kad tvirtu pagrindu japonų kalbos įgūdžių kūrimą ir tradicinio ir šiuolaikinio Japonijos kultūros supratimą, taip pat šiuolaikinę visuomenę, politiką ir verslą pagrindas.

Iš japonų kalbos ir kultūros dokumentus pasirinkimas yra patenkinti dėl diplomas (DJAST) reikalavimus.

Baigę DJAST, studentai turi kryžminio kreditavimo savo dokumentus į šiuolaikinių tarptautinių studijų (BCIS) bakalauro, taip leidžiant jiems pereiti per trejus metus su tiek DJAST ir BCIS kvalifikacijos parinktį.

Japonijos studijų (DJAST) diplomas apima aštuonis dokumentus iš viso 5 arba naujesnė lygiu. Norėdami užbaigti savo DJAST turite įtraukti penkių pagrindinių japonų kalbos dokumentus, ir tris pasirenkamuosius dokumentus iš žemiau esančio sąrašo minimumą. ... [-]

Naujoji Zelandija Palmerston North
Kovas 2020
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba